The Last of Us | Trophies Guide

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
می شه یه لطفی بکنی و طریقه دانلود بدون ***** و دانلود منیجر رو توضیح بدب که چطوری باید دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از لطفت

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
سلام
می شه یه لطفی بکنی و طریقه دانلود بدون ***** و دانلود منیجر رو توضیح بدب که چطوری باید دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از لطفت

سلام
میرید به لینکی که دادم تو کادر لینک ویدیو رو پیست می کنین گزینه ی
submit-32h.png
رو بزن بعد با کیفت های مختلف می تونی دان کنی!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
سلام آقا مهدی

راهنما 20 . فقط من هر کاری میکنم ویدیو را نشون نمیده تو این سایت که معرفی کردی.

سلام
ممنون.والابعضی موقع ها مشکل داره.ولی تنها سایته مبدل هست که من پیدا کردم.قبلا یه سایت ایرانی بود فوق العاده بود ولی فعلا بسته شده.با همین باید سر کنیم:Dالبته هر لینکی رو قبول نمیکنه.مثلا باید بهش لینک یوتویوب بدی تا لینک دانلود بده.لینک هر جایی رو ندی!
ویرایش:
دوستان اگه اون سایت قبلی مشکل داشت یه موقع از این سایت استفاده کنین.

آخرین ویرایش:

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
ممنون.والابعضی موقع ها مشکل داره.ولی تنها سایته مبدل هست که من پیدا کردم.قبلا یه سایت ایرانی بود فوق العاده بود ولی فعلا بسته شده.با همین باید سر کنیم:Dالبته هر لینکی رو قبول نمیکنه.مثلا باید بهش لینک یوتویوب بدی تا لینک دانلود بده.لینک هر جایی رو ندی!
ویرایش:
دوستان اگه اون سایت قبلی مشکل داشت یه موقع از این سایت استفاده کنین.
پر روییه,شرمندم,ولی اینجایی هم که گفتید میگه بیشتر از 1800 ثانیه نمی شه دانلود کرد.
در هر حال ممنون

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
2 تا تروفی که قضیشون مربوط به 12 هفته و گرسنگی و مریضی هست,میشه در مورد این 2 تا یه توضیحاتی بدید که از کجا باید بریم این داستان رو؟؟
راستش من چیزی متوجه نشدم در مورد این قضیه و نمی دونم از کدوم قسمت این داستان رو باید برم تا بتونم 2 تا تروفی رو بگیرم,ممنون می شم راهنماییم بکنید

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
2 تا تروفی که قضیشون مربوط به 12 هفته و گرسنگی و مریضی هست,میشه در مورد این 2 تا یه توضیحاتی بدید که از کجا باید بریم این داستان رو؟؟
راستش من چیزی متوجه نشدم در مورد این قضیه و نمی دونم از کدوم قسمت این داستان رو باید برم تا بتونم 2 تا تروفی رو بگیرم,ممنون می شم راهنماییم بکنید

دوتا از 4 تا تروفیه انلاین هست دیگه.میرید تو قسمت فکشن(Faction)یا هانتر می شید یا فایر فلای.تا هفته ی 12 ادمای کلنتون باید زنده بمونن.یعنی تعداد ادمات به 0 نرسن.همین!حالا تو هفته هایی که گفتم ماموریت میده که اگه انجام ندی 100% ادمات می میرن که=بد بختی+شروع از هفته ی 1:D

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اقا من اون فیلمه که برای کالکتیبل های 3 تا چبتر اوله رو گرفتم ولی برای کل بازیه همه چی توش هست کانورسیشن و جوک و همه چی برای کل بازی 1.6 گیگ هم هست همونو بگیرید بقیه رو نیازی نیست بگیرین .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
اقا من اون فیلمه که برای کالکتیبل های 3 تا چبتر اوله رو گرفتم ولی برای کل بازیه همه چی توش هست کانورسیشن و جوک و همه چی برای کل بازی 1.6 گیگ هم هست همونو بگیرید بقیه رو نیازی نیست بگیرین .
راستش رو بخوای من این رو امتحان نکرده بودم از یه ویدیو دیگه استفاده کرده بودم.پس الان ویرایش میکنم.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
کار ندارم میخواین survivor بپیچونین ولی توصیه میکنم حتما بازی رو روحالت survivor تموم کنید بعد میفهمید ناتی داگ چی ساخته .....
ممنون بابت تروفی گاید

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
کار ندارم میخواین survivor بپیچونین ولی توصیه میکنم حتما بازی رو روحالت survivor تموم کنید بعد میفهمید ناتی داگ چی ساخته .....
ممنون بابت تروفی گاید

نه پیچوندن نیست!فقط کمتر تموم میکنیم.البته خودم از راه میان بر نرفتم ولی بالاخره باید اینجا تو گایدم می گفتم.
خواهش میکنم.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
درود
اولن مرسی بابت این گاید کامل.
دومن این لینکای یوتیوب چیلتره واسه ما نمیتونیم ببینیم مشخصن و این دوتا سایتی هم که دادی کار نمیکنن.اون آخری میگه بیش از 1800 ثانیه نمیشه.
ممنون میشم یه لینک بدون چیلتری ازش بذاری چون خیلی نیازه.دمتم گرم

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
درود
اولن مرسی بابت این گاید کامل.
دومن این لینکای یوتیوب چیلتره واسه ما نمیتونیم ببینیم مشخصن و این دوتا سایتی هم که دادی کار نمیکنن.اون آخری میگه بیش از 1800 ثانیه نمیشه.
ممنون میشم یه لینک بدون چیلتری ازش بذاری چون خیلی نیازه.دمتم گرم

اولا خواهش میکنم.
دوما براتون تو پست اول لینک مستقیم گذاشتم با کیفیت 240p .سوما از همین سایت هم استفاده کردم.خیلی قشنگ کار کرد.
موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر