راهنمایی در هر بازی

GTA-II

کاربر سایت
Jan 17, 2012
3
دوستان سلام . من الان عضو شدم .
میگم کسی بازی ادونچر black mirror 2 رو بازی کرزده کمکم کنه ؟ !
در آخرین اپیزود بازی که بازی داره تموم میشه . اونجا که آنجلینا اسلحه کشیده روی آدریان و مادرش که گیت رو باز کنه ، من سه تا میله رنگی رو پیدا کردم دوتا شرو هم توی سنگ های کف زمنی جا زدم . ولی میله زرد هر کاری میکنم روی سنگ مربوطش اعمال نمیشه !
تو رو خدا بگیذ مشکل چیه این بازیه تموم شه من برم به زندگیم برسم !

silent eagle

کاربر سایت
Jan 30, 2011
1
سلام دوستان .میدونم sabateur بازیه قدیمیه ولی یه سوال راجبش دارم.کسی میدونه چه جوری میشه وارد قلعه(نزدیکه محله های campagne ardenne و lorraine)شد؟ قهوه ای رنگه

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
سلام دوستان .میدونم sabateur بازیه قدیمیه ولی یه سوال راجبش دارم.کسی میدونه چه جوری میشه وارد قلعه(نزدیکه محله های campagne ardenne و lorraine)شد؟ قهوه ای رنگه

من دقیق یادم نمیاد کجا رو میگی اما اگه همون ماموریتی رو میگی که اول با اون دختره کنار قلعه حرف میزنی باید بگم همونجا پشت دختره یک سوراخ روی دیواره که با بوته پوشیده شده از اونجا میتونی بری داخل.

اگر هم ماموریت چیز دیگه ای هست یکم توضیح بدی شاید بتونم کمک کنم.

felerticia

کاربر سایت
Apr 3, 2012
4
سلام
من بازی God of War - Ghost of Sparta رو روی PSP دارم و یه جاش گیر کردم هرکاری میکنم رد نمیشه
اونجاش هست که باید از یه طناب بپریم به یه طناب دیگه دقیقاآ بعد از انداختن سنگی روی اون آدمه که تو شکاف دیوار گیر کرده
هرکاری میکنم طناب دوم رو نمیگیره.
کسی میتونه کمک کنه یا Save بعد از اینجارو برام بذاره ممنون میشم

rahham11

کاربر سایت
Jul 23, 2012
1
شاهزاده ایرانی 2 مرحله ی THE CLOCK TOWER PART

سلام من کاربر جدیدم.
تو بازی شاهزاده ایرانی 2 گیر کردم تو مرحله ی گذشته THE CLOCK TOWER PART بعد از اینکه برای اولین بار با اون غول روبرو میشم. غول رو کشتم و یه در باز شد که تعدادی اهریمن خارج شد و اونا رو هم کشتم اما مطابق راهنمای بازی نمیشه پیش رفت. دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.؟تو راهنمای قدم به قدم یه چیزای نوشته شده اما سر در نمیارم . اصلا به محیط اون قسمت نمیخوره؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید:(

garra

کاربر سایت
May 31, 2009
4
سلام دوستان من توی این قسمت از بازی blades of time گیر کردم:
Untitled.png

AFSORDEH

کاربر سایت
Aug 6, 2012
2
@};-معرفي نام يك بازي..............

يك بازي اي بود كه چند سال باهاش آشنا شدم و از معدود بازي هاي تفنگي بود كه من ازش خوشم اومده بود :)

ولي متاسفانه همون روزش هم اون كسي كه اين بازي رو مي رفت اسم اين بازي رو نميدونست ... الانم مي دونم كه نه ديگه خود بازي رو داره نه اينكه مسلما اسم اونو ميدونه.....

كه الان از روي نشونه هاي كه به ياد دارم اگه دوستان بتونن كمكي بكنن.... ممنون ميشم :">
يك بازي اي هست مرحله اي، تفنگي، و البته شخصيت اول بازي مي تونه در مورادي از پشت افراد ديگه رو بصورت مخفيانه بكشه ... و بعد در صورت لزوم لباس اونهارو بپوشه تا شناسايي نشه .. در ضمن در گوشه صفحه هم تعداد افرادي كه به دنبال شخصيت بازي هستن و و يا بهش مشكوك هشتن نمايش داده ميشه كه معمولا وقتي لباس كشته شده ها رو بپوشه ميزان مشكوكيت و افرادي كه دنبالشن كمتر ميشه...

و مي تونه گاهي جسد كشته شده ها رو جابجا كنه و به جايي ببره كه كساني كه از اون محل رد ميشن متوجه قتل نشن و به طرف مشكوك نشن....

مثلا، در يكي از مراحل، شخصيت بازي مجبوره براي ورود به يكي از اتاق هاي مورد نظر لباسش رو عوض كنه بنابراين بايد يه نفر رو توي دستشويي به قتل برسونه و لباسش رو بپوشه و براي اينكه وضعيت به حالت حاد و آماده باش درنياد بايد جنازه اونو به داخل يكي از دستشويي ها ببره و درش رو قفل كنه....
يا اينكه مثلا در يك منطقه نظامي بايد مخفيانه بره يه نفر از پشت بكشه و جسد اونو در اطاق مهمات مخفي كنه و.....

اين بازي Save لحظه اي داره و در مراحل آخرش هم اگه اشتباه نكنم بايد سم توي چاي رئيسي كه در طبقه ي آخر نشسته بريزيم....

لطفا اسم اين بازي رو هر كي مي دونه بگه.... مرسي از شما
:)@};-

---------- نوشته در 09:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:21 PM ارسال شده بود ----------

من اين سوالو البته توي دو تا انجمن ديگه مطرح كردم كه بازي هاي هيتمن و فارنهايت رو معرفي كردن ..... :)

لينك

لينك

مي خواستم بپرسم آيا اينجا دوستاني هستن كه آشنايي بيشتري با اين بازي داشته باشن و بتونن بگن دقيقا كدوم بازي و كدوم ورژن از بازي ها هستش

ممنون @};-

reza47

کاربر سایت
Jun 17, 2010
14
نام
رضا
مجموعه اي كامل بالغ بر 100 راهنماي گام به گام فارسي با لينك مستقيم براي دانلود

كامل ترين مجموعه ي راهنماهاي گام به گام به زبان فارسي شامل 100 آموزش كه نظير آن هيچ جاي اينترنت پيدا نخواهد شد
اين مجموعه مجموعه اي كامل بي نقص و بي نظير است مي خواستم اين پست رو در تاپيكي جدا گانه قرار دهم ولي اين امكان به اكانت من داده نشده است
من اين مجموعه را چندين سال جمع آوري و آرشيو كرده بودم و حالا تصميم به پخش آن گرفتم
اين اولين پست من در كل انجمن بازي سنتر است اميد وارم مورد پسندتون باشد
ليست بازي هايي كه راهنماييشان در اين مجموعه موجود هست:
A Vampyre story
Alone In The Dark
Alone In The Dark The New Nightmare
and then tehre were none
Around the World in 80 Days
Art of Murder Cards of Destiny
Assassin's Creed I
Assassin's Creed II
Assassin's Creed II Brotherhood
batman arkam city
batman arkham asylum
Bioshock
Bioshock2 Sea of Dreams
Black Mirror 2
Broken Sword 2 The Smoking Mirror
Bugs Bunny And Taz Time Busters
Bulletstorm
bully
C-12 Final Resistance
call of duty 4
Call of Duty 5 World At War
call of juarez bound in blood
Chase The Express
Chicken Run
Count Down Vampires
crysis wrhead
Dark sector
Darksider
dead space
dead space 2
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Draculla 2 The Last Sanctuary
Dream Fall
fable 1
FALLOUT 3
Far Cry 2
FATAL FRAME 2
Final cut
Garshasp
God Father
God Father II
god of war 1
god of war 2
Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto san andraes
Grand Theft Auto The Lost and Damned
Hitman Blood Money
infernal
KILL ZONE 2
King Arthur
Limbo
Lost Via Domus
Machinarium
Mafia 2
Manhunt 2
maxpayne 2
Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty
mithra plant
Mortal Kombat
Mortal Kombat Deception
Mortal Kombat Shaolin Monks
Naders Blade
Neighbours From Hill 2
Obama Resident Evil
okami
Paradise
post mortem
Prince of Persia 1 the sand of time
Prince of Persia 2 Warrior Within
Prince of Persia 3 The Two Thrones
Prince of Persia 4 2008
Prince Of Peraia 5 The Forgotten Sands
Prototype
Race Driver GRID
red dead redemption
Resident Evil 1
Resident Evil 2
Resident Evil 3
Resident Evil 4
Resident Evil 5
Runaway 3 A Twist of Fate
Saw
Shadow of The Colossus
Secret Files 2
Secret Files Tanguska
Sherlock holmes Jack the Ripper*
Sherlock Holmes The Awakened
Sherlock Holmes Secret of the Silver Earring
Silent hill 1
Silent hill 2
Silent Hill Homecoming
Silent Hill Origins
Silent Hill Downpour
sims 2
sims 3
Splinter Cell 4
Splinter Cell Conviction
Still Life
Still Life 2
Syberia 1
Syberia 2
Terminator Salvation
The Davinci Code
THE INCREDIBLE HULK
The NeverHood
Tomb raider Under World
Tomb Rider Legend
Uncharted Drake's Fortune
velvet assassin
Voyage
Wolfenstein​
حجم اين مجموعه : 150MB
تعداد پارت ها : 4
حجم هر پارت :‌ 3 پارت 40 مگي و 1 پارت 30 مگي
لينك هاي دانلود (همگي لينك ها مستقيم است و نياز به صبر كردن ندارد و قابليت ادامه دانلود دارد):فرمت فايل :‌فايل هاي اوليه با فرمت rar فشرده هستند و نياز به نرم افزار Winrar دارند
فرمت هاي اصلي فايل هاي آموزش : همگي PDF هستند و نياز به نرم افزار Adobe Reader براي مشاهده دارند
از مديران يا كساني كه توانايي زدن تاپيك يا گفتوگوي جديد دارند تقاضا دارم پست من را با درج نام نويسنده (كه من باشم) در يك تاپيك جداگانه قرار دهند تا همگان از اين پست مفيد برخوردار شوند

مجید1356

کاربر سایت
Aug 14, 2012
2
سلام
بچه ها من توی شاهزاده ایرانی 2 بعد از کشتن کالینا گیر کردم از دست داهاکا فرار کردم و به سالن زمان رفتم و به زمان گذشته برگشتم ولی از ماسکی که باید بزنم تا به جای کالینا داهاکا رو در آخر بازی بکشم خبری نیست. اگه کسی مدونه اونو چجوری باید به دست بیارم یا کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر