راهنمایی در هر بازی

hell_gate99

کاربر سایت
Dec 5, 2011
2
با سلام و خسته نباشید
من تو بازی بتمن آرکهام سیتی گیر کردم.
بعد از کشتن پنگوئن و بعد از اینکه نمونه خون رو از رو زمین اسکن میکنی میگه باید رد یه کسی رو بگیری! تو نقشه هیچ علامتی نمیزنه!
دوستان اگر بازی کردن لطف کنن بگن که تو این قسمت باید کجا رفت. ممنون

kingrix

کاربر سایت
Dec 6, 2011
2
dante,s inferno SINGEL COMBO

داش های بازی سنتر من کلا قاط زدم تو اواخر بازی dante,s inferno در PS3 چلنج نهم یا دهم هست میگه فقط باید با یک COMBO تمام دشمنانو از بین ببری SINGEL COMBO من از صلیب مقدس استفاده کردنم گفت چلنج فایلد از داس و هر وسیله ای استفاده می کنم میگه چلنج فایلد منم اصلا تا یک بازیو تا اخرش نرم منو شب خواب نمیبره لطفا از بازی خوره ها حرفه ای که تا اخر این بازیو رفتن اگر لطف کنند کامل و واضح همین قسمتو توضیح بدن . :x

saeedhellboy

کاربر سایت
Dec 14, 2011
49
داش های بازی سنتر من کلا قاط زدم تو اواخر بازی dante,s inferno در PS3 چلنج نهم یا دهم هست میگه فقط باید با یک COMBO تمام دشمنانو از بین ببری SINGEL COMBO من از صلیب مقدس استفاده کردنم گفت چلنج فایلد از داس و هر وسیله ای استفاده می کنم میگه چلنج فایلد منم اصلا تا یک بازیو تا اخرش نرم منو شب خواب نمیبره لطفا از بازی خوره ها حرفه ای که تا اخر این بازیو رفتن اگر لطف کنند کامل و واضح همین قسمتو توضیح بدن . :x
باید بدون قطعی hit همرو بکشی (همرو)

goodarz

کاربر سایت
Jul 23, 2008
193
نام
گودرز
دوستان اینجا رو چجوری باید رفت ؟ #:-s
4db120f0a8e5.jpg

gforc

کاربر سایت
Jun 20, 2011
39
با سلام و خسته نباشید
من تو بازی بتمن آرکهام سیتی گیر کردم.
بعد از کشتن پنگوئن و بعد از اینکه نمونه خون رو از رو زمین اسکن میکنی میگه باید رد یه کسی رو بگیری! تو نقشه هیچ علامتی نمیزنه!
دوستان اگر بازی کردن لطف کنن بگن که تو این قسمت باید کجا رفت. ممنون

باید رد خونارو از روی زمین دنبال کنی

---------- نوشته در 12:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من تو مرحله ی اول بازی Anno 2070 گیر کردم دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من تو Uncharted 1 توی قسمت Sanctuary اونجایی که یه قطب نما هست با 4 تا مجسمه نمیدونم اینا رو روی کدوم جهت تنظیم کنم !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

من درست یادم نمیاد
ولی همه انها را یکی یکی تاب دادم تا رد شد و اصلا متوجه نشدم چی شد
برای بهتر اینکه بری به این تاپیکش اونجا بهتر دوستان راهنمایت میکنند
Uncharted: Drake's Fortune

IRAN MAN

کاربر سایت
Dec 8, 2011
2
سلام
اورو خدا تو VISITAZION 'S SECERT ASSASSIN 2کمکم کنید
قسمتی که باید از نرده های افقی به یه جایی بره
دقیق تر:وقتی که سربازا رو میکشی بعد باید به یه جایی بری که کلش آبه و فقط تک و توک خشکی داره
تورو خدا دارم دیوونه میشم:((8-}

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
سلام کسی میدونه من ایجارو چجوری رد کنم
میدونم باید برم بالا یه چیزی رو بردارم ولی نمیدونم چه جوری برم بالا
m1bow9adejq7o3w9wjle.jpg
[/URL][/SPOILER][/IMG]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام کسی میدونه من ایجارو چجوری رد کنم
میدونم باید برم بالا یه چیزی رو بردارم ولی نمیدونم چه جوری برم بالا
m1bow9adejq7o3w9wjle.jpg
[/URL][/SPOILER][/IMG]

دوست عزیز این که کاری نداره
شما کافی این سبد که توش چوب هست رو بر داری بری جلو البته از پشتش بگیر بعد برو روبروی این چیز دایری بعد ال یک رو بگیر همزمان که ولش کردی خودتو هم پرت کن به طرف بالا تا رد بشی امیدوارم که متوجه شده باشی

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
تو بازی Dark sector الان يه جايي هست. بايد با دستش كه شبيه شمشير شده بايستي كه درو بشكونه بعد بره اونجا و يه دكمه قرمز رنگ وجود داره اونو فشار بده و از نردبون بره پايين تا بره به مرحله بعد. توي راهنماش هم همينو نوشته. ولي هر كاري ميكنم دره باز نميشه. با قدرت زيادم ميزنم ولي بازم باز نميشه!!!

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
دوست عزیز این که کاری نداره
شما کافی این سبد که توش چوب هست رو بر داری بری جلو البته از پشتش بگیر بعد برو روبروی این چیز دایری بعد ال یک رو بگیر همزمان که ولش کردی خودتو هم پرت کن به طرف بالا تا رد بشی امیدوارم که متوجه شده باشی
سلام دوست عزیز شرمنده انگار من عادتمه سخت ترین باس ها و سخترین مراحل رو به اسونی رد کنم اونوقت توی بعضی جاها الکی گیر کنم
دکمه L1 رو میزنم حالت دفاعی میگیره بعد با کودوم دکمه همزمان ولش کنم .:((

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام دوستان توی بازیه سایبری 2 تو مرحله ای که میره تو خیال هانس ساعت رو هرچقد رو 7.15 تنظیم میکنم درست نمیشه راهنمایی هم دارم اما خوب توضیح نداده چیکار باید کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر