بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
پکت لاست نداری که! برا منم همینطوره پینگم ثابته ولی توی بازی مشکل دارم نمیدونم چرا اینطوری شده یهو

کسی مشکلی نداره؟
اینجا اوکیه ولی تو رینبو قشنگ پکت لاست مشخصه. دوشاخه قرمز فیکسه اون بالا :| تلپورت میشی، تیرا نصفشون رجیستر نمیشه و و و و ...

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اینجا اوکیه ولی تو رینبو قشنگ پکت لاست مشخصه. دوشاخه قرمز فیکسه اون بالا :| تلپورت میشی، تیرا نصفشون رجیستر نمیشه و و و و ...

مشکل فقط رینبو هم نیست تو همه بازیها اینطوریه، فکر کنم به خاطر اختلالات اینترنته که گفته بودن آخر هفته قراره اتفاق بیفته!

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
دقیقا همینطوریه همه چی اوکیه پینگ هم حدود ۱۰۰ هست اما تو بازی خیلی وضع خرابه اون دوشاخه قرمزه هم برای من فیکسه اون بالا فقط گاهی اوقات زرد میشه

• Like

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
امروز معلوم نیست چ خبره؟؟
اینترنت خانه ک شاتل هست از صبح قطع شده کلا یعنی چراغ ADSl روی مودم خاموشه زنگ زدم پشتیبانی میگه از سمت مخابرات محلتون هست و پیگیری میکنیم از 24 ساعت تا 72 ساعت خبرش را بتون میدیم!!!!
محل کار هم ک پارس آنلاین دارم کلا سکته ای هست برا بازی آنلاین هم فعلا نتونستم برم پینگ خوبه (100 هست) ولی نمیتونم بازی کنم ب شبکه xbox live هم ب سختی وصل شد!!!!

• Like

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
امروز معلوم نیست چ خبره؟؟
اینترنت خانه ک شاتل هست از صبح قطع شده کلا یعنی چراغ ADSl روی مودم خاموشه زنگ زدم پشتیبانی میگه از سمت مخابرات محلتون هست و پیگیری میکنیم از 24 ساعت تا 72 ساعت خبرش را بتون میدیم!!!!
محل کار هم ک پارس آنلاین دارم کلا سکته ای هست برا بازی آنلاین هم فعلا نتونستم برم پینگ خوبه (100 هست) ولی نمیتونم بازی کنم ب شبکه xbox live هم ب سختی وصل شد!!!!
سلام
شما کدوم سمتی؟
برای منم قطع شده خیلی وقته
روی g.lite فقط وصل میشه بقیه درجا قطع میشه

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام
شما کدوم سمتی؟
برای منم قطع شده خیلی وقته
روی g.lite فقط وصل میشه بقیه درجا قطع میشه

من اصفهان هستم

ی چند دست رینبو (پارس آنلاین) رفتم ولی ی هو لگ میزد و حس میکردم تیرام دیرر جوین میشن

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خب اینطور که معلومه اکثرا مشکل دارند

من دیروز اتفاقی توی شبکه خبر دیدم که زیرنویس کرد اینترنت کشور دچار اختلال میشه آخر هفته بعدش از طرف بانک ملی SMS اومد که از بامداد جمعه به مدت 8 ساعت کلا بانک ملی دچار اختلال میشه و نمیتونید کارایی بانکی انجام بدید!

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
چقدر گیم سنتر شاتللند مضخرفه!
بازی که میاد تازه 3-4 روز بعد اگه عشقش کشید میذاره عشقش نکشید نمیذاره!
مثلا SotTR رو هنوزم نذاشته!
این رایگان بودنشونم خودشون نوشته بودن تا 10م که معمولا وقتی اینجوری مینویسن دهم رو هم شامل میشه! ولی یهو وسط دانلود دیدم حجم کم کرده!
بهترین سایت دانلودهاست واقعا فوق العاده هستن! اولین سایتی که بازیارو میذاره، پشتیبانی فوق العاده! تک تک کامنتا رو جواب میده، ایمیل میدی فلان مشکلو دارم کامل جواب میده برات توضیح میده! واقعا عالی هستن. برعکس شاتل لند! کامنت میذاری 99 درصد تایید نمیشه، تاییدم بشه ادمین با اینکه دیده و تایید کرده جوابتو نمیده! بازیارو عشقی میذارن، دیرترین سایتی هست که میذاره. اکثر بازیاشم مصادیق مجرمانه پاک میکنه! جالبیشم اینجاست فقط نسخه پی سی ش پاک میشه نسخه کنسول مشکلی نداره :))
بخش نرم افزارشم که حرف نزنم سنگین تره! افتضاح ترین سایت تو این زمینست! همه چی قاطی پاتی اصن معلوم نیست چی به چیه! اکثر نرم افزاراش out-dated هست! نظم و ترتیبم که مرخص! میبینی یه کروم سرچ میکنی 20 تا پست میاد هر نسخه رو تو یه پست گذاشتن!

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
دوستان همراه اول تایپ 2 شده برامن البته خیلی وقت بود تست نکرده بودم شاید خیلی وقته شده . اکثر بازیا اکیه باهاش . اما کالاف استریکت میشه باید روی یه فرندت جوین کنی خودش نمیره تو لابی . بتل مشکلی نداره. فیفا اکیه. جی تی ای هم اکیه

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان همراه اول تایپ 2 شده برامن البته خیلی وقت بود تست نکرده بودم شاید خیلی وقته شده . اکثر بازیا اکیه باهاش . اما کالاف استریکت میشه باید روی یه فرندت جوین کنی خودش نمیره تو لابی . بتل مشکلی نداره. فیفا اکیه. جی تی ای هم اکیه
کسی از دوستان حرف ایشون تائید میکنه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر