کنسول میکرو/ Famicom / NES امروز چهل ساله شد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
^^
اصلا این Battle City یه وضعی بود. به یه جایی می‌رسیدی به کل گیر می‌کردی :d

آره بازی خیلی سختی بود

اگر یادت باشه tetris مگه نبود مراحل بالاش سرعت نور میشد فوری آدم میباخت

همه بازیا قدیمی سخت تر از الان بودن وقتی میاموتو میگه : ما برای ساخت بازی قدرت و توانایی گیمر ها میسنجیم که بازی در خور روز بسازیم اما با تعجب میبینیم 93 درصد شرکت کنندهگان حتی توانایی به اتمام رساندن مرحله 1 بازی سوپر مارو بروس 1 ندارند تعجب میکنیم

خود من بعضی از بازیا میکرو بازی میکنم بعد به خودم میگم چطوری اون زمان من اینو بدون سیو تا آخر رفتم :d

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
آره بازی خیلی سختی بود

اگر یادت باشه tetris مگه نبود مراحل بالاش سرعت نور میشد فوری آدم میباخت

همه بازیا قدیمی سخت تر از الان بودن وقتی میاموتو میگه : ما برای ساخت بازی قدرت و توانایی گیمر ها میسنجیم که بازی در خور روز بسازیم اما با تعجب میبینیم 93 درصد شرکت کنندهگان حتی توانایی به اتمام رساندن مرحله 1 بازی سوپر مارو بروس 1 ندارند تعجب میکنیم

خود من بعضی از بازیا میکرو بازی میکنم بعد به خودم میگم چطوری اون زمان من اینو بدون سیو تا آخر رفتم :d

آره واقعا. خداییش چطور این بازیها رو بازی می‌کردیم؟ :d اساسی سخت بودن. پوست آدم کنده میشد تمومش کنی :-o

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره واقعا. خداییش چطور این بازیها رو بازی می‌کردیم؟ :d اساسی سخت بودن. پوست آدم کنده میشد تمومش کنی :-o

دیشب تا 4 صبح داشتم شورش در شهر و کنترا بازی میکردم زرت زرت میمردم :)) در حالی که اون زمان مثلا کنترا تا آخر رفته بودم روی خود میکرو با اون آداپتور بدرد نخورش که داغ میکرد :d یه بار یادم رفت در بیارم ذوب شده بود تو آداپتور حلقه ها آهنی پنتا بود زده بود بیرون :)) اون زمان 3500 تومن دادم دوباره یه آداپتور خریدم

یا همین ماریو هر چی میگذره آسون تر میشه نسخه ها کلاسیک دیوانه وا سختن

یا بازی دکتر ماریو - کستلوانیا و .......

• Like
Reactions: jetalpha

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
پارسال یه هکر بازی تانک تانک رو طوری هک کرده که قابلیت 4 نفری پیدا کرده :

2142titlescreen.png

با شبیه ساز Nestopia به راحتی میشه روی کامپیوتر 4 نفری بازی کرد.
حتما امتحانش بکنین.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یادش بخیر. چه بازیهایی بود 8-|

بخاطر تجربه همین بازی ها تکرار نشدنی و زیبا رفتم PMP IV خریدم که خودت میدونی

هم بازیا میکرو هم چنتا کنسول دیگه اجرا میکنه تازه سیو و لود تو هرلحظه از بازی داره و همینش مزیت بزرگیه

راحت میشه دریایی از این بازی لذت بخش تجربه کرد و واقعا احساس خوبی رو بدست آورد

• Like

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
بخاطر تجربه همین بازی ها تکرار نشدنی و زیبا رفتم PMP IV خریدم که خودت میدونی

هم بازیا میکرو هم چنتا کنسول دیگه اجرا میکنه تازه سیو و لود تو هرلحظه از بازی داره و همینش مزیت بزرگیه

راحت میشه دریایی از این بازی لذت بخش تجربه کرد و واقعا احساس خوبی رو بدست آورد

خب احسان امولاتورهای این کنسولها رو psp هم هست. و غیر این امکاناتی که گفتی (سیو بازیها و سیو آنی) یه مزیت دیگه داره که من هر بازی که آرزو شده بود برام :D باهاش رفتم.اونم اینه که میتونی بازی رو عقب بکشیـی(مثل نوار ویدیو مثلا) مثلا جایی رو اشتباه کردی جون یا خون از دست دادی یکم عقب میکشی دوباره رد میکنی.تازه psp امولاتورها و امکانات بیشتری داره و بازیهای خودش هم بکنار که یه چیز دیگه اس. البته الان روی ps3 هم امولاتورش رو نصب کردم که همین امکان رو داره و رو اون میرم بازیها رو.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دمت گرم احسان فکر کنم منظورش همین بوده :d

فدات نریمان جان :d بقول خودت بازی ماشینی اونم ماشین قرمز زیاد بوده تو میکرو

خود طرفم هنوز نیومده بگه همنظورش همین بوده یا نه :d

این بازی من خیلی دوست داشتم یادش بخیر :x

ار دقت کنی بازیا اندروید همینن فقط یکمی جدیدتر شدن ولی بازی و گیم پلیشون یکیه :d

خب احسان امولاتورهای این کنسولها رو psp هم هست. و غیر این امکاناتی که گفتی (سیو بازیها و سیو آنی) یه مزیت دیگه داره که من هر بازی که آرزو شده بود برام :D باهاش رفتم.اونم اینه که میتونی بازی رو عقب بکشیـی(مثل نوار ویدیو مثلا) مثلا جایی رو اشتباه کردی جون یا خون از دست دادی یکم عقب میکشی دوباره رد میکنی.تازه psp امولاتورها و امکانات بیشتری داره و بازیهای خودش هم بکنار که یه چیز دیگه اس. البته الان روی ps3 هم امولاتورش رو نصب کردم که همین امکان رو داره و رو اون میرم بازیها رو.

محمد جان من تنها شبیه سلزی که روی psp استفاده کردم همین میکرو بود که کوچیک اجرا میکرد وقتی تمام صفحه اش میکردی شبیه بازیا آتاری میشد تو ذوق میزد :d

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر