هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام.
خب خیلی خوبه. اگه میشه بگو با کابل چطور میتونم وصل کنم؟
لطفا لینک فایلهای مورد نیازش رو هم بده.
خیلی خیلی ممنون.

طبق آموزشهای این لینک برو جلو حل میشه. حتی اگه یه دانگل بلوتوث 5 تومن هم بگیری به صورت وایرلس وصل میشه

SCP Driver Package - Emulation General Wiki

XInput Wrapper for DS3 and Play.com USB Dual DS2 Controller

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
وصل کردن هدفون به پلی استیشن 3 ps3

سلام دوستان
یک روشی که من برای استفاده از هدفون ترتیب دادم از ترکیب دوتا تبدیل به کابل VGA اسقاده میشه . عکس هاشو گذاشتم و واضحه همش، فقط دقت کنید اگر از HDMI استفاده میکنید بطور همزمان، تو تنظیمات ps3 خروجی صدا رو از حالت HDMI خارج کنید.

hmxrqui6hpct.jpg

sd17uuhvxd6w.jpg

آخرین ویرایش:

arsalannavidy

کاربر سایت
Jul 24, 2014
41
دوستان یه سوالی دارم
آیا راهی هست بشه دسته ایکس باکس 360 رو به ps3 زد
البته اگر رابطی نیاز داره طوری باشه تو ایران پیدا بشه

ممنونم
بله دوست عزيز ميشه اين هم آموزش كه قرار دادم
1-ابتدا برنامه PS3XPAD0.6 رو دانلود كن مطمنن شو كه آخرين نسخه رو داري دانلود ميكني
2- از حالت فشرده درش بيار
3- يكي از فايل هاي برنامه رو انتخاب كن ((زياد حساس نشو)) فايل رو اينجوري انتقال بده PS3Root/dev_hdd0
4-يه فايل txt بساز و اسمش رو boot_plugins.txt
5-داخل فايل txt فايل برنامه را فراخواني كن
6- حالا فايل رو ذخيره كن و تو dev_hdd0 قرار بده
7-حالا ديگه آماده است داخل PS3 قرار بدي
8-يكبار دستگاه رو خاموش و روشن كن
9-تمام ديگه حله ;)

چند تا نكته
١-دستگاه تون حتما بايد كپي خور باشه
٢- فرمت فلش يا هارد يا هر حافظه جانبي ديگه ايي كه داريد بايد FAT32 باشه ((PS3 فقط FAT 32 رو ميشناسه))
يه چيز با حال مي توني دسته ps4 و Xbox one رو هم به اين روش وصل كني به PS3 و لذت ببري !!!!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان اگر بازم سوالي بود در خدمتم

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
دوستان من یه sony wireless stereo headset خریدم بعد این کابل شارژش همون کابل شارژ کنترلر ps3 هست
من ps3 خیلی وقته فروختم بعد یه کابل دیگه هم دارم که به این وصل میشه ولی کابل شاٰرژر کنترلر ps3 نیست کابلش برای انتقال فایل هست ازش برای شارژم میشه استفاده کرد
میخواستم بدونم عمر باطری کوتاه نمیشه اگه با کابل اصلیش شارژ نکنیم؟

hamekhani

کاربر سایت
Jul 10, 2015
28
سلام دوستان

من دنبال 1 هدفون یا هدست بلوتوسی ارزون مخصوص وصل شدن به ps3 هستم!!!!

قبلا ک انلاین بازی میکردم بعضی از دوستان از هدست بلوتوسی که ب گوشی های نوکیا و خلاصه مخصوص گوشی بود استفاده میکردند ک به ps3 هم میخورد و قیمت زیادی هم نداشت

الان مدل یا نوعش یادم نیست

میشه چنتا مدل و چنتا راه بگید که مشکلمو حل کنه و ارزونم باشه ؟؟؟

با تشکرو سپاس فراوان

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من یه sony wireless stereo headset خریدم بعد این کابل شارژش همون کابل شارژ کنترلر ps3 هست
من ps3 خیلی وقته فروختم بعد یه کابل دیگه هم دارم که به این وصل میشه ولی کابل شاٰرژر کنترلر ps3 نیست کابلش برای انتقال فایل هست ازش برای شارژم میشه استفاده کرد
میخواستم بدونم عمر باطری کوتاه نمیشه اگه با کابل اصلیش شارژ نکنیم؟

نه مشکلی نداره
اگر مشکلی داشت خودشون یه شارژر با خوده هدست میدادند بیرون
منم دارم و با کابل و ترانس گوشی سونی شارژ میکنم

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
درود بر همه.
دوستان، سوال!
من یک دسته مناسب برای کامپیوتر می خوام (بازی فوتبال) و قصد کردم یک دسته خیــــلی با کیفیت تهیه کنم!
از اونجائی که دسته های پلی استیشن واقعا عشقه :d مدت ها از دسته های PS2 روی کامپیوتر استفاده می کنم! حالا بعد از گذشت سال ها، آنالوگ های دسته کیفیت خودشون رو از دست دادن و مثل سابق دقیق نیستن! بنده کلی دنبال دسته اوریجینال PS2 گشتم، ولی متاسفانه همشون بی کیفیت هستن و وقتی با آنالوگ ها کار می کنی اینگار داری گوشتکوب رو تو آبگوشت می چرخونی! :|

سوال اول، آیا سایتی برای خرید دسته های با کیفیت PS2 سراغ دارید؟ دیجیکالا که فعلا موجودی نداره و از طرفی می گن کیفیت مناسبی نداره و مثل دسته های تو بازاره!

سوال دوم، نظر شما در مورد دسته های PS3 چیه؟ آیا ارزش داره 50 تومن پول دسته PS3 بدم واس خاطر فوتبال یا همون PS2 غیر اوریجینال خوبه؟ (البته قیمت دقیقش رو نمی دونم، احتمال می دم همین قیمتا باشه!)

یک سوال مهم دیگه!
دسته های PS2 با تبدیل به PC متصل می شدن.
آیا می شه 2 عدد دسته PS3 رو همزمان با وایرلس به PC متصل کرد یا کابل می خواد؟

یه مقدار توضیح بدید در این زمینه ممنون می شم.
سپاس.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
درود بر همه.
دوستان، سوال!
من یک دسته مناسب برای کامپیوتر می خوام (بازی فوتبال) و قصد کردم یک دسته خیــــلی با کیفیت تهیه کنم!
از اونجائی که دسته های پلی استیشن واقعا عشقه :d مدت ها از دسته های PS2 روی کامپیوتر استفاده می کنم! حالا بعد از گذشت سال ها، آنالوگ های دسته کیفیت خودشون رو از دست دادن و مثل سابق دقیق نیستن! بنده کلی دنبال دسته اوریجینال PS2 گشتم، ولی متاسفانه همشون بی کیفیت هستن و وقتی با آنالوگ ها کار می کنی اینگار داری گوشتکوب رو تو آبگوشت می چرخونی! :|

سوال اول، آیا سایتی برای خرید دسته های با کیفیت PS2 سراغ دارید؟ دیجیکالا که فعلا موجودی نداره و از طرفی می گن کیفیت مناسبی نداره و مثل دسته های تو بازاره!

سوال دوم، نظر شما در مورد دسته های PS3 چیه؟ آیا ارزش داره 50 تومن پول دسته PS3 بدم واس خاطر فوتبال یا همون PS2 غیر اوریجینال خوبه؟ (البته قیمت دقیقش رو نمی دونم، احتمال می دم همین قیمتا باشه!)

یک سوال مهم دیگه!
دسته های PS2 با تبدیل به PC متصل می شدن.
آیا می شه 2 عدد دسته PS3 رو همزمان با وایرلس به PC متصل کرد یا کابل می خواد؟

یه مقدار توضیح بدید در این زمینه ممنون می شم.
سپاس.

سلام
در مورد سوال اول : از بازار تهیه کنید ، سایت هم واسه خرید زیاد هست ، شما تو گوگل سرچ کن "فروش کنسول بازی" سایت زیاد میاره ، نمیشه اسم ببرم چون تبلیغ میشه
سوال دوم : دسته ارجینال PS3 حدود 130 تومان قیمتش هست ، اگه براتون قیمتش مشکلی ایجاد نمیکنه قطعا دسته PS3 خیلی بهتره
در مورد سوال آخرتون نمیدونم چون با بلوتوث وصل میشه
واسه نوحه استفاده از دسته PS3 در ویندوز این عبارت رو توی گوگل سرچ کنین ، ویدیو آموزشی و برنامه هاش هست:
how to use ps3 controller on windows
یه تاپیک اگه اشتباه نکنم در این مورد تو بازیسنتر دیده بودم ولی پیداش نکردم که بهتون لینک بدم
موفق باشید

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
بچه ها من یه گرن توریسمو 5 از باندل ps3 ایم مونده فوق العاده تمیز ، اصلا استفاده نکردم ازش به نظرتون چند میارزه؟
یه نویگیشنم دارم یک بار بیشتر تستش نکردم چندقیمت بذارم ؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام
دوستان یه نمونه دسته جدید و ظاهرا اصلی PS3 تو بازار هست که برد کوچکتری دارند نسبت به دسته های قبلی
این عکس ها

یه مشکلی که دارن اینه که حین بازی ناگهان خاموش میشن
حتی باسیم هم وصل میکنی بازم خاموش میشن
کسی میدونی جریانشون چیه و چگونه میشه این مشکل رو حل کرد؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر