iOS 7

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
برنامه بود براش دلیلی نداشت رو سیستم عامل بیاد و حجم رو الکی ببره بالا

برای همه چی برنامه میاد
الان نو آوری هایی هم که سامسونگ توی اس 4 اش انجام داده مطمئن باش تا چند وقت دیگه برنامه هاش میاد (اگر هم اومده من خبر ندارم) ... چه نیازی داشته الکی حجم گوشی رو بگیره ؟؟ یکم منطقی حرف بزن برادر !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
برای همه چی برنامه میاد
الان نو آوری هایی هم که سامسونگ توی اس 4 اش انجام داده مطمئن باش تا چند وقت دیگه برنامه هاش میاد (اگر هم اومده من خبر ندارم) ... چه نیازی داشته الکی حجم گوشی رو بگیره ؟؟ یکم منطقی حرف بزن برادر !

من اصلا بحث گوشی نکردم بحث سیستم عامل کردم! لینک آپدیت جدید اندروید رو هم دادم!
آقا شما اندروید دوست داری برو با همون کار کن دیگه نیا اینجا هی پست بده نمیدونم تغییر نکرده ! یه بار نظرت رو گفتی فهمیدیم !!!​

دیگه اونش که من دوست دارم پست بدم یا ندم به شما ربطی نداره!

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
آقا ما هم ریختیم.. چقدر قشنگ و عالی شده... مخصوصا اضافه کردن brightness و چراغ قوه و wi fi و این چیزا به اون پایین :d خیلی راحت شده...
نمیدونم چرا بعضیا میگن روونی ـه ios6 رو نداره... برا من که مثل همونه روونیش. آیفون 5 هم دارم.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من اصلا بحث گوشی نکردم بحث سیستم عامل کردم! لینک آپدیت جدید اندروید رو هم دادم!

دیگه اونش که من دوست دارم پست بدم یا ندم به شما ربطی نداره!

چرا داره ، حجم اینترنتم میره وقتی صفحه باز میکنم ، میام باز میکنم میبینم پست الکی نوشته شده !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چرا داره ، حجم اینترنتم میره وقتی صفحه باز میکنم ، میام باز میکنم میبینم پست الکی نوشته شده !
شما میتونی کمتر بیای فروم که هم کمتر نمک بریزی هم ملتی رو شاد کنی! البته فردا هم مدرسه ها شروع میشه دیگه زیاد نمیبینیمت!

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
به نظرم همه ویژگی های جدیدش عالیه و مشکی نداره ولی با تنها چیزی که هنوز کنار نیومدم مصرف باطریه که از iOS 6 مصرفش خیلی بیشتره.
امیدوارم تو ورژن های بعدی این مشکل برطرف بشه.

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
به نظرم همه ویژگی های جدیدش عالیه و مشکی نداره ولی با تنها چیزی که هنوز کنار نیومدم مصرف باطریه که از iOS 6 مصرفش خیلی بیشتره.
امیدوارم تو ورژن های بعدی این مشکل برطرف بشه.
شما موقع كار كردن با كيبورد يا مولتى تسكينگ و انتخاب والپيپر لگ و delay نداري ؟ رو ايپد ٣ من اين مشكلات رو بصورت خفيف دارم البته مصرف باترى مثل قبل خيلى خوبه

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
من هم امروز صبح اپدیت کردم.رو ایفونم اصلا پسورد نداشتم الان رو این اومده,چی کار کنم؟قفل شده گوشیم

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من هم امروز صبح اپدیت کردم.رو ایفونم اصلا پسورد نداشتم الان رو این اومده,چی کار کنم؟قفل شده گوشیم

شاید از بک اپ قدیمی ریستور کردی. پسورد هایی که قبلا گذاشته بودید امتحان کن.
منم اپدیت کردم خیلی راضیم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
شما موقع كار كردن با كيبورد يا مولتى تسكينگ و انتخاب والپيپر لگ و delay نداري ؟ رو ايپد ٣ من اين مشكلات رو بصورت خفيف دارم البته مصرف باترى مثل قبل خيلى خوبه

روی ایفون 5 نصبش کردم. نه لگ و تاخیری احساس نمی کنم ولی منم شنیدم واسه ایپد هنوز مشکل داره ظاهرا.
ولی هنوزم که هنوزه با مصرف باطری اصلا کنار نیومدم.
به نظرم چون این ورژن با ورژن های قبل خیلی فرق داره اپل باید یه راه بازگشتی به ورژن های قبل میذاشت.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
ماهم دیشب آپدیتش کردیم دستگاه رو، خیلی هم زیبا شده واقعا و یکسری تغییرات کاربردی اینترفیسشم خوبن ولی به نظرم خیلی خیلی شبیه آندروید شده...ولی با این حال از تغییر dialpad و keyboardش راضی بودم...

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
ماهم دیشب آپدیتش کردیم دستگاه رو، خیلی هم زیبا شده واقعا و یکسری تغییرات کاربردی اینترفیسشم خوبن ولی به نظرم خیلی خیلی شبیه آندروید شده...ولی با این حال از تغییر dialpad و keyboardش راضی بودم...

با اینکه خودم اندروید فن هستم و کاملا و به قطع یقین اندروید رو بر هر سیستم عاملی ترجیح میدم ولی به هیچ وجه تا زنده هستم نمیتونم بگم iOS طراحیش شبیه اندروید هست !!

اینجمله دقیقا برعکس هست !! کلا اندروید از نظر طراحی یه کپی از iOS هست و این بر هیچکسی پوشیده نیست !! حتی من !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
شما احتمالا ios 7 رو ندیدی! شدیدا ار اندروید تقلید کرده! از لایو والپیپر تا پاور کنترل ! یه عکس بود امروز دیدم که مقایسه کرده بود که چه چیزایی تقلید شده! اگه گیرش آوردم میزارم برات
.......................
پیدا شد:
ios-7-has-become-android-512x681.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر