Final Fantasy VII : Crisis Core

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام...
عجب شیر تو شیری شده توی این انجمن.می خواستم اخبار بازیهای PSP رو بزارم رفتم PSP News دیدم حسین ِ مفقود اونجا رو برای راهنمایی در خرید PSP ،مسائل جانبی در مورد فرمور ها و دانگرید ورژن ها و اینجور صحبت ها راه انداخته است.همون چند تا خبری که آرشام،محمدحسین و احسان گذاشته بودند هم با استقبال روبرو نشده بود.خواستم تاپیکش رو راه بندازم گفتم شاید غیر از حامد کسی استقبال نکند.از طرفی دیدم FF VII : Crisis Core در ژاپن عرضه شده و وحشتناک فروش داشته است.خب منم بهتر دیدم تاپیکش رو بزنم.فعلا" این تاپیک رو داشته باشید ببینیم اخبار بازیهای PSP رو چیکار باید کنیم.

-----------------

925138_60427_front.jpg

سری بازی Final Fantasy نماد یک J RPG کامل است که با بهره گیری از داستانهای مختلف در هر شماره توانسته تاکنون با موفقیت به مسیر خود در صنعت بازی ادامه بدهد.ناشر و سازنده این سری بازی هم اکنون Square Enix است که البته شماره اول سری توسط Square Soft ساخته و توزیع می شدند و بعد از پیوستن استودیو Enix به این شرکت Square Enix کنونی پدید آمد.بازیهای سری FF در نزد منتقدها هم تابحال خوب عمل کرده اند.آخرین مورد آن برمی گردد به انتخاب Final Fantasy XII بعنوان بهترین بازی سال کنسول PS2 ؛ اما در این بین Final Fantasy VII انقدر در بین جماعت گیمر طرفدار دارد که بعضی وقت ها می شود تصور کرد که این بازی نه تنها از سری Final Fantasy جداست بلکه خودش می تواند یک سری بازی لقب گیرد و در واقعیت هم می بینیم که این مورد با منتشر شدن Dirge of Cerberus , Advent Children , حالا Crisis Core به وقوع پیوسته است.

Advent Children داستان بعد از وقایع Final Fantasy VII اصلی بود.میدگار در هم شکسته بود،سر و کله یک گروه سه نفره شامل کاداج ، لز و یازد پیدا شده بود که به دنبال بقایای جنوا برای تشکیل دوباره سفیروث می گشتند،Avalanche از هم پاشیده بود و کلود استرایف هم در این بین در خاطرات خودش زندگی می کرد.خلاصه اینکه در پایان تیفا ، بارت ، وینسنت و باقی اعضای آوالانچ باز هم گروه را تشکیل می دهند ، کاداج شکست می خورد ، جئوستیگما هم در میدگار ریشه کن می شود به لطف سرچشمه زندگی موجود در دریاچه آجیت و در آخر کلود هم به قول خودش : I...I not Alone

داستان Crisis Core قبل از FF VII اصلی است و شامل داستان زندگی Zack می شود.همونطور که بهتر از من میدونید زک در FF VII حکم برادر بزرگتر کلود رو داشت،همیشه راهنماییش می کرد و دست آخر هم برای نجات کلود خودش را در مقابل سفیروث قرار داد.تاثیر زک بر کلود اینقدر زیادست که کلود در Flash Back هایی که در Advent Children می دیدیم همیشه حضور دارد و دست آخر هم به کلود یادآوری می کند : ما ( زک و آریس ) جایمان راحت است.احتمالا" بازی شامل چگونگی پیوستن زک به Soldier ( نیروهای ویژه شینرا ) ، آموزشهایی که یاد می گیرد و ماموریتهای جانبی که برای شینرا انجام می دهد می شود.سبک این بازی Action RPG است.

PSP از لحاظ فروش نسبت به مدت مشابه در سال قبل 33% با افت روبرو شده بود ( منبع : کلیک ) تحلیلگران بازار هم این مورد را بخاطر نزدیک شدن عرضه PSP Slim میدونند ولی این آمار قبل از عرضه Crisis Core بود. Crisis Core تابحال در ژاپن 470000 نسخه فروش داشته است و در طی شروع فروش Crisis Core تعداد 100000 PSP هم فروش رفته است !

PSP طرح ویژه Crisis Core که برای زمان لانچ این بازی در ژاپن درنظر گرفته شده بود.

crisiscorepsp_screen001.jpg

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
واقعا بازي زيبايي هست و به نظر من pspبايد به داشتن همچين بازي افتخار كنه!اين عكسا نشون ميدن كه مربوط به يك نمايشگاه درباره فاينال ۷ هستن كه ديدنشون ضرر نداره!۲۰ عدد عكس مونده كه اگر اجازه بديد اونو به همراه تمام video كه از اين نسخه هست براتون ميزارم.
------------

اين عكس مربوط به خواننده يكي از شعر هايي كه تو اين بازي اجرا ميشود هست و اسم اين آهنگ whyميباشد!
اينم سايت اين خاننده كه ميتونيد اين آهنگشو از سايتش گوش بديد.
http://www.ayaka.tv/index.html

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
دوستان کسی لینک دانلود این بازی رو به زبان انگلیسی از سایت Rapid Share داره ؟:confused:
هنوز نسخه ي انگليسي-ش نيومده.
می شه چند تا عکس هم از توی بازی بگیری ؟
چند تا عكس از داخل بازي:

پشت و روي باكس شات ژاپني اين بازي:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
می شه چند تا عکس هم از توی بازی بگیری ؟
تازه دو هفته هم نیست داخل ژاپن عرضه شده ! من چجوری اینو گیر بیارم تا عکسهای محیط بازی رو براتون بزارم ؟ بازیی که اومدن یا نیومدن توی ایران دست خداست...از همه هم میهنان هم فورومی برای آمدن این بازی به ایران التماس دعا داریم.:)

هان...یه راه حل به ذهنم رسید برای مشکلت ! برو داخل You Tube گشتی بزن ببین بر و بچز ژاپنی ویدئو آپلود نکردند از بازی ؟ خودم الان میخوام برم همین کارو بکنم.

دوستان کسی لینک دانلود این بازی رو به زبان انگلیسی از سایت Rapid Share داره ؟
همانطور که قبلا" گفتم این نسخه که اومده تماما" ژاپنی هست زبانش و منوهایش...نسخه امریکای شمالی و اروپا هنوز TBA است.

---------
سپهر بابت عکسها خیلی ممنون.خودم یادم نبود وگرنه میزاشتم.این BoxShot که گذاشتی فکر کنم مال Final Fantasy VII نسخه PS1 باشد.

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من يه هفته پيش با كلي ذوق و شوق از west game گرفتم بعد اومدم خونه نسبش كردم كلي ضدحال خوردم ديدم ژاپنيه :laughing:
ولي عجب گرافيكي داره boss اول بازي رو كه ديدم اينجوري شدم :eek: :eek: !!!!
حجمش خيلي زياده يه مموري 2 g رو به تنهايي پر مي كنه :cool:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
شما میتونی توضیحات بیشتری بدهی ؟

مبارزه ها مانند شماره 12 همزمان هستند و میتونیم در طول مبارزه حرکت کنیم یااون Turn-Based همیشگی ؟
Boss های ابتدایی چی هستند ؟

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
نه مبارزه ها نوبتي نيست و يه چيزي تو مايه هاي devil mat cry هست مي توني در طول مبارزه ها حركت كني و حتي COMBO هم بزني
چون بازي ژاپني بود 6-7 دقيقه بيشتر بازي نكردم ولي تو همين اوايل بازي اولين bOSS ظاهر مي شه كه يه سگ سياهه با يال نارنجي و شاخك ( تا اونجايي كه من يادم مياد ) :cheesygri
كشتنش واقعا فاز مي ده فقط حيف كه نمي دونستم چه جوري بايد بازي رو SAVE كنم و يه كلمه از حرفها و را هنمايي هاي كاراكترها رو هم نمي فهميدم چه برسه به اينكه بخوام بعد از يه مدت پيشرفت تو بازي با اون همه آيتم و نوشته هاي خرچنگ قورباغه ژاپني سرو كله بزنم :-"

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
من که باید صبر کنم نسخه انگیلیس بیاد دبی بعد بخرم!:(
ولی با تعریفات دوستان فکرکنم بازی خیلی بهتر از اونیه که فکر میکردم!:love:

• Like
Reactions: Sega_genesis

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
من که باید صبر کنم نسخه انگیلیس بیاد دبی بعد بخرم!:(
ولی با تعریفات دوستان فکرکنم بازی خیلی بهتر از اونیه که فکر میکردم!:love:
شما هم دبی هستید:bye: من تو شارجه هستم دیروز ژاپنیشو دانلود کردم شما هم اگه adsl داری میتونی دانلود کنی من لینک تورنتشو دارم راستی بازی original می خری یعنی PSP تون کپی خور نیست؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
این بازی واقعا خفنه درسته بازی از سبک RPJ-turn base خارج شده و بازم حس RPJ رو بازیکن میده گرافیکشم که برای PSP واقعا شاهکاره صدا گذاریش هم خیلی ردیفه مثل همه ی سری های FF (کاش ژاپنی بلد بودم) فقط به خاطر حجم کم UMD نتونستن همه ی مکالمه ها صدا گذاری کنن شخصیت zack منو یاد دانته می اندازه مثل دانته شوخ و بی کله ست محیط های بازی هم تا جایی که من بازی کردم بیشتر شبیه به Dirge of Cerberus هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر