System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,342
نام
مهدی
دوستان این اپدیت ریکاوری 5.05 برای ریجن 3 رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
برای تعویض هارد دیسک میخوام و هک کردن

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
  • Like
Reactions: 1mmmrrrkkkk

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
دوستان این مطلب رو بین دوستانتون انتشار بدین :
کلا طبق تجربه تو این چند سال هر وقت سونی آپدیت جدید دستگاه میده یا بازی رینبو آپدیت میده پلی استیشن استور یا همون پی اس ان برای چند روز دچار اختلال میشه که به اشکال مختلف در دستگاه های مختلف خودشو نشون میده :
۱- اتصال به psn
۲-اکتیو کردن اکانت
۳-فعال بودن پلاس
۴-دسترسی اکانت ها به سرورها
۵-قعطی های وسط بازی
۶-جابه جایی لول ها
۷-آپدیت نشدن دستگاه
۹-قفل موقت بازی
و.........

این وضیعت ممکنه رو همه دستگاها یکی نباشه. مثلا شما قادر به اتصال به psn نباشین اما دوستون مشکلی نداشته باشه

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
دوستان این مطلب رو بین دوستانتون انتشار بدین :
کلا طبق تجربه تو این چند سال هر وقت سونی آپدیت جدید دستگاه میده یا بازی رینبو آپدیت میده پلی استیشن استور یا همون پی اس ان برای چند روز دچار اختلال میشه که به اشکال مختلف در دستگاه های مختلف خودشو نشون میده :
۱- اتصال به psn
۲-اکتیو کردن اکانت
۳-فعال بودن پلاس
۴-دسترسی اکانت ها به سرورها
۵-قعطی های وسط بازی
۶-جابه جایی لول ها
۷-آپدیت نشدن دستگاه
۹-قفل موقت بازی
و.........

این وضیعت ممکنه رو همه دستگاها یکی نباشه. مثلا شما قادر به اتصال به psn نباشین اما دوستون مشکلی نداشته باشه
اصلا هیچ ربطی به اینا نداره... .
من الان نزدیک به دو ماه هست که با PS3 نمیتونم انلاین بشم و مدام ارور میده و دیسکانکت میشه! ولی با PS4 مشکلی ندارم، چه قبل این اپدیت جدید و چه بعد از اون ... . مشکل از زیرساخت اینترنته و همون جریان فیلTer رینگ هوشمند که این بلا رو سر پورتها اورده ... . تنها راهشم اینه که همه با هم گزارش بدیم .

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
با این وضعیت گرونی و بدبختی که سرمون اومده، که ی پلاس یکساله را باید 600 خورده ای پولش رو بدیم ، بعد میایم بریم خبر مرگم ی ذره انلاین بزنیم، میبینیم که به سرورها وصل نمیشه یا دیس میشه یا لگ شدید داره و... . خبر مرگتون همش دارین از کیفیت نت حرف میزنید( منظورم بهISPهاست)، این چه وضعشه اخه!!
با PS4 هم البته من مشکل دارم...
من دوتا اکانت دارم روی دستگاه یکیش وصل میشه ، یکیش وصل نمیشه . بعد از توی نتورک هم چک کردم وضعیت psn رو یکیش رو نارنجی زد احتمال اینکه از طرف سونی هم باشه هست.
اینی که میگم برا روز شنبه اس. امروز امتحان نکردم.
----

یه سوال دوستان : احتمال اینکه خود دستگاه آپدیت 5.56 رو دانلود کنه خود بخود چقدره ؟ اصلا ساز و کارش چجوریه؟
همین سوال برای عرضه آپدیت 6 چجوریه ؟
کلا میخوام ببینم سیستمش چجور کار میکنه.

• Like
Reactions: Behnamm467

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر