Black Ops 2 Zombies Full Guide + قرار در بازی

از نظر شما کدام DLC بازی در بخش زامبی بهتر عمل کرده است ؟

• Revolution

رای‌ها: 4 28.6%
  • Uprising

رای‌ها: 2 14.3%
  • vengeance

• Origins

• مجموع رای دهنده‌ها
    14
  • نظرسنجی بسته شده است .

sobhang

کاربر سایت
Mar 2, 2014
2
اقا من اصلا سر در نمیارم یعنی چی؟من تو plus master سایتی که زامبیو هک کرده دارم همین بازیو انجام میدم اما نمیشه من بازیو تو custom که شروع میکنم تا لول 30هم رفتم حدود 5000تا کیل گرفتم افتادنهامم خیلی کم بوده اما من نمیتونم رانک چاقو رو بگیرم من الان اسکلتم چشاش روشنه ولی چاقورو نمیده هر کاری میکنم میشه واضح تر توضیح بدید من بازم میام برای جواب مرسی

سلام من تمام easter eggs کل مپ ها رو انجام دادمو همه جاهای مپ ها مثل کف دستم بلدم اگه یه زمانی کمکی خواستی بگو ببشترین راند هم که زدم یک نفره 58 بوده و دارم مشکل تنمو حل می کنم که بالای 100 بزنم که رنک جهانی بزنم!!

زحمت نکش این بازیو تو قسمت اولش من تا 99 رفتم همون کال اف7 متاسفانه بازی ارور دادو پرید بیرون اگه زامبی پایان داشت من بهش میرسیدم تمامی نقاط و درض های بازیم میتونی از خودم بپرسی

Last edited by a moderator:

fader

کاربر سایت
Jun 22, 2014
1
سلام
لطفا یکی کمکم کنه
من [NuketownZombies] و revolution را از پلی استیشن استور خریدم دانلود کردم و نصب کردم روی دستگام ولی هرجا میرم نمیتونم پیدا کنم جایی را که بشه اینهایی را که خریدم بازی کرد!!!!!!!!!
ولی برای بلک اپس 1 که خریدم و نصب کردم مپش را باز کرد!!!!!!!!!
لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

Hunterzoom

کاربر سایت
Aug 29, 2017
1
سلام شرمنده من این بازی رو روی ایکس باکس جیتک شده بازی میکنم بعد روی کامپیوترم به شکل کرک شده است میشه بگین شما روی کامپیوتر چجوری بازی میکنین
یا اگه لینک نسخه اورجینالشو دارین بی زحمت قرار بدین تا دانلود کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر