PlayStation Plus

aminrafael3

کاربر سایت
May 31, 2011
16
سلام دوستان
چطور میتونم از پلاس 14 روزه استفاده کنم؟
برای ثبت نام مشخصات کردیت کارت میخواست که متاسفانه من ندارم
راهنمایی کنید ممنون میشم

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
شایعه: بازی‌های احتمالی ماه آینده (Oct 2018)
playstation-plus-october-2018-games-768x576.jpg

Edrik

کاربر سایت
Sep 16, 2018
15
دوستان بنده یه سوال داشتم
یه پلاس هکی رو دستگاهم ست کردم البته یوزر مورد نظر فهمید و پسوردشو عوض کرد اما پلاس مونده رو دستگاهم
با توجه به خطر بن شدن الان میخوام قابلیت پلاس(بازی آنلاین فقط) رو از اکانتم بردارم و خودم یه پلاس قانونی بخرم و ست کنم
چجوری خطر بن شدنم رفع میشه

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
سلام دوستان
چطور میتونم از پلاس 14 روزه استفاده کنم؟
برای ثبت نام مشخصات کردیت کارت میخواست که متاسفانه من ندارم
راهنمایی کنید ممنون میشم
شما نمیتونید چون داخل ایران هستید و کردیت کارت ندارید،. باید حتما اطلاعات کارتتون رو وارد کنید

سلام
ببخشید یه سوال داشتم
من الان اکانت کسی رو primary کنم که بتونم از بازی هاش استفاده یک نفز دیگه هم استفاده کنه؟ یعنی همزمان 3 اکانت
۲ نفر رو راحت میتونید!۳ نفر رو نمیدونم!
شما اول دستگاه خودتون رو پرایمری کنید!بعد! کنسول رو از نت قطع کنید برید سایت و کنسولتون رو کامل حدف کنید و برای کنسول دیگه هم اکانتتون رو وارد کنید پرایمری کنید

دوستان بنده یه سوال داشتم
یه پلاس هکی رو دستگاهم ست کردم البته یوزر مورد نظر فهمید و پسوردشو عوض کرد اما پلاس مونده رو دستگاهم
با توجه به خطر بن شدن الان میخوام قابلیت پلاس(بازی آنلاین فقط) رو از اکانتم بردارم و خودم یه پلاس قانونی بخرم و ست کنم
چجوری خطر بن شدنم رفع میشه

راهش هیچی نیست جز این که اکانت هکی رو کامل حدف کنید و دیگه همچین کاری نکنید!تو این گرونی کارتون عاقلانه نیست
بعد اکانت خودتون رو استفاده کنید
بن شدن هم بستگی به شانستون داره

Last edited by a moderator:

Edrik

کاربر سایت
Sep 16, 2018
15
راهش هیچی نیست جز این که اکانت هکی رو کامل حدف کنید و دیگه همچین کاری نکنید!تو این گرونی کارتون عاقلانه نیست
بعد اکانت خودتون رو استفاده کنید
بن شدن هم بستگی به شانستون داره
خب الان من رفتم تو قسمت یوزرز و اکانت هکی رو دیلت کردم الان اون اکانت رو دستگاهم نیس ، از قسمت دیگه ای هم میشه پاکش کرد؟

اینم اضافه کنم با اینکه اکانت رو حذف کردم اما الان میرم تو فیفا همچنان می تونم آنلاین بازی کنم

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
خب الان من رفتم تو قسمت یوزرز و اکانت هکی رو دیلت کردم الان اون اکانت رو دستگاهم نیس ، از قسمت دیگه ای هم میشه پاکش کرد؟

نه دیگه
ببینید اکانت خودتون پلاس نیست؟

اینم اضافه کنم با اینکه اکانت رو حذف کردم اما الان میرم تو فیفا همچنان می تونم آنلاین بازی کنم

اگه اون اکانت رو پاک کردید حتما خودتون پلاس دارید یا اکانت دیگه ای که پلاس داره دارید!ببیند اکانت خودتون یا اکانت دیگه ای + پلاس نیست؟
اکانت رو که دیلت کردید دیگه نباید پلاس اون رو کنسولتون باشه

Edrik

کاربر سایت
Sep 16, 2018
15
مشکل همینجاس حتا تنظیمات دستگاه رو ریست فکتوری کردم اکانت خودمو لاگ آت کردم و دوباره لاگین شدم اما هنوزم میتونم آنلاین بازی کنم

حتا دستگاهو یه بار پرایمری دی اکتیو و دوباره اگتیو کردم اما مونده

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
اگه اون اکانت رو پاک کردید حتما خودتون پلاس دارید یا اکانت دیگه ای که پلاس داره دارید!ببیند اکانت خودتون یا اکانت دیگه ای + پلاس نیست؟
اکانت رو که دیلت کردید دیگه نباید پلاس اون رو کنسولتون باشه
ربطی نداره، تا وقتی وارد اکانت نشه و دی اکتیو نکنه پلاس باقی میمونه یا باید مدت پلاس طرف تموم بشه

Edrik

کاربر سایت
Sep 16, 2018
15
ربطی نداره، تا وقتی وارد اکانت نشه و دی اکتیو نکنه پلاس باقی میمونه یا باید مدت پلاس طرف تموم بشه
پس تا دی اکتیو نکنه همچنان خطر برای من هست؟

اگه خودم رو اکانتم پلاس فعال ‌کنم چطور

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
برادر الان طرف کنسولشو کامل ریست کنه؟ درست؟بعد اکانت خودشو وارد کنه چی؟ نمیتونه همچین چیزی باشه!!!
اکانت نباشه!چطوری میخواد پلاس روش باشه؟

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
برادر الان طرف کنسولشو کامل ریست کنه؟ درست؟بعد اکانت خودشو وارد کنه چی؟ نمیتونه همچین چیزی باشه!!!
اکانت نباشه!چطوری میخواد پلاس روش باشه؟
زمانی که اکانت پرایمری باشه بخوای پاکش کنی، میگه هنوز روی دستگاه شما اکتیو هست و قبلش برید دی اکتیو کنید
با این حساب گفتم هنوز اکتیو باشه. حالا شاید شما بیشتر بلدی

Edrik

کاربر سایت
Sep 16, 2018
15
زمانی که اکانت پرایمری باشه بخوای پاکش کنی، میگه هنوز روی دستگاه شما اکتیو هست و قبلش برید دی اکتیو کنید
الان مال خودمو پرایمری کردم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
بلی تا جایی بنده اطلاع دارم اینطوریه!کسی اکانت خودشو پرایمری کنه قبلی دی اکتیو میشه رو کنسول!
پاکشم بکنه از سایت نگا کنید دی اکتیو نمیشه اما دیگه بازی و پلاس رو کنسول نمیمونه!!بدون اکانت نباید چیزی بمونه!
شایدم شما بیشتر از بنده میدونید و تست کردید که خوب اینطوری حق با شماست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر