Battlefield 4 | PSN

از کدوم مد بتل بیشتر خوشتون میاد ؟؟؟؟ :-?

• مجموع رای دهنده‌ها
    74

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام به همه
منم از دیروز به جمع بتل باز ها پیوستم خوش آمدم باشه :D
فقط واسه ما جماعت نوب تانک کیف میده با 2/3 ساعت انلاین بازی کردن لول 5 شدم :D
یه رانندگی میکنم رو تانک که نگو 3/4 بار تو سرور اولی ستاره گروه شدم از بس پوینت گرفتم

فقط کافیه تو یه مپ بدون تانک بزاریدم به محض زنده شدن میوفتم :))

منم اد کنید

mamadbahal

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مارو هم ادد کنید :D
ShervinCannibal
:D
مولتی که نسبت به 3 عالی شده :D همینکه حصار ها به محض برخورد چاقو خورد میشن خودش بنظرم یه پیشرفت عالی حساب میشه :D
سرعت مولتی نسبت به 3 ـش بهتر شده درسته ؟ ( کیفیت سرورها ظاهرا خیلی بهتر شدند ! )

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
ShervinCannibal
مولتی که نسبت به 3 عالی شده :D همینکه حصار ها به محض برخورد چاقو خورد میشن خودش بنظرم یه پیشرفت عالی حساب میشه :D
سرعت مولتی نسبت به 3 ـش بهتر شده درسته ؟ ( کیفیت سرورها ظاهرا خیلی بهتر شدند ! )
من 3 رو مولتی نزدم ولی خب سرورها بهتر از اینی که تو 4 هست نمیشه واقعا! بدون نقصه شاید با دایال آپ هم بالا بیاد:d
یکبار برای همیشه تکلیف کل سایتو با ایدی psn ات روشن کن خلاص شیم:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
ShervinCannibal
جان من شروین بتل میزنه :d وای خدایا شکرت:d
شروین جون بیا میخوام شوفرت شم بخندیم:dشوفر تانک:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من 3 رو مولتی نزدم ولی خب سرورها بهتر از اینی که تو 4 هست نمیشه واقعا! بدون نقصه شاید با دایال آپ هم بالا بیاد:d
یکبار برای همیشه تکلیف کل سایتو با ایدی psn ات روشن کن خلاص شیم:d

اون پی اس ویتاییه با اون اسم خزش هنوزم هست ولی برای پی اس تیر (:D) اینو بزن که اصلا مولتیش شاهکاره! conquest رفتم یه مپ که توش یه دیش سفید خیلی بزرگ بود و کوه موه هم اون دورو بر بود:D برای اولین بازی مولتیم 18تا کیل گرفتم 10 تا مردم:D (البته تا قبل اون bf3 زیاد زدم:D)

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
sسلام 2-3تا سوال قبلا با سلکت اسکیبرد میمد اونجا که امتازت چقده الان فقط از طریق همون استارته؟؟؟ بعد یه سرور خوب که بیشتر میرید کدومه یا همون گزینه اولو میزنیدو رندوم؟؟؟؟

id:MahmoodFarid

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
sسلام 2-3تا سوال قبلا با سلکت اسکیبرد میمد اونجا که امتازت چقده الان فقط از طریق همون استارته؟؟؟ بعد یه سرور خوب که بیشتر میرید کدومه یا همون گزینه اولو میزنیدو رندوم؟؟؟؟

بله باید استارت رو نگه داری
سرورو که خودش انتخاب مبکنه شما باید رویه هر مودی که مورد علاقت هست ،انتخاب کنی ،خود سرور شما رو به یه مچ جوین میکنه(quiek match)

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali

برای انتخاب سرور یکی همون راهی احسان گفت هست یکی هم که من توصیه می کنم این که بری تو سرور بروزر بعد R3 بزن . بعد مود و مپی که می خوای و بعد گزینه Ranked و بعد تیک 1-15 و بعد هم به نوبت با اروپا و غرب آمریکا و شرق آمریکا و آسیا تست کن (اول اروپا رو بزن ببین پینگت چند خط می شه بعد دوباره R3 رو بزن اروپا رو عوض کن . آخر همونی که بهتر شد رو انتخاب کن . اگه چند تاش مثل هم بودن اونی که نردیکتره رو انتخاب کن.) بعد برو تو سرور حالشو ببر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر