Ps Vita 2000

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
نه عزیزم این تکسته این جوری برداشت شده ... خب ببین عزیز من خیلی کم شنیدم چیزی اتفاق بیوفته ولی خب بگم شاید از نظر ماندگاری ضعیف باشه ولی مطمئنم بد نگهداری شده حالا از سر حادثه یا چیز دیگه ایی یا حتی شایدم واقعا اون کابل داخل جعبه شما واقعا مشکلی داشته چیزی به هر حال اتفاقه میوفته نمیشه به پای کل ماجرا حساب کرد .... در ضمن من درباره خودمم فکر نمی کنم چه برسه بخوام در مورد کسی نظر بدم حوصله جر بحث ناراحتی دوستان بازی سنتر رو هم ندارم اگه ناراحت شدی اقا من همین جا معذرت می خوام جلوی همه .... فدای همتون :)

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
عجب.دادش شما مشکل بینایی داری؟
خیلی تابلوئه که oled قویتره و رنگاش هم طبیعی تره تازه زاویه دیدشم که اصلا جای بحث نداره

بعضی دوستان مودب باشن چیزی ازشون کم نمیشه :-bمنم منظورم oled بهتره بود

آخرین ویرایش:

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
سلام میگم که خروجی اچ دی نداره؟کی میخاند این خروجی رو بزارند رو کدام مدل؟

به نظر میرسه با ارائه ویتا تی وی منظور سونی این بوده که خروجی تی وی روی ویتا های معمولی نخواهند اومد چون اگه ویتا معمولی رو دارای خروجی تی وی بکنن عملا ویتا تی وی رو نابود کردن

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
به نظر میرسه با ارائه ویتا تی وی منظور سونی این بوده که خروجی تی وی روی ویتا های معمولی نخواهند اومد چون اگه ویتا معمولی رو دارای خروجی تی وی بکنن عملا ویتا تی وی رو نابود کردن
پس این پورتی که کنار درگاه بازی ویتا هست به چه درد می خوره ؟:-?

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
پس این پورتی که کنار درگاه بازی ویتا هست به چه درد می خوره ؟:-?

این پرت در کنار عجایب هفت گانه داره قرار میگیره....خیلی جالبه سونی 2 ساله اصلا به روی خودش هم نمیاره این پرت واسه چی هست...جالب تر اونکه خیلی هم کسی اهمیت نمیده منظورم این هست که مثلا سایت های معروف توی مصاحبه هاشون با مسئولین سونی نمیپرسن چیه....در ظاهر هرچی که هست توی ویتا 2000 دیگه نیست احتمال زیاد هرچی بوده یا تغییر کاربری داده یا کلا سونی منصرف شده از هدف اصلیش...احتمال این که پرت تی وی باشه هم هست فعلا که اطلاعاتی در دسترس نیست

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
این پرت در کنار عجایب هفت گانه داره قرار میگیره....خیلی جالبه سونی 2 ساله اصلا به روی خودش هم نمیاره این پرت واسه چی هست...جالب تر اونکه خیلی هم کسی اهمیت نمیده منظورم این هست که مثلا سایت های معروف توی مصاحبه هاشون با مسئولین سونی نمیپرسن چیه....در ظاهر هرچی که هست توی ویتا 2000 دیگه نیست احتمال زیاد هرچی بوده یا تغییر کاربری داده یا کلا سونی منصرف شده از هدف اصلیش...احتمال این که پرت تی وی باشه هم هست فعلا که اطلاعاتی در دسترس نیست

[h=2]Slots / Ports[/h]
  • PlayStation®Vita card slot
  • Memory card slot
  • SIM card slot (3G/Wi-Fi model only)
  • Multi-use port (for USB data communication, DC IN, Audio [Stereo Out / Mono In], Serial data communication),
  • Headset jack (Stereo mini jack) (for Audio [Stereo Out / Mono In])
  • Accessory port

!!!

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
متاسفانه خیلی عجیبه.منم تو نخ این Accessory Port هستم. ولی مثل این که هیچ خبری ازش نیست و نخواهد شد. :( راجع بهش که سرچ هم میکنی هیچ چیزی دستگیر آدم نمیشه. منم مطمئن شدم که هر چی بوده،سونی بیخیالش شده. :| چون بالای ویتا 2000 فقط 1 ورودی هست که اونم 100% برای Game Card هست. :| :(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه رو مدل جدید خروجی اچ دی میزاشتند خیلی خوب بود
استقبال میشد D:
یا حداقل remote دستگاه ps4 رو طوری کنن که بشه مثلا بازی ویتا هم روش تلویزیون بازی کرد به جای اینکه فقط ps4 زد. البته cloud باید این قابلیتها رو بده در نهایت وقتی راه اندازی میشه D: لول

متاسفانه خیلی عجیبه.منم تو نخ این Accessory Port هستم. ولی مثل این که هیچ خبری ازش نیست و نخواهد شد. :( راجع بهش که سرچ هم میکنی هیچ چیزی دستگیر آدم نمیشه. منم مطمئن شدم که هر چی بوده،سونی بیخیالش شده. :| چون بالای ویتا 2000 فقط 1 ورودی هست که اونم 100% برای Game Card هست. :| :(
خب این رو company ها میتونستن وسایلی بسازن
اما ظاهرا نیازی نشد ... یادمه ign اولین باری که رفته بود killzone بازی کنه توی سونی گفته بود به تلویزیون وصل بود ... اگه اره مثلا از طریقه همین وصل بود یا هر جوریه دیگه . شاید روی dev kit به هر حال که انگاری بود و نبودنش مهم نیست .

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
نقد فوق مثبت سایت معروف engadget از PS Vita جدید و برتری دادن سری جدید این کنسول ها به سری قدیم:|

PlayStation Vita 2000 review 2013

مطلب جالب توجهی که راجع به LCD ویتای جدید مطرح کرده اینه که نباید نگران بود! LCD رنگ های بیشتری از OLED سری قدیم دارد و اگر نور آن را کم کنید حداقل در وبگردی و تماشای عکس ها کیفیت بهتری خواهد داشت.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اقا من قبلا یه i9003 داشتم (همون گلکسی sl) صفحه اش lcd خیلی ازش راضی بودم:)
ولی وقتی دوستم یه i9000 خرید که صفحه اش led بود از نمایش رنگ هاش خیلی وشم اومد و از گوشی خودم ناراضی شدم:(
اگه از کیفیت صفحه بگذریم به نظر شخص بنده این مدل جدید خوبه ولی از عکس ها و ویدیو ها این حس بهم دست میده که کیفیت ساخت پایینی داره .
فقط برای این باهاش موافقم که امیدوارم به فروش بیشتر ویتا کمک کنه:bighug:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نقد فوق مثبت سایت معروف engadget از PS Vita جدید و برتری دادن سری جدید این کنسول ها به سری قدیم:|

PlayStation Vita 2000 review 2013

مطلب جالب توجهی که راجع به LCD ویتای جدید مطرح کرده اینه که نباید نگران بود! LCD رنگ های بیشتری از OLED سری قدیم دارد و اگر نور آن را کم کنید حداقل در وبگردی و تماشای عکس ها کیفیت بهتری خواهد داشت.

اینکه نوشته D:
ما OLED رو بیشتر ترجیح میدیم D:

باید هم بدم
به نظره من تنها + که مثلا LCD داره برای باطری و یا View Angle میتونه باشه . توی Still image شاید بهتر باشه اما توی عمق سیاه و شفافیت رنگی بدون شک OLED حرف بهتری رو میزنه. در ضمن این رو هم در نظر بگیرید که OLED یا AMOLED مقداری ساختار بیسیکشون با LED ها هم فرق داره D: >..< به نظره من کیفیته OLED ویتا عالی هست ( فکر کنم Samsung هم براش زده که انصافا کارش رو قبول دارم )
اضافه بر سازمان LCD ویتا جدید انگاری یک تم زرد رنگی داره ....
اما خب برای کسایی که میخوان vita ارزونتر بخرن با باطری بیشتر بهتر. علاوه بر این 1 گیگ داخلی خیلی خوبه !

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
درسته آرمان:d من با یه نگاه سطحی و منفی خوندمش، فکر کردم کلا میخواد 1000 رو بکوبه گرچه از این Engadget بعیده.

من خودم ترجیح میدم باطریش کم باشه و بزنم تو شارژر و بازی کنم عوضش کیفیت صفحه اش مورد پسندم باشه بعلاوه اینکه تا بحال باطری 1000 اذیتم نکرده،من راضی ام ازش.این Angel View که گفته چیه؟ ما نداریم؟:(

تو فیلم بررسی 2000 از همین سایت هم می تونید کیفیت شرم آور صفحه نمایش 2000 رو خودتون ببینید:d ای سونی ننگت باد!شرمت باد!

[video=aparat;s1IDX]http://www.aparat.com/v/s1IDX[/video]

با این رویه ای که ما پیش گرفتیم فکر کنم سونی تو سیاست افزایش فروش ویتا با 2000 با مغز بخوره زمین!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Angle View منظورم زاویه دید بود D:
البته چون کنسول دستی هست به نظره من زاویه دید به اندازه مثلا موبایل یا TV مهم نیست
فقط این هست که تولید و گزاشتن OLED توی ویتا سخت هست نسبت به LCD پروسه ساختنش

در کنارش این بد نیست D: باید دید این ویتا توی دست چطوری جواب میده بیشتر نه فقط از پشت دوربین D: سونی به این اسونیا هم دنبال یک option ضعیفتر نمیره. در ضمن OLED بیشتر در همون شفافیت و میزان عمق رنگه سیاه برتری داره مثل اینکه Brightness بالاتری داره ...در قبال نور طبیعی یا مثلا نور خورشید و بازتاب قویتر هست در نتیجه بازی کردن ویتا توی محیط باز راحتره . زاویه دیده بیشتری داره. اما خب در کنارش توی محیط بسته قدرت نمایش LED رو نداره ... ممکنه بسته به عکسی یا تصویری که پردازش میشه یک رنگ خاص توش موج بزنه ( به نظرم زرد برای ویتا ) و طبیعتا عمق سیاه D:

بازم عمر باطری بیشتر و حافظه داخلی و رنگ و اینا D: خودش تشویق هست برای خریداران D: سبکتر و نازکتر D: باید دید چطوری توی بازار جواب میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر