The Last of Us | Trophies Guide

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
دقیقن من هم قبل از اینکه Firefly pandant و Comic ها رو تموم کنم برام تروفی all collectible باز شد!
یه نکته ای هم مربوطه به اون تروفی جک گفتن های الی،دومین بار که تو کتابخونه هستیم و الی باید جک بگه اگه نگفت برای بار اول بازی رو سیو کنید دوباره لود کنید اکی میشه.

erfan.n

کاربر سایت
Jan 5, 2013
59
نام
erfan
حاجـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی....
دمت...
آتیـــــــــــــــــــــــــــــــشششششش:d:d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
دوستان من بازی رو رو درجه hard تموم کردم حالا میخوام بازی رو رو رجه survival + بازی کنم من hard + رو تا اونجایی که با تس میریم تو اون زیر زمین که توش برا اولین بار چند تا رانر میبینیم رفتم حالا اومم تو chaptres ها بعدش چپتر hometown وبعد همprologue رو انتخاب میکنم اما این گزینه ها میاد easy norma hard و survival اما خبری از survival + نیست باید چیکار کنم؟؟؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
دوستان من بازی رو رو درجه hard تموم کردم حالا میخوام بازی رو رو رجه survival + بازی کنم من hard + رو تا اونجایی که با تس میریم تو اون زیر زمین که توش برا اولین بار چند تا رانر میبینیم رفتم حالا اومم تو chaptres ها بعدش چپتر hometown وبعد همprologue رو انتخاب میکنم اما این گزینه ها میاد easy norma hard و survival اما خبری از survival + نیست باید چیکار کنم؟؟؟

من منوش یادم نیست دقیق ولی وفتی یه بار بازیو تموم می کنی یه گزینه اضافه میشه.فکر کنم continue game بود یا new game plus.خلاصه این گزینه رو انتخاب کنی درجه سختی ها به همون صورت عادی نوشته می شن.مثل easy.ولی چون تو این قسمت داری بازی رو شروع میکنی درواقع داری new game+ میری.یکم برو از بازیو ببین supplment هات 0 شده یا از ادامه ی دفعه قبلس هست.اگه 0 نبود ینی داری + میری.

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
من منوش یادم نیست دقیق ولی وفتی یه بار بازیو تموم می کنی یه گزینه اضافه میشه.فکر کنم continue game بود یا new game plus.خلاصه این گزینه رو انتخاب کنی درجه سختی ها به همون صورت عادی نوشته می شن.مثل easy.ولی چون تو این قسمت داری بازی رو شروع میکنی درواقع داری new game+ میری.یکم برو از بازیو ببین supplment هات 0 شده یا از ادامه ی دفعه قبلس هست.اگه 0 نبود ینی داری + میری.

خیلی ممنون بله مت رفتم تو hard + دیدم که اپدیت هام هست
یعنی اگه الان من رو survival + برم updat های hard ام بهش منتقل میشه؟؟؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اقا من چند روز پيش شروع كردم براي پلات كردن و الان روي SURVIVOR و اخرين مرحله بازي هستم
يه سري سوال دارم !

اگر روي SURVIVOR + برم و شروع كنم به تكميل كردن كالكتيبل ها از قبل همه حساب ميشن يا از اول حساب ميشن ؟!
براي باز كردن درها مجبورم برم روي EASY+ و از اول شروع كنم چون الان توي اين سختي واقعا" ادم از لحاظ تجهيزات در مضيقه است مجبورم از اول برم كه همه چي باشه !
حالا براي باز كردن درها هم بايد از اول برم يا چپتر چپتر هم ميشه ؟

اين سخنان بازي رو هم بايد حتما" ويدئو ديد ؟:| همه هم بايد توي يه دور باشه ؟

اين صحبت كردن ها بدتر از گنج پيدا كردن هاي U2 ه :|:|:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر