انفجار یک گلکسی اس۴ در هنگ کنگ

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اینم خونشون اتیش زده انداخته گردن سامسونگ.حالا خوبه کسی نمرده هفته پیش ایفون مفجر شد یکیوتوچین کشت:D معلومه دروغ میگه پارسالم یکی همینجوری اتیش گرفت و اون یارو شکایت کرد ولی بعدا معلوم شد گوشی رو انداخته تو اب وبعد وصل کرده بود به باتری ماشینش:D

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
این سامسونگ بجای اینکه به فکر بالا بردن قدرت گوشی باشه بهتره یکم به فکر بهینه سازی و کارایی قطعات گوشیهاش باشه اون از S4 با اون بدنه پلاستیکی افتضاح اینم از آتش سوزی و ...
اتفاقا من خبر کاملا تایید می کنم چون یه ماه پیش گوشی S4 یکی از دوستام موقعی بازی کردن چند بار ریست می شد و به شدت بدنه پشتش داغ میشد طوری که گرماشو کامل احساس می کردی تا اینکه دیشب فهمیدم گوشی دیگه روشن نمیشه کلا تعمیرگاه هم بردیم گفت چیپ اصلی گوشی آسیب دیده باید تعویض بشه.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
این سامسونگ بجای اینکه به فکر بالا بردن قدرت گوشی باشه بهتره یکم به فکر بهینه سازی و کارایی قطعات گوشیهاش باشه اون از S4 با اون بدنه پلاستیکی افتضاح اینم از آتش سوزی و ...
شوخی دیگه؟؟
الان تقریبا25میلیون اس4فروش رفته فقط1ی اتیش گرفته چطور به این نتیجه رسیدی مشکل از سامسونگه؟؟
الان اون چند ایفونی که منفجرشد و یکی رو هم کشت تقصیراپل بود؟؟
کشورهای اسیایی مخصوصا چین زیاد از شارژها و باتری های غیراصل استفاده میکنن ودلیل اکثر این اتیش گرفتن ها همینه

اتفاقا من خبر کاملا تایید می کنم چون یه ماه پیش گوشی S4 یکی از دوستام موقعی بازی کردن چند بار ریست می شد و به شدت بدنه پشتش داغ میشد طوری که گرماشو کامل احساس می کردی تا اینکه دیشب فهمیدم گوشی دیگه روشن نمیشه کلا تعمیرگاه هم بردیم گفت چیپ اصلی گوشی آسیب دیده باید تعویض بشه.
شوخی دیگه2؟؟
مشکل داغ کردن عادیه همه گوشی ها داغ میکنن رکورد درجه داغی رو هم گوشی های اچ تی سی میزنن مخصوصا وان اکس:D
یه مدت دستم بود انقد داغ میشد که نمیتونستی بهش دست بزنی:D
اتفاقا گلکسی اس ها به کیفیت خوبشون مشهورن اینکه جنس بدنه پلاستیکه دلیل نمیشه کیفیت ساخت گوشی پایین باشه

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
شوخی دیگه؟؟
الان تقریبا25میلیون اس4فروش رفته فقط1ی اتیش گرفته چطور به این نتیجه رسیدی مشکل از سامسونگه؟؟
الان اون چند ایفونی که منفجرشد و یکی رو هم کشت تقصیراپل بود؟؟
کشورهای اسیایی مخصوصا چین زیاد از شارژها و باتری های غیراصل استفاده میکنن ودلیل اکثر این اتیش گرفتن ها همینه

شوخی دیگه2؟؟
مشکل داغ کردن عادیه همه گوشی ها داغ میکنن رکورد درجه داغی رو هم گوشی های اچ تی سی میزنن مخصوصا وان اکس:D
یه مدت دستم بود انقد داغ میشد که نمیتونستی بهش دست بزنی:D
اتفاقا گلکسی اس ها به کیفیت خوبشون مشهورن اینکه جنس بدنه پلاستیکه دلیل نمیشه کیفیت ساخت گوشی پایین باشه

به هر حال هر چی بود اینم از شانس بد رفیق ما بوده اما کلن این مورد داغ شدنو من دو سه بار دیده بودم واسه این گفتم ولی اون بدنه پلاستیکی رو به هیچ وجه من برام قابل قبول نیست اینو خیلی از سایت ها و منتقد ها هم میگن حرف من نیست تو بنچمارک های گوشی تا الان بالاترین بنچمارک که من دیدم مال سونی XPERIA ZU بوده که بالاترین کارایی رو تو اسمارت فون ها داشته الان سونی بدنه ضد ضربه و ضد آب ساخته با اون کیفیت اچ تی سی هم از بدنه های آلومینیومی مرغوب استفاده کرده اما این وسط فقط سامسونگ هنوز هیچ تغییر تو جنس بدنه گوشی هاش ایجاد نکرده و همون بدنه های معمولی استفاده کرده حداقل چیزی که یه گوشی با اون قدرت سخت افزاری اینه که یه بدنه با استحکام و بعضا جذاب رو داشته باشه که من ندیدم .

sholug

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1
نام
علی
خب با بالا رفتن قدرت پردازنده گوشی ها داغ کردنشون کاملا طبیعی هستش همینقدر هم که حرارت تا این حد کم هست خودش شاهکاره در مقایسه فقط کافیه اگر میتونید به پردازنده سیستمتون دست بزنید ببینید حرارت یعنی چی اینا با تکنولوؤی جدیدشون هم مصرف باطری رو پایین آوردن هم حرارت تولید شده رو پایین آوردن در مورد بدنه هم مهم اینه که بتونه از سخت افزار محافظت کنه که با بدنه پلاستیکی هم میتونه اینکار رو بکنه

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
اینم خونشون اتیش زده انداخته گردن سامسونگ.حالا خوبه کسی نمرده هفته پیش ایفون مفجر شد یکیوتوچین کشت:D معلومه دروغ میگه پارسالم یکی همینجوری اتیش گرفت و اون یارو شکایت کرد ولی بعدا معلوم شد گوشی رو انداخته تو اب وبعد وصل کرده بود به باتری ماشینش:D
در جریان هستین که ایفون منفجر شده از شارژ غیر اوریجینال ایفون استفاده شده ؟
ژنراتور که روشن نمیکنن برادر :D گوشیه !

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اول که عکس رو دیدم فک کردم چطور میشه تمام این خرابی ها رو انفجار یه گوشی به وجود بیاره :-o بعد متن رو خوندم :| :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر