iOS 7

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
شما احتمالا ios 7 رو ندیدی! شدیدا ار اندروید تقلید کرده! از لایو والپیپر تا پاور کنترل ! یه عکس بود امروز دیدم که مقایسه کرده بود که چه چیزایی تقلید شده! اگه گیرش آوردم میزارم برات
.......................
پیدا شد:
ios-7-has-become-android-512x681.png

حاجى خيلى مقايست مسخره بود مرسى كلى خنديديم :)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
شما احتمالا ios 7 رو ندیدی! شدیدا ار اندروید تقلید کرده! از لایو والپیپر تا پاور کنترل ! یه عکس بود امروز دیدم که مقایسه کرده بود که چه چیزایی تقلید شده! اگه گیرش آوردم میزارم برات
.......................
پیدا شد:

والله كه ما شباهتي نمي بينيم و اگر شباهتي هم باشه قطعاً اندرويد از روي اپل كپي كرده .
در ضمن اگه شما خيلي دوست داري راجع به اندرويد گفت و گو كني به تاپيك مربوطه مراجعه كن چون من تو پست اول نوشتم گفت و گو راجع به iOS 7

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
iOS 7 بد نیست.
اندروید اشغال یو اس بی دیباگینگ فعال نباشه نمیشه پسوردش رو شکست هک کردنش راحت نی؟کیا راهای توپ دارن؟
برای ریکاوری اس ام اس و شماره ها کیا برنامه دارن؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کلا کسی که اون هم تقلید رو نبینه یا مشکل بینایی داره یا نیاز به آب سردی پمادی چیزی داره!
من خودم آیفون دارم مغزای بستتون رو باز کنید! هرکی برخلافتون حرف میزنه میگید برو جای دیگه پست بده! مگه فروم معنیش بحث نیست؟ شما اگه نظر مخالف رو گوش ندید و راجبش فکر نکنید بدجوری تو آینده به مشکل میخورید.
در آخر هم بگم به کسی ربطی نداره من دوست دارم پست بدم یا نه!

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
.......................
پیدا شد:
عکسها و ویدئو تشریحی و MEME از این قضیه پر شده تو نت :D. جدا بهترین هنرمند دزده!.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
شما میتونی کمتر بیای فروم که هم کمتر نمک بریزی هم ملتی رو شاد کنی! البته فردا هم مدرسه ها شروع میشه دیگه زیاد نمیبینیمت!

نمیتونی جواب بدی الکی حرف اضافی نزن . خدا رو شکر تو مدرسه با کسایی صحبت میکنم که فهمشون بیشتر از امثالی مثل شماست .

درضمن من خودم هم دستگاه آیفون دارم و هم Samsung Galaxy و باید بگم آیفون سروره .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نمیتونی جواب بدی الکی حرف اضافی نزن . خدا رو شکر تو مدرسه با کسایی صحبت میکنم که فهمشون بیشتر از امثالی مثل شماست .

درضمن من خودم هم دستگاه آیفون دارم و هم Samsung Galaxy و باید بگم آیفون سروره .
خزعبلات شما جواب نداره! من عکس آوردم دلیل هم آوردم که تقلید بوده! مشکلاتشم و ناامید شدن ملت از ios7 هم که پره اینترنت! ولی اینجا همه میریزن میگن خیلی خوب بوده:D
دیگه اینقدر مشکل حاد بوده که یکی از بزرگترین هکر های ios گفت iso7 شدیدا نا امیدم کرده و کلا به اندروید کوچ میکنم!
احتمالا اون هکره به قدر شما و همکلاسیهات نمیفهمیده:D
این صحبتهای pod2gهست:انقلابی نشده است، من نامید شده ام. iOS شبیه نقاشی یک کودک شده است، تصمیم دارم به دیوایسی اندرویدی سوییچ کنم.

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
خزعبلات شما جواب نداره! من عکس آوردم دلیل هم آوردم که تقلید بوده! مشکلاتشم و ناامید شدن ملت از ios7 هم که پره اینترنت! ولی اینجا همه میریزن میگن خیلی خوب بوده:D
دیگه اینقدر مشکل حاد بوده که یکی از بزرگترین هکر های ios گفت iso7 شدیدا نا امیدم کرده و کلا به اندروید کوچ میکنم!
احتمالا اون هکره به قدر شما و همکلاسیهات نمیفهمیده:D
این صحبتهای pod2gهست:انقلابی نشده است، من نامید شده ام. iOS شبیه نقاشی یک کودک شده است، تصمیم دارم به دیوایسی اندرویدی سوییچ کنم.

به سلامتي !
يك هكر احمق ، ديگه از iOS استفاده نمي كنه l-)

در ضمن اون عكس ها هم خيلي خوب بود واقعاً لذت برديم اگه تونستي باز هم بذار كه مردماني رو بشاش كني =))

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به سلامتي !
يك هكر احمق ، ديگه از iOS استفاده نمي كنه l-)

در ضمن اون عكس ها هم خيلي خوب بود واقعاً لذت برديم اگه تونستي باز هم بذار كه مردماني رو بشاش كني =))
شماها حتما نیاز به بیمارستانی چیزی دارین! ایشون یکی از بزرگترین هکرهای ios بودن!
یه ضرب المثل خوب هست که راجب به شما کاملا صدق میکنه!
میگه آدمی که خوابیده رو میشه بیدار کرد اما آدمی که خودشو به خواب زده رو نه!
هر فرومی میری هم ناراضی بودن بعد شما میای اینجا قصه تعریف میکنی

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
شماها حتما نیاز به بیمارستانی چیزی دارین! ایشون یکی از بزرگترین هکرهای ios بودن!
اسم اين هکر چى هستش؟؟؟

به نظرم آندروید اینقدر کپی برداری کرده از iOS که اپل حالا حالا ها حق داره ازش کپی برداری کنه :D
براى مثال؟؟؟

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269

اینو جوا ب ندادی؟
اندروید اشغال یو اس بی دیباگینگ فعال نباشه نمیشه پسوردش رو شکست هک کردنش راحت نی؟کیا راهای توپ دارن؟
برای ریکاوری اس ام اس و شماره ها کیا برنامه دارن؟

Amir Hossein95

کاربر سایت
Sep 17, 2013
43
دقیییییقا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر