آغاز عضو گیری گروه Premium - Gold

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرمن زياده 5 بار عوض كردن اسم
الان من هر روز كه به سايت سرميزنم با كاربرايي مواجه ميشم كه تو فرندهاي من هستن ولي من نميشناسمشون بايد برم تو پروفشون ببينم اسم قبليشون چي بوده
با اينكار هر روز شاهد كاربران جديدي هستيم:))

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
من الان تغییر خاصی تو خودم نمیبینم؟؟؟؟حالا مهم نیست امیدوارم از این پول در انجمن هم استفاده شه

خب شما در حال حاضر از امکاناتی که در صفحه معرفی از آنها نام برده شده برخوردار هستید که خب قسمتی از آنها شامل ارتقا دسترسی ها در انجمن میشه و تعدادی از آنها تخفیف های خرید است که در تاپیک راهنمای کاربران گلد ذکر شده به چه صورت فعال میشه.

[h=2]راهنمای کاربران Gold[/h]

بنظرمن زياده 5 بار عوض كردن اسم
3 بار اجازه تغییر نام کاربری داده شده نه 5 بار

نحوه دریافت تخفیف از فروشگاه game-ir.com به چه صورته؟

[h=3]نحوه دریافت کوپن های تخفیف کاربران Premium[/h]

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
تغييرات زياد چشمگير نيستا...
حالا اين نظر من بود واميدوارم کاربران GOLD موفق باشن.

دقیقا چه امکاناتی باید بذاریم که چشمگیر باشه؟ شما یه سایت ایرانی رو معرفی کنید که امکانات بهتری از چیزی که ما اینجا ارائه میدیم داشته باشه. کسی که عضو پرمیوم بازیسنتر میشه اگر قصد خرید از سایتهایی که با ما همکاری میکنن رو داشته باشه با استفاده از تخفیفهایی که میگیره خیلی راحت توی دوره‌ی عضویتش میتونه هزینه‌ای که بابت اکانت پرمیوم داده رو جبران کنه (هرچند که رقم اگر در ماه تقسیم شه انقدر ناچیزه که آدم خجالت میکشه نگران جبران شدنش باشه!) اگر هم کسی قصد خرید نداشته باشه ما انقدر قرعه کشی و جایزه داریم (حداقل 8 بار در هر ماه) که یه کاربر در طول دوران عضویتش اگه یک بار برنده باشه بازم بیشتر از مبلغی که پرداخت کرده رو بدست میاره
در واقع You get more than you paid for که فارسیش هم میشه بیشتر از پولی که دادی آش میخوری :)

من نمیدونم حتما بعضیا انتظار دارن ما هر هفته تور ترکیه بذاریم برای کاربرای پرمیوم!!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان یه سوال این تبلیغات رو کی حذف میکنین؟ من که پرمیوم بودم تبلیغات نبود الان که گلد شدم تبلیغات هست جریانش چیه؟

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
دوستان یه سوال این تبلیغات رو کی حذف میکنین؟ من که پرمیوم بودم تبلیغات نبود الان که گلد شدم تبلیغات هست جریانش چیه؟
در این رابطه توضیح داده شده

تبلیغات نمایش داده خواهند شد چون از ابتدا این تصمیم اتخاذ شده بود و همانطور که در جدول امکانات مشاهده میکنید این مورد درج نشده.

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
میشه خاوهش کنیم یه تاپیک تغییر نام کاربری بزنید !! :|:d احساس میکنم اومدم یه سایت جدید که یکنفر رو هم نمیشناسم !! :|:d

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
میشه خاوهش کنیم یه تاپیک تغییر نام کاربری بزنید !! :|:d احساس میکنم اومدم یه سایت جدید که یکنفر رو هم نمیشناسم !! :|:d

پروفایل کاربر/درباره من

تغییرات قابل مشاهده است

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
این تبلیغات باشن مثلا چیه؟ واقعا باعث ناراحتی هست؟ منکه اینطور فکر نمیکنم. سایت هم باید مخارجش رو از راهی در بیاره.
علی جان میشه یه امکانی برای بازارچه بذاری و توش یه تغییر تحولی ایجادکنی؟ مثلا بشه با پرداخت هزینه تاپیک مهم اونجا داشته باشی که همیشه صفحه اول باشه! هم به سود سایت هست هم فروشنده! و همچنین به صاحب تاپیک اجازه دسترسی برای تغییر عنوان تاپیک رو داشته باشه! نه اینکه هر دفعه به چند نفر بگی تا بیان برات درستش کنن. البته دستشون درد نکنه ولی فکر کنم چیز مهمی نیست ومیشه این دسترسی رو به کاربران دادن.

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
این تبلیغات باشن مثلا چیه؟ واقعا باعث ناراحتی هست؟ منکه اینطور فکر نمیکنم. سایت هم باید مخارجش رو از راهی در بیاره.
علی جان میشه یه امکانی برای بازارچه بذاری و توش یه تغییر تحولی ایجادکنی؟ مثلا بشه با پرداخت هزینه تاپیک مهم اونجا داشته باشی که همیشه صفحه اول باشه! هم به سود سایت هست هم فروشنده! و همچنین به صاحب تاپیک اجازه دسترسی برای تغییر عنوان تاپیک رو داشته باشه! نه اینکه هر دفعه به چند نفر بگی تا بیان برات درستش کنن. البته دستشون درد نکنه ولی فکر کنم چیز مهمی نیست ومیشه این دسترسی رو به کاربران دادن.

یک تغییراتی در بازار داریم میدیم

یک طرحی مثل فروشنده معتبر در پرشین تولز اجرا میشه و به فروشنده ها این اجاز داده میشه تا با پرداخت یک مبلغ کمی محصولاتشون و به فروش برسونند

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
یک تغییراتی در بازار داریم میدیم

یک طرحی مثل فروشنده معتبر در پرشین تولز اجرا میشه و به فروشنده ها این اجاز داده میشه تا با پرداخت یک مبلغ کمی محصولاتشون و به فروش برسونند

خب اینکه الانم هست! منظورتون اینه کاربران عادی هم با پرداخت هزینه میتونن جنس بفروشن اونجا؟ این خیلی خوبه و منبع درآمد خوبی برای سایت میشه.
اما فروشنده معتبر فکر خوبیه ولی راجب به تاپیک های مهم که توی پرشین تولز هم انجام میشه با پرداخت هزینه برنامه ای هست؟ این برای کسایی مثل من که فروشگاه دائمی لازم دارن خیلی خوبه.

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
منظورم از فروشنده افرادی هستند که به صورت تجاری به این قضیه نگاه میکنند و صرفا فروش لوازم شخصی و بدون استفاده را مد نظر ندارند مثل اشخاصی که صاحب فروشگاه اینترنتی و یا مغاره دار هستند.

بحث تاپیک منتفیه چون این اتفاقات روی بازار رخ میده اما باید ببینیک چه امکانی میشه براش در نظر گرفت

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بحث بازارچه به نظرم بهتره در این تاپیک صورت نگیره . چون ربطی به گلد نداره . بهتره به فکر تغییر رنگ کاربران گلد باشین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر