Toukiden Tecmo

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
69552466140051214896.jpg

سبک: فایتینگ(مبارزه ای)
ناشر: Tecmo Koei
توسعه دهنده: Omega Force
پلتفرم: Playstation Vita/Playstation Protable
این بازی در کنفرانسی پیش از آغاز رویداد TGS توسط سونی برای دو کنسول PSP و PS Vita در سال 2012 معرفی گردید و یکسال بعد (27 ژون 2013) بر روی ریجن ژاپن عرضه گردید اما کشور های دیگر باید یکسال بیشتر صبر کنند.اکنون DLC های رایگان این بازی در اختیار بازیکنان ژاپنی قرار گرفته است.

داستان: هشت سال است که شیطان بزرگ از عالم اموات ظهور کرده و سال های فاجعه باری را برای اهالی سرزمین ناکاتسو رغم زده است.این سرزمین ها قبل تر توسط مونونوفوها محافظت میشد تا آنکه شیاطین تاب مقاومت را از این گروه ربودند.

88200486576692024453.jpg

با شکست این گروه در مقابل شیطان بزرگ گروهی از جنگجویان بنام و چیره دست این سرزمین از روستایی به نام اوتاکاتا بر آن میشوند که تا قبل از نابودی کامل بشریت در صف مقدم جنگ علیه این شیاطین حاضر شوند.شما در نقش این جنگجویان هستید.

20244862677769093318.jpg

گیم پلی: توکیدن یک بازی سوم شخص است که در یک فضای فانتزی قرون وسطایی روایت میشود و جنگجویان باید در طی ماموریت های متنوع هیولاهارا نابود کنند.به کار گرفتن ارواح و مبارزه با هیولاها در جریان بازی شما را به یاد دو عنوان Monster Hunter و Soul Sacrifice خواهد انداخت با این تفاوت که این عنوان مانند Monster Hunter اوپن ورلد نیست.
جنگجویان در این بازی به سه نوع تهاجمی ، تدافعی و بهبود یاب تقسیم میشوند که هرکدام زره ها ، سلاح ها و مهارت های خاص خود را دارند.همچنین جنگجویان با به کار گیری ارواح می توانند توانایی های جدید برای مبارزه کسب کنند.

37412135447612116733.jpg

شما می توانید به صورت یک تا چهار نفره (ad hoc) توکیدن را بازی کنید و حتی از قابلیت Cross Play برای هردو کنسول به طور همزمان استفاده کنید.

مقایسه گرافیک بازی در دو کنسول:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ممنون بابت توضیحات

خیلی دوس دارم اینو بازی کنم

اما از یه چیز ژاپنی ها به شدت تنفر دارم

اینکه نسخه اروپا و آمریکا یک سال دیر تر میاد و معمولا دوبله ژاپنی رو از روش برمیدارن و تازه DLC هایی که برا خود ژاپنی ها رایگان بود رو برا ما پولی میکنن :|

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
بنظرم از Soul Sacrifice دوست داشتنی تر هستش هم از نظر گرافیکی و هم داستان و تنوع گیم پلی و ... خودتون ببینید.

[video=aparat;3DfX4]http://www.aparat.com/v/3DfX4[/video]​

آخرین ویرایش:

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
کمتر از یه ماه تا ریلیزش تو استور US باقی مونده، جمعه 22 بهمن ماه.

از SS خیلی باید قشنگ تر باشه یا حداقل سیستم Cast نا امیدکننده اونو نداره + سلاح های دائمی و متنوع.

بنظرتون آدم Dragon's Crown رو بگیره بهتره یا صبر کنه این بازی بیاد ؟ چون هردوتاشونم بخش آنلاین دارند. نمیدونم کدوم بهتره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کمتر از یه ماه تا ریلیزش تو استور US باقی مونده، جمعه 22 بهمن ماه.

از SS خیلی باید قشنگ تر باشه یا حداقل سیستم Cast نا امیدکننده اونو نداره + سلاح های دائمی و متنوع.

بنظرتون آدم Dragon's Crown رو بگیره بهتره یا صبر کنه این بازی بیاد ؟ چون هردوتاشونم بخش آنلاین دارند. نمیدونم کدوم بهتره.
مهران این بازی سیستمش با Dragons Crown متفاوت هست
اینا مثل Monster hunter به صورت Arena هستن ... البته این یکی خیلی از SS جالبتر به نظر میرسه ! اینطور بازیا فقط تنوع در محیط و دشمنان نیاز داره که بعد 1 ساعت تکراری نشه
Dragons Crown هم سبکش BEat Em Up RPG هست .... بازیش فوق القعاده هست ! اصلا در خریدش شک نکن .... من 25 ساعت بازی کردن تا الان ( اصلا خسته نشدم !)

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
مهران این بازی سیستمش با Dragons Crown متفاوت هست
اینا مثل Monster hunter به صورت Arena هستن ... البته این یکی خیلی از SS جالبتر به نظر میرسه ! اینطور بازیا فقط تنوع در محیط و دشمنان نیاز داره که بعد 1 ساعت تکراری نشه
Dragons Crown هم سبکش BEat Em Up RPG هست .... بازیش فوق القعاده هست ! اصلا در خریدش شک نکن .... من 25 ساعت بازی کردن تا الان ( اصلا خسته نشدم !)

آره اصلا تقریبا بهم دیگه ربطی ندارند،دیدم گیم پلیش چطوریه این تاپیکو من تابستون پیش با اکانت داداشم سروش زدمش DDDD: بخاطر محدودیت بودجه باید یکیشونو انتخاب کنم، برامم این مهمه که طول عمر مصرف بازی زیاد باشه، هرکدوم بیشتره خب اونو برام تو اولویته.

Dragon's Crown رو تو نقدهاش میخوندم از یه طرف نوشته بودن بعد 15 ساعت خسته کننده میشه و از طرفی نوشته بودن تنوع هنری و تنوع گیم پلی فوق العاده ! اما میگی 25 ساعت رفتی و از طرفی قراره براش DLC لول آپ بیاد پس نباید خسته کننده باشه.

یکی دیگه از نقاط ضعفش رو شلوغی بیش از حد نوشتن، مخصوصا تو حالت چندنفره و آنلاین + داستان کلیشه ای اما در کل نقاط قوتش خیلی بیشتره و بهش میگن دیابلو دو بعدی !

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
بچه ها این هفته دموی بازی به نقل از بلاگ سونی میاد:

Toukiden: The Age of Demons — PS Vita Demo

میتونیم قبل از خرید چک کنیم :d

یادتون نره بگیریتش

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
23738642780657536064.jpg

نسخه ی دموی Tukiden: The Age of Demons هم اکنون بر روی استور آمریکا و 9 بهمن اروپا.

سایز دمو 996 مگابایته و همه ی سیوهاش قابل انتقال به نسخه ی کامل بازی هستند + پشتیبانی از امکان مولتی پلیر تا 4 نفر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر