Final Fantasy VII : Crisis Core

sin eatter

کاربر سایت
Aug 26, 2008
19
سلام دوستان
شرمنده که این سوالو اینجا مطرح میکنم
من طرفداره سری ff هستم ولی یه سری از قسمتاشو هرچی گشتم پیدا نکردم
مثل ff7 .از کجا میتونم پیداشون کنم

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
فاینال 7 که مال PS1 هستش و دیگه فکر نکنم توی مغازه ها بتونی گیر بیاری. از بچه ها بپرس ببین کی داره. توی بازارچه یه سری میفروشن. در ضمن اگه میخوای روی PSP بازی کنی باید بگم که متاسفانه امکانش نیست چون اخرهر دیسک اجازه ی سیو کردن نمیده!;)

raminet

کاربر سایت
Jul 12, 2008
47
من متولد 1361 هستم .
بعدشم من میخواستم بپرسم که شما واقعا از چی این بازی خیلی خوشت میاد واقعا دوست دارم بدونم شاید منم خوشم بیاد بازس کنم واسه این سوال میکنم
داستان عمیق و زیبای بازی و حس پیشرفت و ارتقا در بازی من رو هم متقاعد کرده که بازی یکی از شاهکارهای psp است دوست عزیز

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
سلام دوستان
شرمنده که این سوالو اینجا مطرح میکنم
من طرفداره سری ff هستم ولی یه سری از قسمتاشو هرچی گشتم پیدا نکردم
مثل ff7 .از کجا میتونم پیداشون کنم
اگه تهران هستی برو پاساژ لباف! طبقه اخر , انجا گیرت میاد;)

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
مرسی

داستان عمیق و زیبای بازی و حس پیشرفت و ارتقا در بازی من رو هم متقاعد کرده که بازی یکی از شاهکارهای psp است دوست عزیز

مرسی و ممنون ولی من نمیدونم چرا ین بازی هیچ حس هیجانی به من نمیده .
این بچه های این پست همچین که در موردش حرف میزنن آدم دلش آب میشه دلش میخواد بر بازی کنه اما ......
من میگم شما اکه بتونی یه چیزی تو بازی بهم یاد بدی منم خوشم بیاد ممنونت میشم .:-":love::blushing: شرمنده انقدر سوال مییکنم .

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
کمک

من نمیدونم این بازی بالاخره فاینال 7 هستش یا نه ؟
ببخشید این بازی که ما تو پستش هستیم چیه مگه فاینال 7 نیستش . باب یکی مگه ما که گیج
شدیم اگه نیستش فاینال 7 ماله چه کنسولیه پس ؟
psp , ps2, ps3 ماله کدوم یکیه ممنون میشم منو روشن کنید .
من از داستانش خوشم اومده دلم میخواد بازی کنم ولی فقط 7 تو دوست دارم بازی کنم میشه منو راهنمایی کنید ...؟؟؟!!!!!!؟؟؟؟؟!!!!!؟؟؟:((:confused:

MnO2

کاربر سایت
Jul 20, 2008
32
یه سوال مسخره!چرا انجیل با زک درگیر شد؟من بازی رو 3 بار تموم کردم ولی هنوز نفهمیدم!

سوال های زیری هم جواب ندادین!

من بازم چند تا سوال دارم:

1.این Turk ها چرا دنبال زک و کلود بودن؟!

2.مگه Tseng نگفت زک رو زنده بذارین پس چرا کشتنش؟!

3.اخر بازی نشون میده که کلود به شینرا پیوسته و Soldier 1st Class شده.چجوری؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
ببخشید این بازی که ما تو پستش هستیم چیه مگه فاینال 7 نیستش . باب یکی مگه ما که گیج
من از داستانش خوشم اومده دلم میخواد بازی کنم ولی فقط 7 تو دوست دارم بازی کنم میشه منو راهنمایی کنید ...؟؟؟!!!!!!؟؟؟؟؟!!!!!؟؟؟:((:confused:
FFVII ماله کنسول FFVII هست و در واقع اولین FF ای هست که برای کنسول PS منتشر شد.FFVII به قدری محبوب شد که Square Soft بعد از ترکیب شدن با Enix تو سال 2003 تصمیم گرفت که یک پروژه با اسم FFVII Ultimate رو راه بندازه.این پروژ] شامل چند بازی و یک انیمشن و کتاب بود که بر اساس دنیای FFVII ساخته شد.

FFVIICC هم یکی از همون عنوان هاس که به نوعی به وقایع قبل از شروع داستان FFVII و ماجرای زک میپردازه و میشه گفت یک پرولوگ برای FFVII هست.

DOC و فیلم FFVIIAC و بازی موبایل Befor Crisis هم جزو همین پروژه FFVIIU هستش.

اخرین عنوان از پروژه که اصلی ترین عنوان هم هست (که یا بازسازی یا ادامه FFVII هست ) هنوز رو نشده و به صورت "پروژه مخفی SE" باقی مونده.

امیدوارم دیگه کامل فهمیده باشی.

برای اطلاعات بیشتر از FFVII هم میتونی یه سر به امضام بزنی;)

پ.ن:خدا میدونه من این توضیحات رو چند بار دادم!:biggrin1:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
FFVII ماله کنسول FFVII هست و در واقع اولین FF ای هست که برای کنسول PS منتشر شد.FFVII به قدری محبوب شد که Square Soft بعد از ترکیب شدن با Enix تو سال 2003 تصمیم گرفت که یک پروژه با اسم FFVII Ultimate رو راه بندازه.این پروژ] شامل چند بازی و یک انیمشن و کتاب بود که بر اساس دنیای FFVII ساخته شد.

FFVIICC هم یکی از همون عنوان هاس که به نوعی به وقایع قبل از شروع داستان FFVII و ماجرای زک میپردازه و میشه گفت یک پرولوگ برای FFVII هست.

DOC و فیلم FFVIIAC و بازی موبایل Befor Crisis هم جزو همین پروژه FFVIIU هستش.

اخرین عنوان از پروژه که اصلی ترین عنوان هم هست (که یا بازسازی یا ادامه FFVII هست ) هنوز رو نشده و به صورت "پروژه مخفی SE" باقی مونده.

امیدوارم دیگه کامل فهمیده باشی.

برای اطلاعات بیشتر از FFVII هم میتونی یه سر به امضام بزنی;)

پ.ن:خدا میدونه من این توضیحات رو چند بار دادم!:biggrin1:
وقتی تو کلاس ffvii از این حرف ها پیش میاد . به گفته عاقل خرد مند گفتگوی از ابتدای تاریخ چرخ رو میطلبه!

ماکان می گم درباره داستان ffvii خواستیم بگم چه کنم؟ کجا بگم؟:biggrin1: بریم تو همون spin off اخه ربطی نداره که... در آینده یه تاپیک توپ بزاریم بچه بدونن کلن کجا برن.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
حالا حمید صبر کن! قراره تو طرح جدید سایت یک سری تغییراتی بوجود بیاد , حالا تاپیک FFVII راه میفته و توش تا میتونیم مطلب میزاریم.

تو Spin Off هم نزاری بهتر هست .ان تاپیک حالا بمونه واسه بعد از TGS و تایید پروژه مخفی!

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
آقایون عزیز

وقتی تو کلاس ffvii از این حرف ها پیش میاد . به گفته عاقل خرد مند گفتگوی از ابتدای تاریخ چرخ رو میطلبه!

ماکان می گم درباره داستان ffvii خواستیم بگم چه کنم؟ کجا بگم؟:biggrin1: بریم تو همون spin off اخه ربطی نداره که... در آینده یه تاپیک توپ بزاریم بچه بدونن کلن کجا برن.

من میگم این بازی شما میگی انیمیشن .
دوست من ، من میخواستم ببینم الان من میخواستم این بازی و روی پی اس پی خودم انجام بدم از کجا این بازی و بیارم همو فاینال 7 میشه بگین

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من میگم این بازی شما میگی انیمیشن .
دوست من ، من میخواستم ببینم الان من میخواستم این بازی و روی پی اس پی خودم انجام بدم از کجا این بازی و بیارم همو فاینال 7 میشه بگین

ببين اين تابيكي كه شما الان داري توش پست ميدي مخصوص بازي FFVII CRISIS CORE هست. اين بازي يه داستان فرعي از فاينال فانتزي 7 هست و همه جا هم گير مياد.
ولي اگه دنبال خود فاينال فانتزي 7 ميگردي بايد بگم اون بازي مال ps1 بود و امكان بازي كردنش روي psp وجود نداره چون 4 تا ديسكه و در اخر هر ديسك اجازه ي سيو با شما داده نميشه.بنابراين شما نميتوني بازي رو ادامه بدي و فقط تا اخر ديسك اول ميتوني بري. من خودم اين بازي رو دارم ولي نميشه بازيش كرد.
اميدوارم مشكلت حل شده باشه:clover:

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
حالا من به شما کمک می کنم

ببين اين تابيكي كه شما الان داري توش پست ميدي مخصوص بازي FFVII CRISIS CORE هست. اين بازي يه داستان فرعي از فاينال فانتزي 7 هست و همه جا هم گير مياد.
ولي اگه دنبال خود فاينال فانتزي 7 ميگردي بايد بگم اون بازي مال ps1 بود و امكان بازي كردنش روي psp وجود نداره چون 4 تا ديسكه و در اخر هر ديسك اجازه ي سيو با شما داده نميشه.بنابراين شما نميتوني بازي رو ادامه بدي و فقط تا اخر ديسك اول ميتوني بري. من خودم اين بازي رو دارم ولي نميشه بازيش كرد.
اميدوارم مشكلت حل شده باشه:clover:

من یه برنامه دارم که فایل هارو به هم پیوست میده فکر کنم با ون بشه کاریش کرد .
راستی ممنون از توضیحت در ضمن این بازی که الان توش هستیم عرضش بازی کردن و داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر