بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
الان دیدم.آیپی پیس ۱۹ رو زدی.ببین پیس ۱۹ آشغالترین سرورهای دنیا رو داره.واسه منم بین ۳۴۰ تا ۴۵۰ نوسان داره.واسه همین گذاشتمش کنار و رفتم سمت فیفا کارتونی.انصافا مثل آفلاینه آنلاینش
54.154.207.39 بتل ۱ سرور هلنده.با اینم بگیر ببین چنده

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
دوستان اینکه اینترنت شب ها پکت لاست داره و پینگ خیلی میره بالا رپطی به isp نداره مشکل از زیرساخت کشوره
این پست رو فرستادم ک بگم الکی مشکل از isp نگیرید و درخواست فسخ نفرستید

• Like
Reactions: god of shadow

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دوستان یک سوال داشتم من اینترنت مخابرات اصفهان 16 مگ که مثل همه ترافیک بین‌الملل و داخلی داره پس پرداخت رو قبضه ،اگر زودتر از زمان حجم بین الملل تموم بشه آیا خودش اتوماتیک تمدید میکنه یا قطع میشه سرویس :( کسی از دوستان اطلاعی داره :-?

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
سلام
دوستان بین شاتل و پارس انلاین کدوم رو ترجیح میدین ؟ اگر هیچکدوم، کدوم isp از نظر شما کمترین مشکل رو براتون داشته؟
شهر به شهر و منطقه به منطقه فرق میکنه! من 16 مگ شاتل دارم و راضی ام. پشتیبانی خوب, فطعی کم, مسیولین مودب و خوش برخورد از نکات مثبتی هست که من دیدم.
پینگ سرویس معمولا بین 100-110 هست. سرویس گیمینگ هم غیر فعال هست.

• Like
Reactions: *Psycho*

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود
مدتیه چرا این قد نت افتضاح شده . بعضی سایت ها رو درست باز نمیکنه ؟ نیم ساعت طول میکشه مثلا ؟ دلیلش چیه به نظرتون ؟ زنگم زدم پشتیبانی کردم تو دیوار

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
درود
مدتیه چرا این قد نت افتضاح شده . بعضی سایت ها رو درست باز نمیکنه ؟ نیم ساعت طول میکشه مثلا ؟ دلیلش چیه به نظرتون ؟ زنگم زدم پشتیبانی کردم تو دیوار
همیشه افتضاح بوده فقط کما زیاد داشته :D پشتیبانی هم که میگه کابل در خونه را چک کنید مودمتون را ریست کنید ماله خونه همسایه را چک کنید و ...=))

• Like
Reactions: trainer

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
درود
پشتیبان ما که گفت از زیر ساخت پورت وی پی ان ها رو بستن همین باعث بروز مشکل شده. دو سه هفته ای هست که این مشکلات هست. در کل دست ISP ها نیست. مربوط به زیرساخت هست.

• Like
Reactions: trainer

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
به لطف خدا شبی 10 میلی به پینگ ما داره اضافه میشه! همینطور پیش بریم رکورد بالاترین پینگ رو هم بزنیم انشالا. :| پینگمون با گوگل شد 120 در گیم 180. خدایا شکرت.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
دقیقا مشکلات هر شب از ساعت ۹ شروع میشه تا.....پیتگ شاید ثابت باشه برای بعضی ها ولی کفیت...ش.ک.ن و یا سرویس های استریم انلاین نابود میشه

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
به لطف خدا شبی 10 میلی به پینگ ما داره اضافه میشه! همینطور پیش بریم رکورد بالاترین پینگ رو هم بزنیم انشالا. :| پینگمون با گوگل شد 120 در گیم 180. خدایا شکرت.
تو یه مچ از 88 رسید به این :

tjtg_tom_clancy_39_s_rainbow_six®_siege2018-11-19-21-50-9.jpg

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
آقا از همینجا مستقیم سیم رو بکنن تو سرور پینگ به 2 نمیرسه! توهم زده سیستم! من به 88 برسه روحم شاد میشه!
اون پینگ نیست تعداد کیله :D
من پینگم معمولا 85-100 بود
یهو رسید به 1404 ( سمت راستی پینگه :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر