بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
اون پینگ نیست تعداد کیله :D
من پینگم معمولا 85-100 بود
یهو رسید به 1404 ( سمت راستی پینگه :D )
عه من اون گوشه صفحه رو گفتم. خدا بده برکت :D برای من جالب پینگ DNS Google هست که داره میره بالا. فکر کنم امریکا داره اینترنتمون رو قطع می کنه :-B

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
سلام
دوستان بین شاتل و پارس انلاین کدوم رو ترجیح میدین ؟ اگر هیچکدوم، کدوم isp از نظر شما کمترین مشکل رو براتون داشته؟
یکی از دوستای من پارس آنلاین داره این چند وقته همش پینگش افتضاح بوده :D
من نمیدونم چه خبره ولی اوضاع نت کلا داره ب فنا میره

• Like
Reactions: *Psycho*

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
LTE مبین نت چند وقتی افتضاح شده بود، الان خوب شده اما با روزهای اوجش خیلی فاصله داره. مشکل عصرانه از قرار بین تمام سرویس دهندگان اینترنت عمومیه.

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
عه من اون گوشه صفحه رو گفتم. خدا بده برکت :D برای من جالب پینگ DNS Google هست که داره میره بالا. فکر کنم امریکا داره اینترنتمون رو قطع می کنه :-B
آمریکا شاید بمب اتم به ما بزنه ولی نت رو هرگز قطع نمیکنه

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
LTE مبین نت چند وقتی افتضاح شده بود، الان خوب شده اما با روزهای اوجش خیلی فاصله داره. مشکل عصرانه از قرار بین تمام سرویس دهندگان اینترنت عمومیه.
مشکل پینگ برای ما که رفع شده. قبلا از 9 به بعد پینگ 120-150 بود الان کل روز 150 شده. بالاخره قدم مثبتی بود که برداشته شد! :-B با تشکر از همه دست اندرکاران.

• Like
Reactions: EL-BARTO

mr.engineer11

کاربر سایت
Sep 8, 2018
24
با سلام
دوستانی که موقع بازی آنلاین با مشکل مواجه هستن به لینک زیر مراجعه کنن و فرم مربوطه رو پر کنن
نمیشه مطمئن بود که بعد از پرکردن این فرم مشکلات به طور کلی حل بشه اما در هرصورت بهتر از هیچ اقدامی نکرنه
www.ircg.ir/fa/form/34

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
لعنت به مخابرات و هرچی که هست.
من پارسال از فن اوا سرویس گرفتم و تا الانم راضیم. الان داریم جا به جا میشیم و منطقه جدید فیبر نوریه و فن اوا میگه اونجا نمیتونه سرویس بده. ایا فقط مخابرات میشه گرفت؟ چون شنیده بودم شاتل هم فیبر نوری سرویس میده. تعرفه های مخابرات لعنتی رو کجا میشه دید.

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستانی که پینگ خوب میخوان یک نگاهی به تانوما بندازن
با 4.2.2.4 پینگ حدود 85 هست و بزرگترین مزیتش نبود عواملی مانند نویز هست و خیلی نسبت به adsl پایدارتره .
هم تعرفه های مخصوص تانوما داره و اگه سرعت خیلی بالا هم نخواهید میتونید از سرویس های غزال adsl استفاده کنید (8 مگ ماهانه 90 گیگ 25 تومن -16 مگ ماهانه 170 گیگ -40 تومن)

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
سلام دوستان.
من همراه اول دارم.
چند روز پیش یه اس ام اس اومد که اینترنت در منطقه شما به علت ارتقاع دچار اختلال خواهد شد
بعد از اون موقعه نت تایپ ام ۲ شده.
اینترنت خیلی خوب شده.
برای کسی این اتفاق افتاده یا دوباره خرابش میکنن برادر ها :D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
پینگ افتضاااااح شده بود امشب :|
از 100 یهو میره 300 وسط بازی تلپورت میشی (رینبو) کلی پکت لاست وسط بازی دی سی میشی و و و و .....
واسه من پینگ خوبه ولی هی تلپورت میشم تو بازی اصلا نمیشه بازی کرد :| چه اینترنتی داری شما؟؟ من با TD LTE ایرانسل داشتم بازی میکردم

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
واسه من پینگ خوبه ولی هی تلپورت میشم تو بازی اصلا نمیشه بازی کرد :| چه اینترنتی داری شما؟؟ من با TD LTE ایرانسل داشتم بازی میکردم
من شاتلم.
پینگ خیلی نوسان داره، پکت لاستم زیاده همین باعث میشه تلپورت بشی!
مثلا همین امروز صبح کژوال رفتم با کویرا 5 تا تیر کلت تو سر طرف خالی کردم طرف منو زد، اومدم بگم 1HP دیدم اصن فوله HPش :| حتی تو ریپلی هم صدای خوردن تیر بهش اومد 5 بار ولی اصن هیچکدوم رجیستر نشد! موسم که 500 تومن قیمتش بود ترسیدم ولی کیبورد بدبخت یه مشت خورد :D:|
دیشبم همینجوری بود یه جا یه خشاب رو یه یارویی که نشسته بود زدم آخرش فقط اینجور شد :| تیرا همه از توش رد میشد :| خیلی نابود شده 3-4 روزه واسه من :|:|

• Like
Reactions: aliahmadi2

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
من شاتلم.
پینگ خیلی نوسان داره، پکت لاستم زیاده همین باعث میشه تلپورت بشی!
مثلا همین امروز صبح کژوال رفتم با کویرا 5 تا تیر کلت تو سر طرف خالی کردم طرف منو زد، اومدم بگم 1HP دیدم اصن فوله HPش :| حتی تو ریپلی هم صدای خوردن تیر بهش اومد 5 بار ولی اصن هیچکدوم رجیستر نشد! موسم که 500 تومن قیمتش بود ترسیدم ولی کیبورد بدبخت یه مشت خورد :D:|
دیشبم همینجوری بود یه جا یه خشاب رو یه یارویی که نشسته بود زدم آخرش فقط اینجور شد :| تیرا همه از توش رد میشد :| خیلی نابود شده 3-4 روزه واسه من :|:|

vxit_ping.png

تا یه هفته پیش پینگم تو رینبو از 100 بالاتر نمیومد :| پینگ 4.2.2.4 هم 88 بود :| یهو همه چی نابود شده :|

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
vxit_ping.png

تا یه هفته پیش پینگم تو رینبو از 100 بالاتر نمیومد :| پینگ 4.2.2.4 هم 88 بود :| یهو همه چی نابود شده :|

پکت لاست نداری که! برا منم همینطوره پینگم ثابته ولی توی بازی مشکل دارم نمیدونم چرا اینطوری شده یهو

کسی مشکلی نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر