Final Fantasy X/X-2 HD

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
اولین بازی rpg که بازی کردم ffx بود و از اون زمان بود که به این سبک علاقه پیدا کردم
واز نظر من بهترینش تو سری ff همین شماره بود
هر کس که به بازی های rpg علاقه داره حتما این عنوان رو تجربه کنه
یه بار دیگه باید رو ps3 بازیش کنم
:x
منم دقیقا مثله تو . اولین RPG ژاپنیم همین FFX بود یادش بخیر قبل اون چی در مورد این سبک فکر میکردم ... بد جور روم تاثیر گذاشت . بعد رفتم سراغ FFهای دیگه مثله 7 و 8 . ولی بازم به نظرم همین ffx بهترین گیمیه که تا به امروز ساخته شده

به هر حال من باز میگیرمش :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
امروز چه شاهکاری زدم
یه Boss زدم رفتم قسمت بعدی دیدم بلافاصله boss اصلی اومد:-o منم که جو گیر :"> کلی استراتژی و سامون اینا ولی با این حال مردم :d:|
بعد کلی دری بری گفتم که چرا 2 تا boss پشت سر هم بدون سیوه :| جاتون خالی رفتم 3 ساعت لول آپ کردم رفتم قسمت دوم که boss اصلی رو بزنم دیدم بلــــــه :D
سیو کنارم بود و من ندیده بودمش :)):(( عوض باعث شد کلی لول آپ کنم و از خجالت boss در اومدم :d>:)

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
منم دقیقا مثله تو . اولین RPG ژاپنیم همین FFX بود یادش بخیر قبل اون چی در مورد این سبک فکر میکردم ... بد جور روم تاثیر گذاشت . بعد رفتم سراغ FFهای دیگه مثله 7 و 8 . ولی بازم به نظرم همین ffx بهترین گیمیه که تا به امروز ساخته شده

به هر حال من باز میگیرمش :d

قبول دارم FFX شاهکار بود و هست و خواهد بود ولی نه به اندازه FFXII :d

پ.ن: منم باز میگیرمش :d

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
قبول دارم FFX شاهکار بود و هست و خواهد بود ولی نه به اندازه FFXII :d

پ.ن: منم باز میگیرمش :d
XII رو هستم. فکر میکنم موسیقیش از X بهتر بود البته نظر منه. بعدم این بازی اینقد سولاخ سنبه داشت که نگو. من بعد کلی بازی نتوستم بعضی از Esper هارو پیدا کنم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فکر کنم ماه پیش Square گفته بود هیچ برنامه ای برای XII-HD نداره و شایعه های ساخت X-3 هم رد کرده بودن .
فکر کنم بستگی به فروشه FF X داره D: باید ببینیم چطوری توی بازار عمل میکنه .
من شخصا XII رو خیلی دوست دارم اما کلا دنیای Spira جالبترین دنیای FF بود که طراحی کرده بودن به نظرم . اما خب gameplay element های XII واقعا تکامل یافته بود و خیلی جالب شده بود D:
به نظرم XII بخوان بسازن احتمالا دیگه بره تا 2-3 سال دیگه ×_____× با این وضی که طول کشید این رو بسازن D:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
XII رو هستم. فکر میکنم موسیقیش از X بهتر بود البته نظر منه. بعدم این بازی اینقد سولاخ سنبه داشت که نگو. من بعد کلی بازی نتوستم بعضی از Esper هارو پیدا کنم.

واقعا دنیایی داشت FFXII! من خودم 300 ساعت یادمه بازی کردم ولی بازم جاهایی بود که جرات ورود بهشونو نداشتم، گیم پلی بهتر بود از X ، موسیقی، شخصیت پردازی، داستان، کلا شخصا همه چیشو از X بیشتر میپسندم.

فکر کنم ماه پیش Square گفته بود هیچ برنامه ای برای XII-HD نداره و شایعه های ساخت X-3 هم رد کرده بودن .
فکر کنم بستگی به فروشه FF X داره D: باید ببینیم چطوری توی بازار عمل میکنه .

آرمان مطمینی؟ لینک خبرو اگه میتونی بم بده.
من خودم آخرین مصاحبه که ازشون خوندم گفتن اگه X خوب بفروشه XII هم اچ دی میکنن که توو فروش و نمرات تا اینجا عالی بوده

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
بهترین FF مدرن که همه چیش درست حسابی بود و پنج سال ساختش طول کشید XII بود،هنوز نتونستن مثل اون بازی بزنن،.

Sent from my C5302 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واقعا دنیایی داشت FFXII! من خودم 300 ساعت یادمه بازی کردم ولی بازم جاهایی بود که جرات ورود بهشونو نداشتم، گیم پلی بهتر بود از X ، موسیقی، شخصیت پردازی، داستان، کلا شخصا همه چیشو از X بیشتر میپسندم.

آرمان مطمینی؟ لینک خبرو اگه میتونی بم بده.
من خودم آخرین مصاحبه که ازشون خوندم گفتن اگه X خوب بفروشه XII هم اچ دی میکنن که توو فروش و نمرات تا اینجا عالی بوده
Square Enix: "No Plans" for Final Fantasy XII HD; Audio Drama Doesn't Mean Final Fantasy X-3 Development is Planned - PlayStation LifeStyle
کلا سرچ کنی توی نت هست . این خبر ماله 1 ماه پیش هست حدودا . فعلا تو برنامه ساختشون نیست. تو برنامه ساختشون هم باشه فکر کنم اگر بیاد 2016 الا 17 بیاد بیرون ...
اون خبر هم ماله پارسال هست
Final Fantasy Producer Would ‘Love’ Final Fantasy XII on Vita - IGN

گفته این رو اما هنوز معلوم نیست

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من نسخه بلوری این بازی رو برای پلی3 خریدم ولی گذاشتم بعدم بازیشو بکنم
چون فعلا درگیر فینال 13 اول باید اونو تمام کنم که اونم زمان بره

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
اقا من بازی در سبک Anime بازی کردم...اینم همونه؟؟؟محیطای شلوغ و شیر تو شیر؟؟:dاستفاده از قدرتای عجیب مثلا برق میزنی همه تو یه ثانیه میمیرن؟؟؟
اگه اینجوریه.....

عاشقشــــــــــــــــــــــــــــــــم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا من بازی در سبک Anime بازی کردم...اینم همونه؟؟؟محیطای شلوغ و شیر تو شیر؟؟:dاستفاده از قدرتای عجیب مثلا برق میزنی همه تو یه ثانیه میمیرن؟؟؟
اگه اینجوریه.....

عاشقشــــــــــــــــــــــــــــــــم
D:
این که شد Infamous لول ×_×
حالت Turn base هست . نوبتی ... اره حالا یک سری قدرتها خاص هم داره اما شیر تو شیر نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر