Muramasa Rebirth

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
خب من امرزو باز کردم ... این نسخه collector :

یکم بازی کردم واقعا گرافیکش عالی هست D: فکر کنم اکثره بازیش با دست کار شده بعد بردن توی game engine ... خیلی قشنگ کار کردن
تروفیاش هم به نظرم بعضیشاش سخته

حالا برم جلوتر ببینم چه جوره
وای عجب پکی دلم خواست! مبارکه
بعضی از تروفی هاش اصلا نمیشه مثلا ۹۹۹ کمبو چطور میشه زد ! :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وای عجب پکی دلم خواست! مبارکه
بعضی از تروفی هاش اصلا نمیشه مثلا ۹۹۹ کمبو چطور میشه زد ! :d
ظاهرا سره یکی از boss fight ها با momohime میشه چنین کاری کرد
یک سری ویدیو ازش توی y ou tube هست D:

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من بازی رو با پسره (Kisuke) هم رفتم. داستان و تنوع بازی نسبت به Momohime خیلی بهتر بود. اسم Muramasa Rebirth هم به خاطر ending کیسکه گذاشتن…
وقتی با هر دو کاراکتر بازی تموم میشه دو تا demon blade جدید میده که اگه act final رو با اونا برید می تونید یک ending جدید واسه هر کاراکتر ببینید!
gameplay تاحالا شد ۱۴ ساعت. ( از tlou بیشتر شد واسه من :d)
موسیقی بازی هم بهش کم اشاره شد اما واقعا شاهکاره خیلی لذت بخشه حین بازی.

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
من این بازی رو امروز سفارش دادم (US Version).چون تو ریجن پال فقط نسخه دیجیتالش اومده.

راستش من از Collectors Edition اش خوشم نیومد.یعنی چیزهایی که تو این پک هست اصلا بنظرم جالب نیست.کاش جای اون کیس بدشکل که آدم هرکز استفاده نمیکنه یا اون کاورها یه آرت بوک کوچیک میگذاشتن..یا یه فیگور...همین باعث شد با وجود اینکه Collectors Edition و نسخه معمولی تقریبا یک قیمت بود،من نسخه معمولی و استاندارد رو بخرم!

هنوز۳-۴ ماه نمیشه که من این بازی رو توی Wii با هر دو تا کاراکتر و با هرکدوم چندین بار تا آخر رفتم.(تا اونجا که بازی کامله کامل شد و تمام Ending های ممکن رو دیدم).ولی باز هم دلم براش تنگ شده چون Wii رو فروختم رفت و نسخه Vita مسلم خیلی کیفیت بالاتری داره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من این بازی رو امروز سفارش دادم (US Version).چون تو ریجن پال فقط نسخه دیجیتالش اومده.

راستش من از Collectors Edition اش خوشم نیومد.یعنی چیزهایی که تو این پک هست اصلا بنظرم جالب نیست.کاش جای اون کیس بدشکل که آدم هرکز استفاده نمیکنه یا اون کاورها یه آرت بوک کوچیک میگذاشتن..یا یه فیگور...همین باعث شد با وجود اینکه Collectors Edition و نسخه معمولی تقریبا یک قیمت بود،من نسخه معمولی و استاندارد رو بخرم!

هنوز۳-۴ ماه نمیشه که من این بازی رو توی Wii با هر دو تا کاراکتر و با هرکدوم چندین بار تا آخر رفتم.(تا اونجا که بازی کامله کامل شد و تمام Ending های ممکن رو دیدم).ولی باز هم دلم براش تنگ شده چون Wii رو فروختم رفت و نسخه Vita مسلم خیلی کیفیت بالاتری داره.
DLC هاش هم تو راه هست D: اوایله ساله اینده توی امریکای شمالی اولین DLC عرضه میشه :)

CE خوبه D: به نظرم اون کیف و ایناش خیلی Unique هست برای ویتا ! البته یه کیته دیگه HAtsune Miku داشت خیلی عالی بود لووووووووول ! اما عکسش و OST اینا واقعا عالی هست D: من تا حالا CE برای ویتا نداشتم برای همین گرفتمش باشه ! ارزش داره ! خیلی خوبه !

بازیش رو حتما برو ! عالیه روی ویتا :)

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
اقا من جوگیر شدم پلاتش کنم اما فهمیدم که اصلا نمیشه :d البته تا حالاش هم نزدیک 70% رفتم اما ازین به بعد امکان نداره به خاطر دو تا trophy gold. برای گرفتن هر کدوم باید هر ۳ تا پایان هر کاراکتر رو بر روی درجه fury mode ببینید!! fury mode یعنی اینکه حتی یدونه ضربه بخوری تمومه :|
یه اسپویل کوچولو از پایان سوم momohime :d

80227489305957133675.jpg

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
خب من امرزو باز کردم ... این نسخه collector :

یکم بازی کردم واقعا گرافیکش عالی هست D: فکر کنم اکثره بازیش با دست کار شده بعد بردن توی game engine ... خیلی قشنگ کار کردن
تروفیاش هم به نظرم بعضیشاش سخته

حالا برم جلوتر ببینم چه جوره

آرمان جان کالکتورت تو حلقم :-o:d

چنتا لایک داره؟:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان جان کالکتورت تو حلقم :-o:d

چنتا لایک داره؟:d
D:
collector خوبیه ! کاشکی یه art book هم میزاشتن اما بسته به قیمتش خیلی خوب بود !!:)

اقا من جوگیر شدم پلاتش کنم اما فهمیدم که اصلا نمیشه :d البته تا حالاش هم نزدیک 70% رفتم اما ازین به بعد امکان نداره به خاطر دو تا trophy gold. برای گرفتن هر کدوم باید هر ۳ تا پایان هر کاراکتر رو بر روی درجه fury mode ببینید!! fury mode یعنی اینکه حتی یدونه ضربه بخوری تمومه :|
یه اسپویل کوچولو از پایان سوم momohime :d

میگم خیلی سخت گرفتی D:
توی y u tube میدیدم طرف هر شخصیت رو قسمت single رو حدودا 2-3 هم یا خیلی هم کمتر سریع میرف کامل میکرد D:
Fury mode هم راه داره. همه boss هاشو میتونی توی y ou tube ببینی چجوری و با چه سبکی از پا در میاران
مثل Dragons Crown هست دیگه. هرچقدر سختر میشه حساستر میشه و میزان خطا باید بیاد پایین
فکر کن داری 2D Dark Souls بازی میکنی D:

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
امروز داشتم استور رو چک میکردم دیدم بازی تخفیف خورده سریعا خریدمش :d

الانم گذاشتمش رو دانلود ، یه ذره بازی کردم میام نظرمو میگم اما از گفته رفقا معلومه که اینم مثل دراگون کراون شاهکاره

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
مهیار استور uk رو چک کردم فعلا که خبری نبود اما فکر کنم تا هفته دیگه اضافه بشه

محتویاتش رو اگه میشه بگو ، بازی DLC خورش خیلی ملسه ;)
آخه فعلا فقط واسه NA اومده. البته خیلی وقت پیش هم توی ژاپن اومده بود.
یه جا خوندم این کاراکتر های جدید دیگه از شمشیر استفاده نمی کنن! فعلا دارم Valkyria Chronicles , Professor Layton بازی می کنم وگرنه میگرفتمش.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من dlc رو گرفتم! خیلی باحاله شکل مبارزه یکمی تغییر کرده! این شخصیت جدید تبدیل به گربه می تونه بشه و حرکت های خیلی باحالی انجام میده. حتما بگیرید

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
من dlc رو گرفتم! خیلی باحاله شکل مبارزه یکمی تغییر کرده! این شخصیت جدید تبدیل به گربه می تونه بشه و حرکت های خیلی باحالی انجام میده. حتما بگیرید

مهیار خط داستانی هم اضافه شده ؟ یا فقط کاراکتر جدیده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر