چرا DS خریدید ؟

مهمترین علت خرید DS ?

• به خاطر بازیهای مخصوص DS و یا بازیهای انحصاری این کنسول

رای‌ها: 30 63.8%
  • به خاطر نو آوریهای موحود در DS (مثلا وجود دوصفحه نمایش که یکی از آنها لمسی هست)

رای‌ها: 9 19.1%
  • به خاطر قیمتش

رای‌ها: 4 8.5%
  • هیچ کدام از گزینه های بالا (لطفا در اینصورت علت خریدتون رو بفرمایید)

رای‌ها: 4 8.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    47

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
نمیدونم چرا هر موقع خواستم بازی هایی مثل pokemon و zelda رو بازی کنم نتونستم با این بازی ها ارتباط خوبی برقرار کنم و این بازی ها از نظر من زیاد قشنگ نبودند ( البته میدونم که این بازی ها واقعا شاهکار هستند). شاید یکی از دلایلش اینه که من نسخه های قبلی این بازی هارو روی میکرو یا snes یا GBA بازی نکردم یا شایدم به این خاطر باشه که زبان En خوبی ندارم، جالب اینجاست که اگه یه سرچی توی گوگل در مورد بهترین بازی های DS بکنید امکان نداره که توی لیستشون این دو تا بازی نباشه.
سبک pokemon و zelda فکر کنم نقش آفرینی باشه، شاید این سبک نقش آفرینیبا من همخونی نداره :-/

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
نمیدونم چرا هر موقع خواستم بازی هایی مثل pokemon و zelda رو بازی کنم نتونستم با این بازی ها ارتباط خوبی برقرار کنم و این بازی ها از نظر من زیاد قشنگ نبودند ( البته میدونم که این بازی ها واقعا شاهکار هستند). شاید یکی از دلایلش اینه که من نسخه های قبلی این بازی هارو روی میکرو یا snes یا GBA بازی نکردم یا شایدم به این خاطر باشه که زبان En خوبی ندارم، جالب اینجاست که اگه یه سرچی توی گوگل در مورد بهترین بازی های DS بکنید امکان نداره که توی لیستشون این دو تا بازی نباشه.
سبک pokemon و zelda فکر کنم نقش آفرینی باشه، شاید این سبک نقش آفرینیبا من همخونی نداره :-/
آره.منم دوس ندارم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
1- mario
2 - zelda
3 - pkomen
4- sonic
5 - ....
بیشتر به خاطر انحصاریاش
هنوزم عاشقشم
:bighug:

دمت گرم :x

من امروز رفتم دوباره یه ds lite آک فیروزه ای خریدم

خوب سبک بازی سلیقه ایه هر کسی سلیقه ای داره بعضیا rpg بازن بعضیا نه و هزار تا سبک دیگه

تازه الان خود rpg کلی درون سبکی داره

خود من یه زمانی با rpg خودمو خفه میکردم اما الان بندرت rpg بازی میکنم بخصوص rpg سبک نوبیتی دیگه حال نمیده بهم

الان بیشتر بازیا پلتفرمر . فانتزی و ....... رو دوست دارم

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
ds نداشتم ,3dsدارم .کنسول خوبیه ولی من چون گرون خریدم ازش دل چرکینم.گرافیکشم کمه

دوست عزیز پس معلومه یا نمیدونستی 3ds چیه یا فن نینتندو نیستی
اکثر بچه هایی که کنسول های نینتندو رو میگیرن اصلا به فکر گرافیک نیستن و فقط و فقط و فقط به فکر گیم پلی و تفریح هستن
نمونش کنسول wii
با اینکه گرفیک زیادی نداشت ولی بهترین کنسول نسل هفتم شناخته شد
و منم بهترین بازی هامو روی کنسولای نینتندو تجربه کردم
موفق باشی;)

- - -ویرایش - - -

دمت گرم :x

من امروز رفتم دوباره یه ds lite آک فیروزه ای خریدم

خوب سبک بازی سلیقه ایه هر کسی سلیقه ای داره بعضیا rpg بازن بعضیا نه و هزار تا سبک دیگه

تازه الان خود rpg کلی درون سبکی داره

خود من یه زمانی با rpg خودمو خفه میکردم اما الان بندرت rpg بازی میکنم بخصوص rpg سبک نوبیتی دیگه حال نمیده بهم

الان بیشتر بازیا پلتفرمر . فانتزی و ....... رو دوست دارم

من هنوزم دارم mario bros رو 100% میکنم
به هیچ وجه هم تکراری نشده

• Like
Reactions: Sega_genesis

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
دوست عزیز پس معلومه یا نمیدونستی 3ds چیه یا فن نینتندو نیستی
اکثر بچه هایی که کنسول های نینتندو رو میگیرن اصلا به فکر گرافیک نیستن و فقط و فقط و فقط به فکر گیم پلی و تفریح هستن
نمونش کنسول wii
با اینکه گرفیک زیادی نداشت ولی بهترین کنسول نسل هفتم شناخته شد
و منم بهترین بازی هامو روی کنسولای نینتندو تجربه کردم
موفق باشی;)

- - -ویرایش - - -

من هنوزم دارم mario bros رو 100% میکنم
به هیچ وجه هم تکراری نشده

ماریو براس رو منم دارم سعی میکنم 100% کنمش..........:)
یه بازی هست سبک پازل، به نام Picross 3d ، بازیه فوقالعاده معتاد کننده و فکری هستش و اصلا از بازی کردنش خسته نمیشم، این بازی رو هم دارم سعی میکنم تمام پازل هاش رو به اتمام برسونم.

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
ماریو براس رو منم دارم سعی میکنم 100% کنمش..........:)
یه بازی هست سبک پازل، به نام Picross 3d ، بازیه فوقالعاده معتاد کننده و فکری هستش و اصلا از بازی کردنش خسته نمیشم، این بازی رو هم دارم سعی میکنم تمام پازل هاش رو به اتمام برسونم.

آره این picross 3d یه نسخه ی دو بعدی هم داره اونم قشنگه
خیلی فکرو به کار میندازه
هرکی تاحالا بازی نکرده حتما امتحانش بکنه
البته تمرینای اولش خیلی آسونه ولی مراحل سختش بینظیر میشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
آره این picross 3d یه نسخه ی دو بعدی هم داره اونم قشنگه
خیلی فکرو به کار میندازه
هرکی تاحالا بازی نکرده حتما امتحانش بکنه
البته تمرینای اولش خیلی آسونه ولی مراحل سختش بینظیر میشه
آره اتفاقا نسخه دو بعدیش رو هم دارم، ولی میخوام اول 3dش رو تموم کنم بعدش برم سراغ 2dش.
gta chinatown رو هم بازی کنید خیلیییییی باحاله، من تمومش کردم.
از سری harvest moon کدومارو بازی کردی ؟ تمومشون کردی ؟ پایانشون چه طوره خوبه یا نه ؟ اصلا تموم میشن؟ منظورم harvest moon هایی هست که واسه ds عرضه شدند. میخوام یکیشون رو شروع کنم به بازی کردن ولی موندم کدوم یکی، یکیشون دختره یکیشون پسره یه چند تا دیگه هم فک کنم باشه

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
آره اتفاقا نسخه دو بعدیش رو هم دارم، ولی میخوام اول 3dش رو تموم کنم بعدش برم سراغ 2dش.
gta chinatown رو هم بازی کنید خیلیییییی باحاله، من تمومش کردم.
از سری harvest moon کدومارو بازی کردی ؟ تمومشون کردی ؟ پایانشون چه طوره خوبه یا نه ؟ اصلا تموم میشن؟ منظورم harvest moon هایی هست که واسه ds عرضه شدند. میخوام یکیشون رو شروع کنم به بازی کردن ولی موندم کدوم یکی، یکیشون دختره یکیشون پسره یه چند تا دیگه هم فک کنم باشه

من تا الان فقط grand bazzar رو بازی کردم
خیلی جالبه هر یکشنبه یه بازاری برپا میشه مثل شنبه بازار خومون:d
وسایلت و چیزایی که برداشت کردی میزاری واسه فروش
بعضی موقع گداها میان ازت چیزی مجانی میخوان
خیلی فانه

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
من تا الان فقط grand bazzar رو بازی کردم
خیلی جالبه هر یکشنبه یه بازاری برپا میشه مثل شنبه بازار خومون:d
وسایلت و چیزایی که برداشت کردی میزاری واسه فروش
بعضی موقع گداها میان ازت چیزی مجانی میخوان
خیلی فانه
من هر دفعه میرم یه نسخه از این harvest moon ها رو با حوصله بازی کنم و تا آخرش برم نمیدونم چرا نمیتونم یعنی بعد از یکی دو هفته خسته میشم:) و میرم سراغ یه بازی دیگه ، یه طورایی بازی یکنواخت میشه.
انشالله دی اس برسه دستم کنترا 4 رو دونفره بازی کنیم، هاهاهاهاهاهه حالی بده ها !

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
من هر دفعه میرم یه نسخه از این harvest moon ها رو با حوصله بازی کنم و تا آخرش برم نمیدونم چرا نمیتونم یعنی بعد از یکی دو هفته خسته میشم:) و میرم سراغ یه بازی دیگه ، یه طورایی بازی یکنواخت میشه.
انشالله دی اس برسه دستم کنترا 4 رو دونفره بازی کنیم، هاهاهاهاهاهه حالی بده ها !

از تک تک لحظاتت با ds لذت ببر
موفق باشی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چون طراحی شیک و مورد پسندی داره

شیک و تاشو و زیباست

خوش دسته

صفحه لمسی داره

و .......

و در ضمن بالا 5000 هزار عنوان بازی داره