Final Fantasy VII : Crisis Core

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
این هم یه سری اطلاعات درمورد چند کاراکتر بازی:
Sephiroth:
اسم sephiroth برگرفته از sephirotه که در مکتب فکری یهودیان به نام kabbalah دیده شده! در kabbalah ده sephirot وجود داره که خصلتهای خداوند رو در وجود خودشون نمایان میکنن. کارمون به کجاها که نکشید سر قضیه ی این sephiroth!!!!
درمورد شمشیر sephiroth یعنی masamune:این شمشیراز اسم شمشیر ساز معروف ژاپن masamune okazaki که به Goro Nyudo Masamune هم معروفه برگرفته شده. جالبه بدونین شمشیرهای این شمشیر ساز به عنوان میراث فرهنگی در موزه ی ژاپن نگهداری میشه! حتی تاریخ دقیقی از سال زندگی این مرد پیدا نکردن فقط این رو میشه گفت که شمشیرهای masamune در اوایل قرن 13 و اواخر قرن 14 ساخته شده!
Zack fair:
والا درمورد zack که همون cloudه با موهای مشکی و چهره ای بشاش! اتفاقا علت اینکه نام خانوادگیش fair گذاشته شده همینه! فامیلی zack از fair weather برگرفته شده که دقیقا نقطه ی عکس cloud strife رو نشون میده! هوای صاف/ هوای ابری
Angeal hewley:
فامیلی angeal از واژه ی یونانی hyle که در لاتین material تلفظ میشه برگرفته شده! معنای هردوشون هم "ماده" است!
Genesis rhapsodos:
فامیلی genesis هم از کلمه ی یونانی ραψωδός به معنای آوازه خون برداشته شده!

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
Final Fantasy Agito XIII
Final Fantasy Tactics: The War of the Lions
Final Fantasy Anniversary Edition
Final Fantasy II Anniversary Edition
Crisis Core: Final Fantasy VII
Dissidia: Final Fantasy
----
اینا برای psp اومدن،اولی قراره در آینده بیاد

ARAA

کاربر سایت
Dec 15, 2008
8
نام
علیرضا
راستی من الان تو محل تولد کلود هستم ... بعد از اون قسمتی که جنسیس سقوط می کنه ... همش نشون میده که Statuse من Curse هستش ... هرچی هم که Remady استفاده میکنم درست نمیشه ؟؟؟ باید چیکار کنم ؟؟؟
.
.
.
راستی این LeVeL Up ها به چه دردی میخوره ؟؟؟

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
سلام من اونجایی که تو کلیسا برای اولین بار با یک سگ پرند رو برو میشه که گویا همون انجل باشه بعد میره رو سقف کلیسا میشینه گیرکردم هیچ کار خاصی ندارم میشه همه جاهایی که قبلا رفتم دباره برم باهمه هم هحرف زدم اما معمورییت نگرفتم باید چکار کنم ممنون اگه راهنمایی کنید

ARAA

کاربر سایت
Dec 15, 2008
8
نام
علیرضا
سلام من اونجایی که تو کلیسا برای اولین بار با یک سگ پرند رو برو میشه که گویا همون انجل باشه بعد میره رو سقف کلیسا میشینه گیرکردم هیچ کار خاصی ندارم میشه همه جاهایی که قبلا رفتم دباره برم باهمه هم هحرف زدم اما معمورییت نگرفتم باید چکار کنم ممنون اگه راهنمایی کنید

تو اون قسمت که ماموریتت اینه که بری واسه Aerith یه چرخ دستی واسه گل درست کنی ... اگه بری دنبال اون پسر کوچیکه خودش راهنمائیت میکنه ... اگه نتونستی بگو تا بازم کمکت کنم ...:love:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من اونجایی که با جنسیس مانستر شده باید مبارزه کنیم موندم . ( همون که باید شمشیر جنسیس رو بزنیم )
هر چقدر که میزنمش انگار نه انگار .
کار خاصی باید بکنم ؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام
من اونجایی که با جنسیس مانستر شده باید مبارزه کنیم موندم . ( همون که باید شمشیر جنسیس رو بزنیم )
هر چقدر که میزنمش انگار نه انگار .
کار خاصی باید بکنم ؟

خیلی باید بزنییش باید با اونی نیروی جادویی blizard اگه اشتباه نکنم اسمش همین بود بزنیش تا بمیره تازه بعد از اون باید با خود جنسیس مبارزه کنی .

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
البته نمیمیره باید هر سری که شمشیرشو میزنه زمین بهش ضربه بزنی (منظورم اینه که نذاری بدون ضربه شمشیرشو برداره) فک کنم یه 8 9 باری باید بزنی با یه نیروی قوی مثل همین blizzard .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
برای ترکوندن جنسیس کار خاصی نباید کرد فقط شمشیرشو چند بار بزنید!(پیشنهادتا(!!) با Thunder Bladeکار کنید خصوصا اگر قبلش لولشو مستر کنید!)

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
سلام من بالاخره این شاهکار رو ریختم و دوباره عاشق pspیم شدم
در کل چند تا سوال داشتم
من به گاو صندوق رسیدم و بعد از راهنمایی های که توی یکی از این پست های این تاپیک داده بودید میرم کشف رمز کنم اما:
1:میخوام بدونم چقدر دیگه از بازی مونده؟
2:من با این متریا ها که بهم میده اصلا کاری ندارم.{یعنی در واقع چیزی نمیدونم که کاری انجام نمیدم!!!}مخصوصا اونجا که{فکر کنم}دو تا ماده رو با هم مخلوط میکنه تا یه ماده قوی تر به وجود بیاد!نه میدونم چه جوری کار میکنه نه میدونم به چه دردی میخوره؟اگه کسی در این باره اطلاعاتی بهم بده ممنون میشم
3:من ماموریت های جانبی رو اصلا تموم نکردم{جز 3 یا 4 تا}به چه دردی میخوره؟ارزش اینو داره همه رو تموم کنم؟
4:حالا که تا اینجای بازی اومدم,دیگه به دردم میخوره که اونهارو تموم کنم؟
یه چند تا سوال هم راجع به داستان بازی دارم{چون بازم طبق معمول به علت بد بدون زبان انگیلیسیم بعضی دمو ها رو متوجه نشدم}
اون اوایل بازی سفیروث و جنسیس واسه چی با هم مبارزه میکردن؟همونجا که جنسیس زخمی شد.
چه بلایی به سر انجیل و جنسیس اومد{در مورد اون بالهاشون}؟پروژه G اخر جنسیس بود یا مادر انجیل؟اصلا این پروژه چی بود؟تیفا این وسط چه نقشی داشت؟
یه چند تا سوال دیگه هم داشتم ولی یادم نیومد.اگه اجازه بدید دفعه های بعدی بپرسم
پ.ن:ببخشید که انقدر نوشتم
پ.ن:کلود تا اینجا که من دیدم چلمن ترین,به درد نخور ترین و بی مصرف ترین شخصیتی بود که تا حالا دیدم.امید وارم در آینده بهتر بشه

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
1:میخوام بدونم چقدر دیگه از بازی مونده؟
خیلی نمونده!در واقع بعد از این قضایا فقط میمونه قضیه ی جنسیس
2:من با این متریا ها که بهم میده اصلا کاری ندارم.{یعنی در واقع چیزی نمیدونم که کاری انجام نمیدم!!!}مخصوصا اونجا که{فکر کنم}دو تا ماده رو با هم مخلوط میکنه تا یه ماده قوی تر به وجود بیاد!نه میدونم چه جوری کار میکنه نه میدونم به چه دردی میخوره؟اگه کسی در این باره اطلاعاتی بهم بده ممنون میشم
خب اینا خیلی تاثیر دارن!مثلا شما اگر Thunder رو با یه ایتمی شمشیری فیوژن کنی Thunder Blade بوجود میاد که بعد لول اپ شدن دمیج اساسی میزنه!این ایتم ها با رنگ زرد نشان داده میشن!
3:من ماموریت های جانبی رو اصلا تموم نکردم{جز 3 یا 4 تا}به چه دردی میخوره؟ارزش اینو داره همه رو تموم کنم؟
برای باز کردن Materia ها مثل Bahamut یا Ifrit باید این ماموریت هارو انجام بدین!
4:حالا که تا اینجای بازی اومدم,دیگه به دردم میخوره که اونهارو تموم کنم؟
ترجیها بزارین برای بار دوم که لول بالاتری دارین تا بتونین بهتر بازی کنید
اون اوایل بازی سفیروث و جنسیس واسه چی با هم مبارزه میکردن؟همونجا که جنسیس زخمی شد.
اینو خیلی مطمئن نیستم اما جنسیس یه جورایی به سفیروث حسودی میکرد و میگفت من قهرمان جدید دنیا هستم!
چه بلایی به سر انجیل و جنسیس اومد{در مورد اون بالهاشون}؟
فکر کنم تحت ازمایش هایی که هولاندر رو روشون انجام داد اونطوری شدن!در اون مورد هم فکر کنم هردوشون!البته بازم خیلی مطمئن نیستم!
تیفا این وسط چه نقشی داشت؟
تیفا یکی از اهالی نیبلهایم هست که به زک و سفیروث کمک میکنه و بعدا سفیروث پدر اون رو میکشه و خودش هم زخمی میکنه!بعد از اون تیفا از شینرا متنفر شد!

=====
بازم سوال داشتین من و بقیه در خدمتیم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر