The Last of Us | Trophies Guide

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اگر روي SURVIVOR + برم و شروع كنم به تكميل كردن كالكتيبل ها از قبل همه حساب ميشن يا از اول حساب ميشن ؟!
از قبل حساب میشن! ولی توی بازی نمیدونی دقیقا کدوما مونده و کدوما رو گرفتی،باید از توی Main Menu (ادامه ی آدرس رو یادم نیست :d ) چک کنی ببینی کدوما رو نگرفتی! :d خدا رو شکر به ترتیب مراحل لیست میکنه! اگر به ترتیب گرفتن بود بسی دردسر پشتش بود که چک کنیم چیا رو گرفتیم و چیا رو نگرفتیم :d (برای دور دوم به بعد دردسر ایجاد میشه دیگه:-" )
براي باز كردن درها مجبورم برم روي EASY+ و از اول شروع كنم چون الان توي اين سختي واقعا" ادم از لحاظ تجهيزات در مضيقه است مجبورم از اول برم كه همه چي باشه !
حالا براي باز كردن درها هم بايد از اول برم يا چپتر چپتر هم ميشه ؟
چپتر چپتر هم میشه،ولی سخته! یعنی باید شانس بیاری در هر صورت که توی یک چپتر بتونی Shiv بسازی:-"

اين سخنان بازي رو هم بايد حتما" ويدئو ديد ؟:| همه هم بايد توي يه دور باشه ؟
پیشنهاد میشه ویدیو ببینی! :d آره همه باید تو یک دور باشه! :d

اين صحبت كردن ها بدتر از گنج پيدا كردن هاي U2 ه :|:|:|
ولی خیلی جالب و باحاله! :x:bighug:

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
من اکثر تروفی ها گرفتم اما For Emergencies Only رو هنوز نگرفتم.
امروز رفتم که این تروفی رم بگیرم هرچقدر دور قبل اسلحه ها ارتقا داده بودم دوباره الان بر گشته بودن رو صفر! باید چیکار کنم؟

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
ممنون از زحمتی که کشیدی اقا مهدی .
راستش من به فکر زدن تروفی گاید برای این بازی بودم که شما قبلا ها زحمتش رو کشیده بودی .
----------------
بچه ها هم لینک دانلود ویدئو ها شیتلره و هم لینک جدا :|
یکی لطف و محبت بکنه به داد ما برسه :|:d

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
سوال فنی در رابطه با تروفی جک !
من فقط اخرین جکی رو که الی میگه رو تونستم بشنوم که اونم تو Chap 6 ـه حالا سوال اینجاست اگه من Chap 5 رو دوباره برم و بقیه جک ها رو بشنوم بهم تروفی رو میده یا باید Chap 6 هم برم باز ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر