بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
پناهندگی نمیدن ؟
6b6026f0ff74956f3de757fe553325d2-full.jpg

شاتل اشغاله !
اوه چه دلخراش. رسما تعطیله. شاید مشکل مقطعی باشه و درست بشه.
در مورد پناهدگی هم شرایطش مهیا باشه میدن و این عکس از وضعیت پینگ، خودش یه مورد مثبت واسه کیس‌ت حساب میشه.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
شاتل که سرویس بازی آنلاین داره، فعالش نکردی؟
پشتیبانش میگفت پینگ بین ۷۰ تا ۹۰ متغیره.
من میخام یه طرح ۸ مگ ماهانه برای تست از شاتل بگیرم . چطوره سرویس ‌دهشون؟
پینگم با مبینت‌نت بین ۱۰۰ تا ۱۴۰ بالا پایین میشه نمیشه بازی کرد.

خطم کشش سرویس گپیم را نداره snr میاد زیر 10

اکثر وقتها پینگم روی 110 هست ولی بعضی شبا شاتل جنی میشه

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
مخابرات سرویس های غزال 4 مگ را که باید 16 مگ سرعت بده, الان چند روزه رو 4 مگ محدود کرده. کسی این مشکل را نداره؟
سلام
منم ۲ مگ غزال دارم که باید ۸ مگ باشه از ۲ روز پیش برای منم روی ۲ مگ محدود کردن ... ۲۰۲۰ هم جواب نمیدن
برای خیلی های دیگه هم اینجوری شده ... من به ۱۹۵ شکایت کردم ببینم چی میشه

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
درود
دوستان اگه نت adsl میخواین ک پینگش خوب باشه صد در صد پارس انلاین سرویس گیمینگ بگیرید من از 50 تا friends ک تو ps4 دارم 40 تاشون پارس انلاین تو شهر های مختلف گرفتند پینگ هممون هم خوبه.سرویس خودمم 8 مگ معمولی هستش ماهی 50 تومن.اینم یه سری تست پینگ:
ping asiadl.com: 14
ping 4.2.2.4: 90
ping 31.186.251.60: 87
ping 8.8.8.8: 89
ping eu-central(Frankfurt).amazonaws(52.94.17.90): 88
ping eu-west(Paris).amazonaws(52.94.16.4): 95
اگر ادرس سروری دارید ک میخواید براتون پینگ بگیرم reply کنید.

• Like
Reactions: trainer

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
اشتباهی این پستو تو تاپیک LTE گذاشته بودم. پاک بشه از اونجا:

اینم از پشتیبانی شاتل!
شرط میبندم طرف یک بار تو زندگیش بازی آنلاین نکرده و نمیدونه چی هست! " تا 300 میلی ثانیه طبیعی میباشد" !
یادمه یه بار فقط یه ربع داشتم NAT Type رو به طرف توضیح میدادم آخرشم نفهمید چیه ...
منم شاتل دارم اما حقیقتا تا حالا با پشتیبانیش به مشکل نخوردم. شاید چون 8 ساله دارم استفاده میکنم هوامو دارن! پینگ سرویسشون جدیدا خیلی خراب شده! از روزی که گفتن امریکا میخواد اینترنت رو قطع کنه مشکلات شروع شد! سایت ها یکی در میان باز میشن. بعضی سایت ها که از دسترس خارج بود باز میشه بعضی دیگه از دسترس خارج شد! شبها تویچ کلا باز نمیشه! بعضی مواقع پینگ 100 هست بعضی مواقع یهو میره به 500. از پارس انلاین تعریف زیاد شنیدم میخوام برم به اون سمت ببینیم چی میشه!

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان تا جایی که من اطلاع دارم رو فیبرنوری فقط مخابرات نت میده درسته ؟ یا میشه از جایی دیگه بگیرم ؟
از بعد عید کیفیت ها اومده پایین هیچ هزینه هاش هم عجیب میاد و جایی هم نمیشه شکایت کرد ازشون
دنبال پوینت تو پوینت هم گشتم از شانس بد ما خونه ما دورش پست تقسیم برق هست و دکل برق دقیقا بین خونه ما و انتن شرکت ها واقع شده :|
کسی از این خدمات سیم کارتی که شرکت خصوصی ها میدن خبر داره ؟ اگه مثل اوپراتور همراه اول و ایرانسل باشه که به درد نمیخوره و پینگ و لاست داغونه
خلاصه راهی هست واسه من بدشانس یه نت درست بگیرم

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
اینترنت پیشگامان چند روزه نت تایپم 3 شده و کلا بازی آنلاین تعطیل شده. هر چقدرم زنگ میزنم اپراتورهای احمق بلد نیستن مشکلمو حل کنن و میگن بزودی مسئولین فنی (LOL) با شما تماس خواهند گرفت.

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
سلام دوستان تا جایی که من اطلاع دارم رو فیبرنوری فقط مخابرات نت میده درسته ؟ یا میشه از جایی دیگه بگیرم ؟
از بعد عید کیفیت ها اومده پایین هیچ هزینه هاش هم عجیب میاد و جایی هم نمیشه شکایت کرد ازشون
دنبال پوینت تو پوینت هم گشتم از شانس بد ما خونه ما دورش پست تقسیم برق هست و دکل برق دقیقا بین خونه ما و انتن شرکت ها واقع شده :|
کسی از این خدمات سیم کارتی که شرکت خصوصی ها میدن خبر داره ؟ اگه مثل اوپراتور همراه اول و ایرانسل باشه که به درد نمیخوره و پینگ و لاست داغونه
خلاصه راهی هست واسه من بدشانس یه نت درست بگیرم
بله فقط از مخابرات میتونی بگیری. من طرح ۴ مگ غزال گرفتم که بگفته خودشون ۴ برابر میدن که باید بشه ۱۶ اما همون ۴ هم نیست و سرعت دانلودش ۲۵۰ هم نمیشه. قطع و وصلی هم هر نیم ساعت ۴۰ دقیقه داری. اما پینگش برای بازی آنلاین ۸۰ تا ۱۰۰ هست و تقریبا مناسبه.
در کل حیف اسم غزال باید اسم طرحشون رو میزاشتن لاک‌پشت لنگ لق‌لقو یا طرح تِرمال.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر