راهنمایی در بازی GTA V

Alialialialiali

کاربر سایت
Jun 7, 2018
5
سلام من اون مرحله که بای ماسکو_ لباسو بخری برای هر سه نفر رو رد کردم الان فقط برای شخصیت ترور ۲تا علامت سوال مونده و فرانکلی هم اون مرحله عکاسیرو هم بردم
هیج مرحله ایی نداره بالا صفحه هم همش مینویسهThis location can be used for the getaway vehicle. Select the mork getaway location option when phoning frankin of travor نمیدونم باید چیکار کنم

کسی نیس؟؟؟؟؟!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,500
سلام من اون مرحله که بای ماسکو_ لباسو بخری برای هر سه نفر رو رد کردم الان فقط برای شخصیت ترور ۲تا علامت سوال مونده و فرانکلی هم اون مرحله عکاسیرو هم بردم
هیج مرحله ایی نداره بالا صفحه هم همش مینویسهThis location can be used for the getaway vehicle. Select the mork getaway location option when phoning frankin of travor نمیدونم باید چیکار کنم
یک ماشین چهار در رو تو مکان هایی که این نوشته رو میگه بذار و پیاده شو از ماشین و زنگ بزن. ماشین رو همونجا ول کن. بعدا قراره بعد از سرقت با این فرار کنید

Alialialialiali

کاربر سایت
Jun 7, 2018
5
کسی جواب نمیده؟؟؟!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,500

Ali esmaeili 14

کاربر سایت
Jun 8, 2018
21
سلام تورو خدا یه نف به یکی از این دو تا جواب بده ۱.من گرافیکم ۵۱۲ هست ولی طبق اطلاعاتی که دارم مطمعنم که تا ۲ گیگ میتونم شیر کنم کسی میدونه چجوری رمم ۴ هست
۲.در gta v نمیخوام رزو لیشن رو پایین بیارم ولی بقیه تا اخر پایینن ولی وقتی با ماشین میرونم اطراف نامرئی میشن و بعضی وقت ها (خیلی کم پیش میاد) تیک میزنه
تورو خدا یکی جواب بده

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام تورو خدا یه نف به یکی از این دو تا جواب بده ۱.من گرافیکم ۵۱۲ هست ولی طبق اطلاعاتی که دارم مطمعنم که تا ۲ گیگ میتونم شیر کنم کسی میدونه چجوری رمم ۴ هست
۲.در gta v نمیخوام رزو لیشن رو پایین بیارم ولی بقیه تا اخر پایینن ولی وقتی با ماشین میرونم اطراف نامرئی میشن و بعضی وقت ها (خیلی کم پیش میاد) تیک میزنه
تورو خدا یکی جواب بده
مشخصات دقیق سیستمت رو بگو
البته رم 4 و گرافیک 512 واسه بازیهای امروزی به هیچ وجه جوابگو نیست

Ali esmaeili 14

کاربر سایت
Jun 8, 2018
21
مشخصات دقیق سیستمت رو بگو
البته رم 4 و گرافیک 512 واسه بازیهای امروزی به هیچ وجه جوابگو نیست
من چیز دیگه ای دارم میگم یکی از اون دوتا رو جواب بدید
رم ۴
گرافیک gt 220 512 dx 10 که همون تر که گفتم تا ۲ گیگ شیر میکنه ولی بلد نیستم
سی پی یو e5700 3.00 GHz
ویندوز ۱۰
راستی یه چیزایی در باره ی اورکلاک خوندم من ۸ سال کامپیوتر دارم ولی این کارو تا حالا نکردم

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
من چیز دیگه ای دارم میگم یکی از اون دوتا رو جواب بدید
رم ۴
گرافیک gt 220 512 dx 10 که همون تر که گفتم تا ۲ گیگ شیر میکنه ولی بلد نیستم
سی پی یو e5700 3.00 GHz
ویندوز ۱۰
راستی یه چیزایی در باره ی اورکلاک خوندم من ۸ سال کامپیوتر دارم ولی این کارو تا حالا نکردم
داداش عزیز سیستم شما واسه این بازی خیلی ضعیفه حتی من تعجب میکنم چجور اصلا اجرا شده رو این سیستم،گرافیک شما هم اصلا واسه بازی مناسب نیست
سی پی یو هم بسیار قدیمیه و اورکلاک هم کنید تاثیر زیادی مشاهده نمیکنید

Moeiney

کاربر سایت
Oct 25, 2018
6
اقا من تا ماموریت 60 رفتم دیگه ماموریت ندارم چیکار باید کنم اخرین ماموریتم ماشین اتش نشانی بود اگه کسی یادشه بگه ممنون میشم

- - -ویرایش - - -

اقا من تا ماموریت 60 رفتم دیگه ماموریت ندارم چیکار باید کنم اخرین ماموریتم ماشین اتش نشانی بود اگه کسی یادشه بگه ممنون میشم
Getaway location رو رفتی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر