Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من بین MGSها فقط همین MGS4 رو بازی کردم، اما میتونم بگم که بازی کردن MGS4 از هر بازی دیگه ای واجب تره!!!
از دستش نده و حتما بگیر و بازی کن!

همین آکیبا که اسمشو رو خودت گذاشتی تو mgs1/2 هم بوده:D
تو یک لباسش عین دشمنا بود:D تو 2یه بار شانسی صداشو شنیدم ترکیدم:D صدای شیکمش بود:D
پیشنهاد میکنم حتما 1شو بخری 10دلاره حجمش 700مگ بینهایت سختم هست(تو act 4 متال 4 هم یه تیکه اولشو بازی میکنیم ولی اول اول نیست.)
متاسفانه mgs2کلا بجز 10دقیقه اولش با رایدنه :D
3هم بیگ باسه:D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
همین آکیبا که اسمشو رو خودت گذاشتی تو mgs1/2 هم بوده:D
تو یک لباسش عین دشمنا بود:D تو 2یه بار شانسی صداشو شنیدم ترکیدم:D صدای شیکمش بود:D
پیشنهاد میکنم حتما 1شو بخری 10دلاره حجمش 700مگ بینهایت سختم هست(تو act 4 متال 4 هم یه تیکه اولشو بازی میکنیم ولی اول اول نیست.)
3هم بیگ باسه:D

میدونم این موارد رو :-" MGS کالکشن رو هم گرفتم ولی با گیم پلیش نمیتونم کنار بیام! یکم خشکه! ولی قبل از MGR حتما MGS2 رو بازی میکنم! :d
البته من کاراکتر محبوبم رایدن هستا! دلیل اصلی گرفتن کالکشن هم همون رایدن بوده! و باید بگم خوشبختانه >:)

کلا با قضیه های MGSها آشنا هستم! ولی بازیشون نکردم :d :-"

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من بین MGSها فقط همین MGS4 رو بازی کردم، اما میتونم بگم که بازی کردن MGS4 از هر بازی دیگه ای واجب تره!!!
از دستش نده و حتما بگیر و بازی کن!
پس هر چی زودتر نسخه سوم رو بازی کن . بهترین نسخه سری از نظر اکثر فن های بازی !
10 دقیقه ؟ خیلی بیشتر از این صحبت ها نزدیک به 2 ساعت گیم پلی با اسنیک داریم .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
پس هر چی زودتر نسخه سوم رو بازی کن . بهترین نسخه سری از نظر اکثر فن های بازی !

10 دقیقه ؟ خیلی بیشتر از این صحبت ها نزدیک به 2 ساعت گیم پلی با اسنیک داریم .

منرو نرمال با جمع اوری تمام ایتما 15دقیقه ای رقام:D(بدون حساب دمو ها:D)با اونا یه سال طول میکشه:D کل بازیو با کلی الرت فیز 9.30 ساعته تموم کردپ(با اسنیک تقریبا یه بارم تو الرت مد نرفتم)
3ش سخته:D
------------------
اکیبا اصل سختی مال 3نسخه اوله! خداییش میگم چهارش اندازه اونا سخت نبود!(کلا بازیای این نسل مث نسلای قبل سخت نیست)
رایدن mgs2 زمین تا هوا با mgr فرق داره:D
ففط راجبه پیشینش خیلی نکته میگه حتما گوش کن.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من الان چندین ماهه روی امیر دارم کار میکنم بره نسخه های قبلی رو بازی کنه ولی مقاومت میکنه :| :D نمیدونه چی رو داره از دست میده وگرنه همین الان میرفت بازیشون میکرد

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
من الان چندین ماهه روی امیر دارم کار میکنم بره نسخه های قبلی رو بازی کنه ولی مقاومت میکنه :| :D نمیدونه چی رو داره از دست میده وگرنه همین الان میرفت بازیشون میکرد
چرا مقاومت ميكنه؟:d
---------------
اميرحسين برا چي مقاومت ميكني؟:d
نصف عمرت بر فناس ها!

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
آقا اولد اسنیک که توی این بازی باهاش بازی میکنیم کیه؟سولید یا سولیدوس یا بیگ باس؟اگه بیگ باسه که بیگ باس که تو چشم چپش کور شد ولی اینجا سالمه!

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
بچه ها من دوباره دارم بازی می کنم snake رو,الان تو مرحله ای هستم که داخل کشتیم و رسیدم به اتاق کنفرانسی که وسطشم کره زمین هستش و یه دختر رو که چند تا دست داره و 2 تا عروسکم دور سرش هستن و سربازای کشته شده رو مثل عروسک خیمه شب بازی داره بازی می ده و گلوله های شلیک شده به طرفشم منحرف میشن و بهشون می خورن رو باید بکشم.
راستش یادم رفته چطوری باید بکشمش,میشه یه لطفی بکنید و دقیق و کامل یه توضیحی بدید که چطوری باید این کارو بکنم؟؟؟؟؟
راستش تا اونجا یادمه که باید یه کاری بکنم که دیگه گلوله ها بهش بخوره و اون 2 تا عروسک رو که دور سرش هستنو بکشم ولی یادم نیست چطوری و از چه راهی,ممنون می شم دقیق راهنماییم کنید

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
سلام
بچه ها من دوباره دارم بازی می کنم snake رو,الان تو مرحله ای هستم که داخل کشتیم و رسیدم به اتاق کنفرانسی که وسطشم کره زمین هستش و یه دختر رو که چند تا دست داره و 2 تا عروسکم دور سرش هستن و سربازای کشته شده رو مثل عروسک خیمه شب بازی داره بازی می ده و گلوله های شلیک شده به طرفشم منحرف میشن و بهشون می خورن رو باید بکشم.
راستش یادم رفته چطوری باید بکشمش,میشه یه لطفی بکنید و دقیق و کامل یه توضیحی بدید که چطوری باید این کارو بکنم؟؟؟؟؟
راستش تا اونجا یادمه که باید یه کاری بکنم که دیگه گلوله ها بهش بخوره و اون 2 تا عروسک رو که دور سرش هستنو بکشم ولی یادم نیست چطوری و از چه راهی,ممنون می شم دقیق راهنماییم کنید

باید عروسک هاشو بندازی و بعد از عروسک ها به عنوان سلاح علیه خودش استفاده کنی....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر