ابر شاهکار وارد می شود GTX 770

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
1700 پول این گرافیکه تو بازار اونوقت کرایسیس رو رو full hd با 4Xaa رو 323 فریم اجرا میکنه :|
برای خارجی ها رو میدو قیمتش خوبه ولی برای ما اصلا به صرفه نیست

- - -ویرایش - - -

1700 پول این گرافیکه تو بازار اونوقت کرایسیس رو رو full hd با 4Xaa رو 32 فریم اجرا میکنه :|
برای خارجی ها رو میدو قیمتش خوبه ولی برای ما اصلا به صرفه نیست:|

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
دمای مدل GIGABYTE WF OC در حالت IDLE حدودا 30 درجه سلسیوس هستش و در حالت LOAD به 69-70 درجه سلسیوس میرسه.
مدل ASUS هم تقریبا عین همینه.

البته امیر محمود فکر کنم اشتباه نوشتی !
این مدل

[h=1]ASUS GTX 770 DirectCU II OC 2 GB[/h]
temp.gif

ASUS GTX 770 DirectCU II OC 2 GB Review | techPowerUp

و این هم مدل

[h=1]Gigabyte GTX 770 WindForce OC 2 GB[/h]
temp.gif

Gigabyte GTX 770 WindForce OC 2 GB Review | techPowerUp

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
1700 پول این گرافیکه تو بازار اونوقت کرایسیس رو رو full hd با 4Xaa رو 323 فریم اجرا میکنه :|
برای خارجی ها رو میدو قیمتش خوبه ولی برای ما اصلا به صرفه نیست

- - -ویرایش - - -

1700 پول این گرافیکه تو بازار اونوقت کرایسیس رو رو full hd با 4Xaa رو 32 فریم اجرا میکنه :|
برای خارجی ها رو میدو قیمتش خوبه ولی برای ما اصلا به صرفه نیست:|

کرایسیس1 دیگه موتور گرافیکیش قدیمی شده و با کارت های جدید بهینه نیست.
الان crysis 3 کارت های گرافیک جدید رو به چالش می کشه.

حسین جان حدودی عرض کردم.از بین نقد هایی که دیده بودم، به طور میانگین 30 درجه هستش. دمای load هم به این بستگی داره که Reviewer چه تستی رو اجرا کرده. مثلا furmark نسبت به سایر تست ها معمولا دمای GPU رو خیلی بالا می بره.

در حالت IDLE حدودا 30 درجه سلسیوس هستش

در نقد guru 3d هم برای کارت gigabyte دمای 27 درجه سلسیوس در حالت idle ثبت شده.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
حسین جان حدودی عرض کردم.از بین نقد هایی که دیده بودم، به طور میانگین 30 درجه هستش. دمای load هم به این بستگی داره که Reviewer چه تستی رو اجرا کرده. مثلا furmark نسبت به سایر تست ها معمولا دمای GPU رو خیلی بالا می بره.

در نقد guru 3d هم برای کارت gigabyte دمای 27 درجه سلسیوس در حالت idle ثبت شده.

درود
جالب تر اینجاست که تستdba سایت guru3d با تستdba سایت techpowerup خیلی فرق می کنن !

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
من سعي ميكنم اگه وقت بزاره به زودي رو Crysis3 با مشخص كردن تنظيمات گرافيكي بازي دماي كارت رو روي هر دو حالت idle,load بزارم

به دور از بزرگنمايي،Direct CU II كنار از اينكه يكي از بهترين Custom cooler ها براي سري 700 nvidia هست،از كم صداترين (اگه نگيم بي صداترين) اونها هم هست طوريكه وقتي برا اولين بار بعد از نصب كارت سيستم رو راه اندازي كردم هيچ صدايي از كارت نميومد طوريكه فكر كردم سيستم detect نكرده كارتو و يا كارت مشكل تغذيه داره يا...

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
من سعي ميكنم اگه وقت بزاره به زودي رو Crysis3 با مشخص كردن تنظيمات گرافيكي بازي دماي كارت رو روي هر دو حالت idle,load بزارم

به دور از بزرگنمايي،Direct CU II كنار از اينكه يكي از بهترين Custom cooler ها براي سري 700 nvidia هست،از كم صداترين (اگه نگيم بي صداترين) اونها هم هست طوريكه وقتي برا اولين بار بعد از نصب كارت سيستم رو راه اندازي كردم هيچ صدايي از كارت نميومد طوريكه فكر كردم سيستم detect نكرده كارتو و يا كارت مشكل تغذيه داره يا...

کولز سری 700 از ایسوس یکی از بدترین کولرهاست. مشکل دمایی داره.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
خوب بلاخره قسمت شد و امروز این کارت را خردیم !
نمی دونم داستان چی هست تا سری 7 امد تو بازار تخمش ملخ خورد مخصوصا ASUSهارا تو کل رضا و ایران کلا 2 تا کارت 770پیدا کردم که با یکی به توافق سر قیمت رسیدیم :d
انصافا کارت با توجه به قیمت از همه نظرعالی هست ! قدرت این کارت که کاملا مشخص هست دیگه فکر کنم همه بنچمارک ها را دیدن نیاز به گفتن نباشه ولی چیزی که برام جالب بود کولینگDCII رو 770 واقعا عالی بود و به هیچ عنوان صدای نویز زیادی نداره به طوری که اصلا به چشم نمیاد حتی با دور فن 80 درصد !

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نمی دونم داستان چی هست تا سری 7 امد تو بازار تخمش ملخ خورد مخصوصا ASUSهارا تو کل رضا و ایران کلا 2 تا کارت 770پیدا کردم که با یکی به توافق سر قیمت رسیدیم :d
انصافا کارت با توجه به قیمت از همه نظرعالی هست ! قدرت این کارت که کاملا مشخص هست دیگه فکر کنم همه بنچمارک ها را دیدن نیاز به گفتن نباشه ولی چیزی که برام جالب بود کولینگDCII رو 770 واقعا عالی بود و به هیچ عنوان صدای نویز زیادی نداره به طوری که اصلا به چشم نمیاد حتی با دور فن 80 درصد !

اخر سر همین رنگ قرمز کارتمو عوض می کنم اخه چرا باید msi رنگ ابی برای گیمرها در نظر بگیره البته سری 7 یکم عقلش رسیده درستش کرده. مبارک باشه شیرینیش باید بدی یه دورم با باهاش بزنیم:D

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775

حسین جان مبارکت باشه ... ایشالاه فنش برات بچرخه یه عمر ... اگه پولشو داشتم یکیشو میخریدم ... راستی اون کارت قبلیتو منظورم 670 رو نفروش خودم میخرم ازت. سر قیمت با هم کنار میاییم :-*. فعلا که Ivy Bridge رو خریدم. 670 رو هم میزارم تنگش و با قدرت نسل بعد رو با هم شروع میکنیم.;)

آخرین ویرایش:

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
حسین جان مبارکت باشه ... ایشالاه فنش برات بچرخه یه عمر ... اگه پولشو داشتم یکیشو میخریدم ... راستی اون کارت قبلیتو منظورم 670 رو نفروش خودم میخرم ازت. سر قیمت با هم کنار میاییم
yahoo_11.gif
. فعلا که Ivy Bridge رو خریدم. 670 رو هم میزارم تنگش و با قدرت نسل بعد رو با هم شروع میکنیم.
yahoo_3.gif
تابلو نکن دیگه
yahoo_21.gif

امیدوارم با این کارت 770 ات موقع عکس گرفتن از بازیها فریمت رو هم درج کنی با اون 670 قبلی که فریمی مشخص نبود
نوژن جان مبارکه :))

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
واقعا کارت عالی هست یدونه گیگاش wfرو خریدم تست کردم دادمش پسر خالم رفت
منتها برا خودم منتظرم سری 800 بیاد دوستان خبر ندارید کی میاد؟

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya

مبارک باشه
چند خریدی داداش ؟
احتمالا بخوام یکیشو بخرم
یه چند تا بنچمارک هم وقت کردی بزار با بازی های سنگین :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر