امتیازات اعضای بازی سنتر به عناوین Android

parsaian

کاربر سایت
May 27, 2010
68
نام
مجتبی
باز ی buddy and me یه بازی دو بعدی ساید اسکرول با گرافیک زیبا هست . که تو سبک run&jump هست .
امتیاز 8
دوستان اگه کسی بازی داستانی خوب سراغ داره یه چند تایی معرفی کنه

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
The walking dead: 10/10
فوق العادس این بازی تقریبا چیزی از نسخه ی پی سی کم نداره. بهترین بازی اندرویدی هستش که انجام دادم. حتما اگه سخت افزار گوشیتون خوبه دانلودش کنید. امیدوارم سیزن دو زودتر بیاد.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Monument Valley = 9.5 / 10

اونایی که یه بازی خیلی خیلی خاص میخوان حتما Monument Valley رو بازی کنن
یه بازی فکری فوق العاده با گرافیک و سبک بسیار خاص
اونایی که دنبال گرافیک بالا هستن سمت بازی نرن اصلا، بازی گرافیک ساده ای داره ولی گیم پلی بازی بسیار عالی هست
هسته گیم پلی بازی بر این اساسه که شما باید محیط اطرافتون رو بچرخونید تا بتونید راه رو پیدا کنید. این مورد بشدت اعتیاد آور و دلچسب هست. به هیچ عنوان بازی رو از دست ندین

• Like
Reactions: bazicon

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
Monument Valley:10/10
واقعا یکی از بهترین و خلاقانه ترین بازی هایی بود که انجام دادم. یعنی اگه بتونم فقط به یک بازی نمره ی کامل بدم این بازی رو انتخاب میکنم.اصلا از دستش ندین محشره!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Monument Valley:10/10
واقعا یکی از بهترین و خلاقانه ترین بازی هایی بود که انجام دادم. یعنی اگه بتونم فقط به یک بازی نمره ی کامل بدم این بازی رو انتخاب میکنم.اصلا از دستش ندین محشره!

چون من گفتم رفتی بازیش کردیا:D

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,005
نام
اسماعیل
GT RACING 2
گرافیک عالی
گیم پلی خارق العاده
موزیک عالی
9/10
بنظرم تنوع در پیست هاش خیلی کمه!البته من تازه کلاس c رو تموم کردم شاید تو کلاس های بعدی تعداد پیست ها هم افزایش پیدا کنه...

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
warhammer-40000-carnage-logoGH_300x300.png

Warhammer 40,000: Carnage

*این بازی چندان چنگی به دل نمیزنه. هر مرحله شروع میشه فقط مستقیم (بدون بازگشت به قبل - یعنی اگر احیانا از دشمنی رد شدید دیگه تمام) حرکت می کنید و ارک هایی که با حداقل ضربه نابود می شند و رو قتل عام می کنید. چک پوینت ها به شدت کوتاه هستند و خیلی زود به زود هر بخش تموم میشه که بازی رو آسون میکنه. آپگریدها بدک نیستند و اکشن بازی هم به نسبت جالبه اما Warhammer 40,000: Carnage بازی نیست که خیلی شما را درگیر خودش کنه. امتیاز: 6.5

subway-surfers.jpg

Subway Surfers

*
ساده اما در عین حال به شدت جذاب. نه حجم زیادی داره، نه دردسرهای آنلاین بودن، نه چیز دیگه. اعتیاد آورد، سرگرم کننده، جذاب و بسیار دوست داشتنی بدون مشکل خاصی. فقط به گمونم از اون بازی های هستش که باید خون عرق ریخت تا دوتا شخصیت آزاد بشه!

Gun-Club-3-Virtual-Weapon-Sim.jpg

Gun Club 3
* من کلا به شبیه سازهای نظامی و بررسی اسلحه های مختلف خیلی علاقه مند هستم. نسخه دوم این بازی بود فکر کنم که اون رو قبلا تجربه کرده بودم اما فقط یک اسلحه روی صفحه میومد و شما ماشه رو می چکیدید با یک سری ریزه کاری نه چندان مهم. اما در جدیدترین نسخه، اسلحه ها رو کاملا سه بعدی و اول شخص در دست می گیرید و در محیط های تمرینی تیر اندازی می کنید. نکته ای که هنوزم وجود داره و حتی جذاب تر هم شده، صدای اسلحه ها هستش که واقعا آدم لذت میبره از نواخت تیر تفنگ های مختلف.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر