مشکل در اتصال به تلویزیون !!!

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
با سلام ... من کنسولم به یه LCD تقریبا قدیمی سونی وصله که ورودی HDmi نداره !! و با کابل AV خود کنسول که وصل میکنم کیفیت خیلی افتضاحی داره که تقریبا غیر قابل تحمل هست !!! اما وقتی میرم تو قسمت Display در کنسول ستینگ !! و یکی از گزینه ها رو تغییر میدم به Pal 50 کیفیت به طور چشمگیری تغییر میکنه و بهتر میشه ...اما همونطور که میدونین رو این حالت 80 در صد بازی ها اجرا نمیشن ... میخواستم ببینم آیا راهی هست که رو همون پال Pal 60 که هست این کیفیت خوب رو داشته باشم ؟؟ خواهشن کمک کنین و همه ی کابل هایی که واسه اتصال اکس باکس به تلویزیون وجود داره رو بهم بگید ...
ممنون ...

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
شما ببینید تلویزیونتون فیش COMPONENT {اگه اشتباه نکنم و ۳ فیش معمولی CPMPOSITE باشه :D}میخوره؟

شاخصشم ۳ رنگ اصلیه سبز ابی قرمزه که رو فیشا مشخص میکنند اگه بخوره و تهیه این فیش برای PS3 مشکلتون حل میشه.و اگه نه میتونید روی مانیتور کامپیوتر{اگه DVI بخوره}وصل کنید.

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
شما ببینید تلویزیونتون فیش COMPONENT {اگه اشتباه نکنم و ۳ فیش معمولی CPMPOSITE باشه :D}میخوره؟

شاخصشم ۳ رنگ اصلیه سبز ابی قرمزه که رو فیشا مشخص میکنند اگه بخوره و تهیه این فیش برای PS3 مشکلتون حل میشه.و اگه نه میتونید روی مانیتور کامپیوتر{اگه DVI بخوره}وصل کنید.

آره اونهارو داره ...

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
خب کمکی نمیمونه که :D
شما از این تلویزیون نمیتونی کیفیت بالاتری بگیری بلاخره sd/hd که میگن همینه.نهایت کیفیت رو اگه اون فیش ها رو داشته باشه با تهیه اش برای ps3 میتونی بگیری.فیش component میگن معمولا و ۵ سر داره ۳ تا برای تصویر ۲ تا برای صدا.

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
خب کمکی نمیمونه که :D
شما از این تلویزیون نمیتونی کیفیت بالاتری بگیری بلاخره sd/hd که میگن همینه.نهایت کیفیت رو اگه اون فیش ها رو داشته باشه با تهیه اش برای ps3 میتونی بگیری.فیش component میگن معمولا و ۵ سر داره ۳ تا برای تصویر ۲ تا برای صدا.
عزیز کابل های کامپوننت ps3 به ایک باکس نمیخوره !! کابل کامپوننت واسه خود ایکس باکس هم هست اما متاسفانه تو شهر ما یافت نشد ...
دیگه تنها راهش اینه که بگم سگ تو ضرر یه تلویزیون دیگه بگیرم :-I

ruzbeh04

کاربر سایت
Mar 17, 2016
1
سلام به دوستان"
من یه تلویزیون سامسونگ از بانه خریدم که قبلا به ریسور ماهواره وصلش کردم سه فیشی ماهواره رو بهش زدم و خوب بود تصویر رو کامل و رنگی می اورد و فکر کنم منبع (resource) روی AV بود این عیدی مامانم خونه تکونی کرده و حالا سه فیشی رو هرجوری میزنم سیاه سفیده و تغییر تنظیم از component به AV رو نتونستم پیدا کنم.
لطفا راهنماییم کنید
متشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر