Ace Combat: Infinity | PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان هنوز بازی به صورت فول ورژن عرضه نشده ؟ و هنوزم همون نسخه بتاست که از طریق آیدی ژاپنی باید دانلودش کرد ؟

.والله به نظر من این خودش اصلی هست و بتا نیست من از طریق ایدی امریکام دانلود کردم:)

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
دوستان یکی توضیح بده چه جوری مراحل باز میشن چون تا دو رفتم واسه 3 میگه اعتبارت کافی نیست.و قضیه چلنج ها چه جوریه .ممنون میشم راهنمایی کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان یکی توضیح بده چه جوری مراحل باز میشن چون تا دو رفتم واسه 3 میگه اعتبارت کافی نیست.و قضیه چلنج ها چه جوریه .ممنون میشم راهنمایی کنید

من تمامی مراحل داستانیشو رفتم به عیراز اخری که سخته باید لون هواپیمامو زیاد کنم یا اینکه یه هواپیما قوی بخرم
دقیقا وقتی من مراحل به مراحل بازی میکردم خودش مرحله بعدی رو باز میکرد
البته بگم من یا اس میگرفتم یا a

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من اصلا نمیدونم چه جوری باید هواپیما خرید یا لول رو ارتقاع داد

اره قبول دارم یکمی سردرگمی داره اساسی منم بار اول خیلی کار خرابی کردم تا امد دستم وفهمیدم باید تازه چیکار کنم
حالا فردا بهت میگم که کجا باید بری برای ارتقا هواپیما و موشک هم بخریشون و هم ارتقا بدی
ولی بهت بگم داستانیش اصلا بدرد ارتقا و پول دادن نمیخوره اگر دنبال پول و ارتقا موشک و هواپیما هستی بهتر که انلاین بازی کنی چون خیلی XP میده پول هم همین طور و بعضی اوقات هم بنزین مجانی هم میده

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من اصلا نمیدونم چه جوری باید هواپیما خرید یا لول رو ارتقاع داد

خوب رفتم برات در اوردم
ببین شما با بازی کردن توی قسمت انلاینش میتوانید هواپیمای شما لون اپ میشه و برای موشک هم که بخواهی ارتقا بشه باید از موشک special استفاده کنی دمه دقیقه ولی باید حتما حتما موشک به هدف بخوره تا xp بده وگرنه نمیده و برای همین باید دقت کنی بله برای همینم هست بازیش سخت هست خیلی زیاد سخته و هم زمان بر هم هست
برای پول جمع کردند ربطی به زیاد زدن و یا نفر اول شدن توی هم گروه ات نیست و نداره شما فقط باید بازی کنی که بستگی داره برای هر نوبت بازی کردن 1200 یا 600 تا پول میده و این پول یا ضربدر 2 میشه یا 3 باز هم بستگی به حالش داره
من الان یه هواپیما زمینی دارم که فقط فقط برای زمین ازش استفاده میکنم و الان دارم پول جمع میکنم براش تا بشه لون 4 اسمش A-10A-GA توی قسمت special aircraft نمیدونم چه جوری بهم داد ولی دادش و خیلی دارم باهاش حال میکنم و دمه دقیقه هم یا اول میشم یا دوم
شما برای اولین بار اول برو این هواپیما رو بخر میدونم که بهت داد برای اولین بار سریع میتوانی بخریش اسم هواپیما F-16C/ FIGHTER من الان اینو کردم لون 5 و بعدم براش پول جمع میکنم و میکنمش 6 ولی چون خیلی گرون هست فعلا بیخیالش شدم و دارم اون یکی هواپیما رو قوی میکنم برای هواپیما بعدیت که برای زمینی باشه اینو پیدا کن و سریعا بخرش اینم یکمی قویه و خوبه تا زمانی که اون یکی هواپیما گیرت بیاد اسمش A-10A thunderbolt اینه بخر و ارتقاش بده
در کل بازیه سختی و منم الان بنزین ندارم و یه بنزین دیگه هست که برای هر دونه اش چهارساعت زمان میبره و اگر بخوام بنزین عادی بخرم باید برم کارت psn بخرم که اونم فعلا بیخیال شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر