اجرای بازی های سگا و میکرو و گیم بوی توسط R4 روی 3DS

Eblisak

کاربر سایت
Oct 20, 2012
25
نام
علی گراف
سلام خدمت دوستان عزیز
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه قراره به این موضوع بپردازیم چون جای این تاپیک رو توی این بخش خالی دیدم

خوب بریم سراغ معرفی و آموزش (با تشکر از esisonic
)

برای اجرای این بازی ها شما اول نیاز به یک R4 دارید مدلش فرقی نمیکنه فقط با 3DS شما سازگار باشه

بعد هم نیاز به چند امولاتور خوب که در زیر معرفی میکنم :

میکرو یا NES:
کنسول دوست داشتنی شرکت نینتندو که هیچوقت فراموش نمیشه
برای اجرای بازی ها این کنسول شما نیاز به امولاتور NESDS دارید که لینک دانلود اخرین ورژن رو براتون گذاشتم که با فرمت nds هست و مثل یه بازیه ds اونو کپی کنید توی مموری و با دستگاه اجراش کنید بعد از اجرا از شما رام های میکرو رو میخواد که شما اونا رو از مموریتون انتحاب میکنید و کار تمومه...

لینک دانلود NESDS 1.3a

سگا:
برای سگا نیز یک امولاتور خیلی خوب نوشته شده به اسم
jEnesisDS که من تست کردم خیلی عالی بود ..

لینک دانلود
jEnesisDS 0.7.4

گیم بوی کالر:

این امولاتور فوق العادست و تمام بازی های با فرمت gbc رو به راحتی اجرا میکنه

لینک دانلود Lameboy Ds 0.12

Game Boy Advance
:
برای این مدل از گیم بوی که رایج ترین هم هست راه های زیادی هست از جمله استفاده از کارت DSTOW و... ولی باید بگم که یک امولاتور بسیار خوب هم نوشته شده که من تست کردم و بازی Max payne رو به راحتی اجرا کرد اما تازه نسخه الفا معرفی شده و امید هست تا چند ماه دیگه به صورت کامل راه اندازی بشه حتما تست کنید

لینک دانلود GBAEMU4DS alpha2 fix 4

جز این امولاتور ها امولاتور های دیگه ای هم هستن که هنوز نسخه های ضعیفی رو دارن مثل Neo Geo و....

نسخه های بالا همه تست شدن و به خوبی کار میکنند هر مشکلی بود بگید تا راهنمایی بشه .. تشکر فراموش نشه
با سپاس

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
من فکر کردم آموزش گذاشتی
والا من ندیدم تبدیل کنن بازی رو اما فکر کنم یک نوع امولاتور هست که اونم روی DSTWO اجرا میشه
البته شاید این کار جدیدا انجام شده باشه

Eblisak

کاربر سایت
Oct 20, 2012
25
نام
علی گراف
من فکر کردم آموزش گذاشتی
والا من ندیدم تبدیل کنن بازی رو اما فکر کنم یک نوع امولاتور هست که اونم روی DSTWO اجرا میشه
البته شاید این کار جدیدا انجام شده باشه
:D بازی های گیم بوی رو که میدونم اجرا میشن ولی در مورد سگا و میکرو گفتم شاید دوستان بتونن کمک کنن تا تاپیک کامل بشه خودم بعد تو این فروم خارجیا میگردم ببینم چه خبره دی:
ولی کاشکی 3 دی اس هم به سرعت wii u هکش پیش میرفت ..

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
پس توی 3ds خبری نیست؟

توی 3DS هم با r4 کار می کنن ولی امولاتور 3DS نیستن. برای 3DS هنوز هیچ امولاتوری وجود نداره. امولاتورهای زیر هم خوب هستن و سازگاری خوبی دارن.

امولاتور GameYob برای گیم بوی کالر بهتره

S8DS برای سگا مستر سیستم و سگا گیم گیر

NitroGrafx برای پی سی انجین/توربو گرافکس

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
توی 3DS هم با r4 کار می کنن ولی امولاتور 3DS نیستن. برای 3DS هنوز هیچ امولاتوری وجود نداره. امولاتورهای زیر هم خوب هستن و سازگاری خوبی دارن.

امولاتور GameYob برای گیم بوی کالر بهتره

S8DS برای سگا مستر سیستم و سگا گیم گیر

NitroGrafx برای پی سی انجین/توربو گرافکس
یعنی چی پس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر