Fifa 14 | PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فیفا 14 در PS VITA و 3DS هیچ آپدیتی برای گیم پلی ندارد

آپدیت های این بار فیفا نیز شامل تغییرات ساده ای مثل نقل و انتقالات بازیکنان میشود.هیچ آپدیتی در کار نخواهد بود و آنان تنها به یک تغییر پوسته(اسکین) بسنده کردند.

دیروز صبح EA در یک مصاحبه ی مطبوعاتی اعلام کرد:

بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که طرفداران ویتا و 3DS پول خود را به جیب بدترین شرکت آمریکایی بریزند:

EA's Been Voted 'The Worst Company In America' Once Again
بار دیگر به EA بعنوان بدترین شرکت در آمریکا رأی داده شد

همچنین شما می توانید شکایات خود را در صفحه ی فیس.بوک EA پست بگذارید: https://www.facebook.com/AskEASupport

مهران ... وقت تلف کردن سره جنگیدن با ea ارزش نداره ....
دلایلی هست که میان میگن ea بدترین کمپانی هست D:

یادمه چقدر دم از بد بودن و ساپورت نشدن frostbite روی wii u میزد. بعدش شد که اقا نه ساپورت میشه ! ما کی گفتیم ؟ نه !
EA دیگه ...

شرکتی که با تبلیغات از یه چوب کبریت بتلفیلد 5 میسازه :|

- - -ویرایش - - -

یعنی ترکیدم از خنده :d
والا اخه ×_×

جالبته منو ایناش هم فرق نداره. یعنی یک پلیش تکنیکی هم توی گرافیک و فریم ریت در حده 1 % هم نمیزنن. به نظره من این کارشون فرقه چندانی با دزدی نداره...

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
مهران ... وقت تلف کردن سره جنگیدن با ea ارزش نداره ....
دلایلی هست که میان میگن ea بدترین کمپانی هست D:
یادمه چقدر دم از بد بودن و ساپورت نشدن frostbite روی wii u میزد. بعدش شد که اقا نه ساپورت میشه ! ما کی گفتیم ؟ نه !
EA دیگه ...

نه بابا من فقط منبع خبری رو ترجمه کردم مگه بیکارم برم با EA هم دربیافتم:d

دوما اصلا این EA دیگه بدترین از این براش نمیشه که بدترین شرکت امریکایی شده، الویتشو بدون شکایت هم میزاره سر همین که از این اوضاع خارج بشه و از عملکردای زشتش دست برداره.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من دارم میگیرم ولی نسخه قبلیو بازی نکردم :D فقط توضیح میدم

- - -ویرایش - - -

منوی بازی دقیقا منوی فیفا 13 هستش.
لیگ آرژانتین اضافه شده . ( که ظاهرا ویتا ندارتش ! :| )
خوب حالا رفیقمون منچستر ـو ورداشت و بارسا رو داد به دستگاه
لباسای دو تیمو چک کرد ( مشکیو قرمز آبیو نارنجی سفید بارسا )
بعد لیست پلیر ها رو چک میکنه .
گرافیکش نسبت به 13 یکم روشن تر شده جزئیات تا حدود خیلی کمی بهتر شده
تو هوش مصنوعی تغییراتی ایجاد شده و همینجوری فقط یرخی نمیتونید طرفو دنبال کنید تا توپو ازش بگیرید و دفاعشون تاکتیکی تر شده ( مشابه نسخه کنسولی )
خواست یه تکنیک با پِرسی بزنه نتونست :| المان های تاچ هم تو بازی هست . و بعد مسی بهش گل زد :)) بعد جو گیر شد با رونی گل زد :| ! البته هرکاری میکنه اون اسکیل موو ها ( حرکاتی که رو توپ میکنه با آنالوگه راست) کار نمیکرد شاید دکمه ـش عوض شده باشه . البته بعدش گفت باید R رو تا ته فشار داد تا اون تاکتیکا رو بشه زد و یه گل دیگه ـم با رونی زد.
محل اختمالیه توپ هم تو رادار مشخص میشه ( محل احتمالی ای که توپ وارد تور میشه ) تماشا چیا انگار ثابت بودن کلا :|

میگه ارزش نداره 39 دلار بدید پاش چون دقیقا همون بازیه قبلیه . میگه اگه کنسول خونگی دارید مال اونا رو بخرید چون مکانیکای اونا خیلی توش تغییر ایجاد شده ولی ویتا نه . فقط کیتها آپدیت شدن و راستر مُد و اینا برای من یک میدل فینگر بزرگه ( :D )
همین دیگه فکر کنم گفت اگه حوصله دارید کیت های 13 رو خودتون آپدیت کنید و بیخوی 40 دلار ندید اگرم نه که اینو بگیرید و گفت تغییراتش خیلی ناچیزه

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
کجا شبیه 13 بود منوش؟؟؟
منوش شبیه بود ولی پشت صحنه نه
دوما اون PES هست که هر دفعه یک منو جدید میده :|
فیفا طرفدارای خاص خودش رو داره :>

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من که از خودم در نیوردم یارو میگه :D !
درضمن من کلا فوتبالی نیستم :| آخرین بازیه فوتبالم پس و فیفا 13 بوده البته :D
ولی درکل میگه بیخودی پول ندید همون باازیه

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
من که از خودم در نیوردم یارو میگه :D !
درضمن من کلا فوتبالی نیستم :| آخرین بازیه فوتبالم پس و فیفا 13 بوده البته :D
ولی درکل میگه بیخودی پول ندید همون باازیه

شما پس بازی می کنی؟
:|
پس چیه
حد اقل بگو پی اس
فیفا 14 رو برا PC گرفتم ولی می ترسم دان کنم دادشم بیاد ببینه !! :S
:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نمیدونم متوجه نمیشی یا کلا منظورت چیز دیگه ایه.
rezahtc2 عزیز
یه ویدیو گذاشته
منم گرفتمش و حرفایی که کسی که داشت بازیو انجام میداد روی "ویتا" ترجمه میکردم.(یه بخشیشو )
رو همون پی سی بازی کنی بهتره تا 170 تومن بدی روی ویتا !

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
خوب دوستان منم بلاخره بازی رو تهیه کردم.لازم دیدم که یه سری توضیحات در مورد بازی بدم.اول اینکه اورال بازیکنا نسبت به نسخه کنسولی کمتر هستش و این خودش جای تعجب داره.به عنوان مثال اورال رونالدو تو نسخه کنسولی 92 هستش ولی توی ویتا 88 هستش.بعدش میریم سراغ تماشاگرا که ثابت هستش و هیچگونه حرکتی ندارن.:|تو قسمت کریر مود هم حالت منو ها کاملا مثل فیفا 13 هستش و جالبتر اینجاست که شما فقط میتونی بازیکن مورد نظر خودت رو بخری و خیری از تعویض یازیکن و یا قرضی گرفتن وجود نداره و همچنین اگر شما نتونی بازیکنی رو بخری تا فصل بعد نمیتونی بهش پیشنهاد بدی!!:|و دراخر هم باید بگم که از تاچ ویتا هم بصورت کامل در بازی استفاد کردن که گاهی واقعا دردسر ساز هستش که به عنوان مثال میشه به این امر اشاره کرد که بازیکن بصورت اوتوماتیک بعضی موقع ها خوش شوت میزنه.ولی اگر بخواییم از از این نکاتی که گفتم چشم پوشی کنیم در کل برای دوستداران فوتبال من جمله خودم عنوان خوبی هستش.ضمنا انلاین بازی هم مجانی هستش.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان اين چطوره؟ ارزش خريد داره؟ من ورژن ايفون و iOS اش رو خريدم راضى بودم
در حده نسخه کنسولیش نیست
به نظره من ارزش نداره الا یک فقط میخوای یک فیفا در حده fifa 2010 اینا داشته باشی D: .
مگرنه چیزه خاصی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر