Fable Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
در مراسم GC سال 2013 یک عنوان تاپ دیگر برای XBOX ONE معرفی شد.

این عنوان نسخه جدیدی از Fable است که به نام Fable Legends معرفی شد

بازی دارای coop چهار نفره و بخش آنلاین هست و همچنین از اسمارت گلاس نیز پشتیبانی می کند.

59930354452518652973.jpg

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
شرمنده اما شخصا نظرم اینه Fable تموم شدست ...
خودتم داری میگی دیگه ارزشش اون موقع کجا و الان کجا !
اگه F2P بمونه به مراتب بهتره . سطح انتظارات دیگه از Fable نباید بالا باشه .
در همین حد باید بهش نگاه کرد ;)
خب همین که انتظاری نباشه ازش پس دیگه شاهد پیشرفتی نیستیم برای خیلیا شاید این اصلا بازی نباشه اما برای فنای این سری فیبل همیشه فیبل و انتظار زیادی ازش دارن

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
خوب بلاخره لاین‌هد لطف کرد و کد بتا رو برام فرستاد :D برم دانلود کنم ببینم چی ساخته این کله‌شیر :D

حجمش هم ده و نیم گیگ ـه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
كسي نسخه بتا بازي كرده؟
اين اولش تو لوگين براي من ارور ميده و نمي تونم بازي كنم، عاديه؟ :(

ویرایش: خودم فهمیدم. باید زمانی که در حال تست سرور ها هستن، بازی اجرا کنم.

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
كسي نسخه بتا بازي كرده؟
اين اولش تو لوگين براي من ارور ميده و نمي تونم بازي كنم، عاديه؟ :(

ویرایش: خودم فهمیدم. باید زمانی که در حال تست سرور ها هستن، بازی اجرا کنم.
بتاش رو چطور دانلود کردی؟ برای من نمیاره

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
درحالی که به روزهای اخر سال 2015 نزدیک می شویم هنوز خبری از عرضه این عنوان نیست :D که البته نباید ظاهرا حداقل تا پایان دسامبر منتظر عرضه رسمی بازی باشیم
Game Informer در این رابطه پیگیر شده و مایکروسافت در جواب Game Informer گفته که همچنان پشتیبانی نسخه بتا ادامه خواهد داشت و البته طی چند هفته آینده منتظر خبرها و اطلاعات جدیدی در این رابطه باشید

As a service-based title in closed beta, we’re always working to make sure that when we open Fable Legends to everyone, that it’s a great gameplay experience
We are continuing to expand our closed beta and will have more details to share in the coming weeks, so stay tuned

Where Is Fable Legends? Microsoft Isn’t Saying Quite Yet - News - www.GameInformer.com
New Details on Fable Legends Coming Soon - IGN

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
در ادامه آپدیت پست قبل David Eckelberry کارگردان بازی در رابطه با بازی صحبت کرده(در اصل پیغام ویدئویی گذاشته) که همچنان از Closed Beta بازی پشتیبانی خواهد کرد و بهار 2016 قراره Open Beta بازی منتشر بشه:

The team is working exceptionally hard and we’re proud of how far the game has come. We’re operating our closed beta 24/7 and have added lots more features, quests, creatures, and heroes to play. Hundreds of thousands of fans have participated in the beta so far, and we can’t wait to open it up for all of you to play. To achieve our aspirations for Fable Legends, we’ve moved our open beta release to spring of 2016. So to all of you who have been playing in our closed beta, and to all of you who have been waiting patiently for the game to release into open beta, we want to thank you on behalf of everyone at Lionhead

FABLE LEGENDS TO RELEASE OPEN BETA IN SPRING 2016

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر