God Of War 2

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
بچه ها من اونجا که اون شاهزادرو میکشی زنجیر میاد پایین میای جلوی چشم مجسمه که راه رو

بسته گیر کردم راهنماییم کنید ممنون میشم.

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
اونجا یه مجسمه هست که سپر اون یارو که کشتی رو باید بذاری جلوش نصب کنی
بعد مجسمه رو ببر جلو یکی از اشعه های چشم اون کله اون یکی اشعه رو هم باید با shield خودت که رو بازوته مهار کنی .
بعد مسیرت باز میشه .
خوش بگذره

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
یه سوال تو این بازی وقتی از دروازه کهدو مجسمه بزرگ که روی جلدشم هست رد میشه اونجا که شعله ها مانع پریدن میشن و بالاشم یک کند کننده زمان هست چیکار باید کرد؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه سوال تو این بازی وقتی از دروازه کهدو مجسمه بزرگ که روی جلدشم هست رد میشه اونجا که شعله ها مانع پریدن میشن و بالاشم یک کند کننده زمان هست چیکار باید کرد؟

نکنه اونجایی که یک مسجه که دختره شکل هست و اونجا که میری پایین درسته اونجایی
اگر نه عکس بگیر بهتر بهت توصیح میدم

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ممنون دوست گلم اینجا عکس سمت چپیه گیر کردم دست گلت درد نکنه.

hg6h4li6trg81n99yg0o.jpg

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اهان اینجا
خوب شما باید از پله ها بری بالا و یک اهرومی هست که وصل میکنی به اون دسته که بالای پله هست و بعدش میچرخونیش تا این اتیشها از بین برند و چون اتیش به سرعت بر میگرده باید زمان را نگهداری تا بتوانی ازش رد کنی
اگر اون اهروم را پیدا نکردی برگرد ورش دار دقیقا یادم نیست اهرومه کجاست ولی برگردی حتما پیداش میکنی همین

• Like
Reactions: che-jaleb

beny98

کاربر سایت
Aug 27, 2009
4
با سلام...
دوستان من اونجا گیر کردم ک دو تا اژدها هست ک کلی میزنیشون بعد میفتن رو زمین و از چند تا جعبه میری بالا و میپری رو ی چیزی ک میاد رو سره اژدها و گیر میفتن....از ی پله طنابی میری بالا و میرسی به ی اژدها بزرگ......کلی ک زدیش میفته رو سکوهه و میگه تند تند دایره بزنی....اما هر چی میزنم باز بلنه میشه اژدهاهه و جونش زیاد میشه....
کسی میدونه چیکار باید کنم؟؟

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
با سلام...
دوستان من اونجا گیر کردم ک دو تا اژدها هست ک کلی میزنیشون بعد میفتن رو زمین و از چند تا جعبه میری بالا و میپری رو ی چیزی ک میاد رو سره اژدها و گیر میفتن....از ی پله طنابی میری بالا و میرسی به ی اژدها بزرگ......کلی ک زدیش میفته رو سکوهه و میگه تند تند دایره بزنی....اما هر چی میزنم باز بلنه میشه اژدهاهه و جونش زیاد میشه....
بايد تند تند دايره را بزني تا اون چوبه بشكند بعدش بايد دكمه هايي كه ظاهر مي شوند را بزني تا سره اژدها داخله چوب شكسته برود و وقتي مرد بري كليد را داخل دهنش برداري

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
با سلام...

باید این کارو تکرار کنی تا اون تیرک چوبیه از وسط بشکنه تا در آخرین حرکت تیکه پارش کنی....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر