راهنمایی در هر بازی

reza47

کاربر سایت
Jun 17, 2010
14
نام
رضا
سلام
بچه ها من توی شاهزاده ایرانی 2 بعد از کشتن کالینا گیر کردم از دست داهاکا فرار کردم و به سالن زمان رفتم و به زمان گذشته برگشتم ولی از ماسکی که باید بزنم تا به جای کالینا داهاکا رو در آخر بازی بکشم خبری نیست. اگه کسی مدونه اونو چجوری باید به دست بیارم یا کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید.
داداش شما جايي هستي كه براي دفعه اول كالينا رو مي كشي وقتي خيلي جلو بري ماسك رو پيدا مي كني
ولي براي كشتن داهاكا آخر بازي به جاي كالينا ربطي به ماسك نداره اون ماسك در هر صورت بايد پيدا بشه براي كشتن داهاكا تو آخر بازي بايد 9 مكان مخفي كه هلث تورو آپگريد مي كنه پيدا كني اون نه تا مكان مخفي هم جاهاش رو بگردي تو همين انجمن هست ولي پيدا نكردي پ خ بده برات بفرستم

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
سلام

دوستان در بازی ico یک قسمتی از بازی هست که به معدن و ... می رسیم . اونجاهارو رد می کنم با یک اسانسور دستی می رم بالا همون قسمتی که باید یک طناب رو بگیری خودتو پرت کنی روی پل تا پل بیفته دختررو بیاری این سمت ، بعد از اون گیر کردم شدید . کسی فهمید کجارو می گم ؟ تو اون منطقه یه بمب هم می ترکونی و میندازی سمت یه برجک که می شکنه و می افته روی یه پل دیگه و ...
دو تا عکس انداختم از جایی که گیر کردم ، الان من می پرم روی این زنجیر ولی وقتی پرش دوم رو انجام میدم دستش به لبه نمی رسه . مشکل از کجاست ؟
http://up.vatandownload.com/images/m...8chlshhzql.jpg
http://up.vatandownload.com/images/o...lnzm3ba618.jpg

Esace

کاربر سایت
Sep 14, 2012
1
با سلام
دوستان عزیز من در بازیهای فارکرای 1 و مکس پین 1 و 2 و هیتمن 1 (کد نیم 47) گیر کردم لطفا راهنمایی کنید با تشکر:
فارکرای 1 : من در همون مرحله که باید تو یه کشتی بمب کار بگذاریم گیر کردم بمبو کار میگذارم و منفجر هم میشه ولی یه هلیکوپتر میاد هرچی با تیر و توپ میزنمش انگار نه انگار لطفا راهنمایی کنید با تشکر.
مکس 1 : اون مرحله که تو مترو هست همه رو میکشم و میرم یه مامور که یکی از دشمنا گروگان گرفتتش رو نجات میدم با هم میریم یه در که کد میخواد تا باز شه ماموره کدشو میزنه در هم باز میشه ولی یکی از دشمنا پشت در کمین کرده بوده مامور رو میکشه و در هم بسته میشه دیگه نمیدونم باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید.(مراحل اولیه)
مکس 2 : کلا بفرمایید چطوری باید از بیمارستان خارج شیم ؟ (تو بخش آسانسور گیر کردم)(مرحله ی اول)
هیتمن 1 : در مرحله ی اول آموزشی تو بخش آسانسور هرچی دکمه ی اکشنو میزنم هیچ اکنشی نشون داده نمیشه ...

cornor

کاربر سایت
Sep 17, 2012
27
نام
رسول
با سلام
دوستان عزیز من در بازیهای فارکرای 1 و مکس پین 1 و 2 و هیتمن 1 (کد نیم 47) گیر کردم لطفا راهنمایی کنید با تشکر:
فارکرای 1 : من در همون مرحله که باید تو یه کشتی بمب کار بگذاریم گیر کردم بمبو کار میگذارم و منفجر هم میشه ولی یه هلیکوپتر میاد هرچی با تیر و توپ میزنمش انگار نه انگار لطفا راهنمایی کنید با تشکر.
مکس 1 : اون مرحله که تو مترو هست همه رو میکشم و میرم یه مامور که یکی از دشمنا گروگان گرفتتش رو نجات میدم با هم میریم یه در که کد میخواد تا باز شه ماموره کدشو میزنه در هم باز میشه ولی یکی از دشمنا پشت در کمین کرده بوده مامور رو میکشه و در هم بسته میشه دیگه نمیدونم باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید.(مراحل اولیه)
مکس 2 : کلا بفرمایید چطوری باید از بیمارستان خارج شیم ؟ (تو بخش آسانسور گیر کردم)(مرحله ی اول)
هیتمن 1 : در مرحله ی اول آموزشی تو بخش آسانسور هرچی دکمه ی اکشنو میزنم هیچ اکنشی نشون داده نمیشه ...
هیتمن : باید دکمه اکشن رو نگه داری بعد بالا پایین کنی بقیه بازی ها قدیمیه اگه می شه عکس بزار

titik

کاربر سایت
Sep 20, 2012
2
سلام..به همگی..من در یه جا از بازی گرشاسپ گیر کردم جایی که یه گرز های به درخت وصل هستند و باید بپری که بهشون نخوری..یه جایی از این گرز ها هست که بالای درخت یه چوبی گذاشته نمیتونم بپرم و اون جا رو رد کنم ...لطفا به من پاسخ دهید..در ضمن جوابو به ایمیلم بفرستیدmoalemi6070@yahoo.com

---------- نوشته در 08:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:09 AM ارسال شده بود ----------

من در مرحله ای از بازی گرشاسپ گیر کردم نمیدونم چیکار کنم روی درخت یه نردبونه ولی نمیتونم ازش بالا برم ....اینم عسکهاش وووووووو پاسخ رو به ایمیلم بفرستیدmoalemi6070@yahoo.com

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
اقا تو دارک سول نسخه pc وقتی سرزمین ها زو باز میکنی یه سزی هاله زرد میاد چطوری باید اونو رد کرد و یه جاش تو سرزمین مردگان یه در هست که قفله و پشتش یه چرخ دنده هست وبقلش به دستگیره چطوری باید بازش کنم کل بازی رو زیر و رو کردم همه کلید ها رم گرفتم این یکی نیست
راستی لولم 78 ه

brnudi

کاربر سایت
Nov 9, 2011
20
سلام
اقا من تو بازی فاینال فانتزی 7 در قسمت زندانی که توی صحرا است گیر کردم و نمی دونم چجوری بیام بیرون
ممنون میشم کمک کنید

shahrokhazad

کاربر سایت
Mar 18, 2008
174
نام
saeed
بادرود
دوستان من این سوال رو جای دیگه هم مطرح کردم در مورد بازی f1 2012 :
کسی اینجا تو مسابقه مشکل pit stop پیدا نکرده؟؟؟این تعویض لاستیک بدجور رو اعصاب هست!!اجازه نمیده تو قبل مسابقه برنامه ریزی کنم مخصوصا تو هوا بارانی یه لاستیک intermediate میده میگه همینی که هست..!!)x(البته می خوام بازی تو 25 درصد دور زدن باشه)
هیچ کس راه حلی نداره؟؟:-/
منتظرم باتشکر

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
سلام .من توی بازی metal gear solid peace walker در مبارزه با باسها مشکل دارم و تیر کم میارم مثلا در مبارزه با باس pupa من یه لانچر با 6تا مهمات و یه ام16 و c4 و نارنجک دارم همشو که میزنم سه تا جون براش میمونه منم دست خالی .از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن.
ویرایش:مشکلم حل شد.

آخرین ویرایش:

saranipedram

کاربر سایت
Oct 3, 2011
51
سلام.
دوستان تو بازی prototype 2 یه قسمت دارم که میخوای بری اون دختر کوچیک رو نجات بدی و میری یه در اهنی جلوته به اسم entrance barricade.
کسی میدونه چه جوری باید بازش کردم؟.چون هر چی میزنم از جونش هیچی کم نمیشه.

پیمان بیرامی

کاربر سایت
Oct 18, 2012
1
سلام عزیز خسته نباشی
میخواستم در مورد بازی دارک سایدر 2 بهم کمک کنین
بعد از شکست دادن شبح سوم که با عنکبوت است کجا باید بریم:-/

---------- نوشته در 12:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:24 PM ارسال شده بود ----------

سلام.
دوستان تو بازی prototype 2 یه قسمت دارم که میخوای بری اون دختر کوچیک رو نجات بدی و میری یه در اهنی جلوته به اسم entrance barricade.
کسی میدونه چه جوری باید بازش کردم؟.چون هر چی میزنم از جونش هیچی کم نمیشه.

باید اون غول هاتو ظاهر کنی تا برنند اون در رو منفجر کنند ظمنا اون غولها رو چیزای دیگر میزنن مثل انسان و تانکهاو....

saranipedram

کاربر سایت
Oct 3, 2011
51
سلام عزیز خسته نباشی
میخواستم در مورد بازی دارک سایدر 2 بهم کمک کنین
بعد از شکست دادن شبح سوم که با عنکبوت است کجا باید بریم:-/

---------- نوشته در 12:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:24 PM ارسال شده بود ----------

باید اون غول هاتو ظاهر کنی تا برنند اون در رو منفجر کنند ظمنا اون غولها رو چیزای دیگر میزنن مثل انسان و تانکهاو....

غول ها رو ظاهر کردم.ولی اونام هر چی زدن هیچی از جون در کم نشد

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من تو بازی فارنهایت گیر کردم, اونجایی که لوکاس تو دفترشه و پلیسه میاد باهاش حرف بزنه ,یک دقیقه بهت وقت میده, فک کنم باید چیزی رو مخفی کنی,یه عکس هم رو میز هستا ! هرکاری میکنم بعد از اینکه باهم حرف میزنن Game Over‏ میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر