راهنمایی مراحل بازی Castlevania Lords of Shadow

sadegh848

کاربر سایت
Mar 22, 2014
2
سلام ما تواین مرحله گیر کردیم چکار کنیم

HOTTF5mAhB9NokkFT1ISBUyAKASgEoFAMASOZeCQdj2Wgx5Hv5HUnAIymHtunECiWjkfSYAQGozAYTQLRBBA6E4tMOpbQNMCjIJkGyUycy0ECBgkEJFGpCQNzKMShIJGJSwQk4RBPxAUC5HIgkwEpBCDSAAGD2SSYTQJoKoamYtlULJeMEfDjycGRHBzJwhEMiVEoyKAgmQFIBBBxEE8DZCbO4gmRTBocorJoQcrZGlESczUFUbGojsdNBupq8P8HS4UMktbsOwcAAAAASUVORK5CYII=

hamid717

کاربر سایت
Jul 13, 2013
2
آقا من واسه گرفتن دشمنا و یا فینیش رو غول ها که میگه U رو بزن میزنم میگیره ولی بعدش چیو باید بزنم میگه U رو بزن ولی میزنم هیچ اتفاقی نمیفته چرا؟ چطوری باید بزنم وقتی حریف تو دستمه؟

Lamerd

کاربر سایت
Dec 26, 2011
2
آقا من واسه گرفتن دشمنا و یا فینیش رو غول ها که میگه U رو بزن میزنم میگیره ولی بعدش چیو باید بزنم میگه U رو بزن ولی میزنم هیچ اتفاقی نمیفته چرا؟ چطوری باید بزنم وقتی حریف تو دستمه؟

صب کن دوتا دایره سفید رنگ نشون میده، یکم صب کنی دایره بیرونی قطرش کم میشه وقتی کوچکتر از دایره داخلی شد یکی از کلیدهای J یا K یا L رو بزن،فرقی هم نمیکنه کدوم بزنی

Dark Lady

کاربر سایت
May 19, 2011
2
سلام
castlevania lords of shadow 1 بعد از چپتر 12 ! دختره ، اون خوناشامه ما رو صدا می کنه قلعه اش ! یه صفحه شطرنج جلومه و 3 تا پرچم که روش عکس جاهارو کشیده
ولی هر کاری کردم نتونستم ردش کنم ! کسی هست بتونه کمکم کنه ؟ جاهاشو بگه ؟!
kykhsn8oa091d3m0qsyk.jpg

Warden 1984

کاربر سایت
May 14, 2016
1
سلام دوستان تو مرحله جعبه موسیقی برای گرفتن رنگ زرد ، به ترتیب رنگهای قرمز و بنفش رو تو دستگاه قرار میدم ولی وقتی به راهروی بنفش میرسم موانع کامل کنار نمیرن ، لطفا راهنمایی کنین چیکار کنم ، ممنوون

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,534
سلام دوستان تو مرحله جعبه موسیقی برای گرفتن رنگ زرد ، به ترتیب رنگهای قرمز و بنفش رو تو دستگاه قرار میدم ولی وقتی به راهروی بنفش میرسم موانع کامل کنار نمیرن ، لطفا راهنمایی کنین چیکار کنم ، ممنوون
رفیق بهترین کار اینه که برای یوتوب .

saeedzer0

کاربر سایت
Nov 27, 2014
1

mojtaba bahoosh

کاربر سایت
Aug 15, 2016
4
سلام
چطور تو بازیCastlevania Lords of Shadow باید از زیر اون در اهنیه رد شد وقتی که از اون تیغ هایی که از زیر زمین در میان رد میشی .در بسته میشه.
با تشکر ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر