Final Fantasy X/X-2 HD

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه 15 پوند باشه که خیلی عالی میشه. اتفاقا دیشب همینجوری تو استور داشتم میچرخیدم میخواستم gravity rush را از حالت پلاس در بیارم و بخرمش :d 11 پوند بودش. خوب شد نخریدمش :d فقط یه سوال؟ داستانش گفتی کاملا مجزاست؟ یعنی ffx یه داستان مستقله و ffx2 ادامه شه؟ خود ffx که ربطی به هیچ کدوم از فاینال ها نداره؟
X-2 در واقع ادامه X هست دیگه D:
X فقط داستانش مربوط به دنیای X هست که شامل X و X-2 میشه. شخصیتاشون هم یکی هست .
فکر کنم بازی نسخه فیزیکی 25 پوند هست ! الان توی amazon دیدم.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
X-2 در واقع ادامه X هست دیگه D:
X فقط داستانش مربوط به دنیای X هست که شامل X و X-2 میشه. شخصیتاشون هم یکی هست .
فکر کنم بازی نسخه فیزیکی 25 پوند هست ! الان توی amazon دیدم.
خب پس رسما بیچاره شدم :| یعنی باید یه psn cardدیگه بخرم :(( من اکانت US میخواااااااااااااااام :d

pokcketmon

کاربر سایت
Mar 7, 2014
10
کلا به نظر من بهترین سری فاینال فانتزی همون سری هفت هست شخصیت پردازی ها فوق العاده هستن و داستان هم خیلی عالی و عمیق...انیمیشن نجات کودکان هم که دیدید فوق العاده بود...من فقط ناراحتم چرا دیگه از سری هفت نساختن....آخریش همون کراسیس کور بود که به معنای واقعی شاهکار بود امیدوار بودم واسه ps3 حداقل یه نسخه فاینال 7 داشته باشه یا یه انیمیشن دیگه....
به خدا حرف دل منو زدی =((
من دیونه FF VII ام :x

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
یه 10 ساعتی بازی کردم
فقط بیشترین چیزی که آزرم میده
قسمت Equip قدرت اسلحه ها رو نمیگه چقدر اضافه میکنه به دمیج:|
البته تمرکز اصلی بازی رو sphere Grid هست که بخش اصلی اون قسمته :d
یه جا هم خیلی مسخره بود با کلی پول رسیدم یه قسمتی یارو اسلحه میفروخت کلی خرید کردم و اینا دقیقا قسمت بعدی
یه نفر دیگه بود اسلحه هاش خیلی قویتر وبهتر بود از شانس من قبلشم سیو زدم پولا پرید :|
ولی از نظر HD بودن واقعاً حرف نداره ;;)

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه 10 ساعتی بازی کردم
فقط بیشترین چیزی که آزرم میده
قسمت Equip قدرت اسلحه ها رو نمیگه چقدر اضافه میکنه به دمیج:|
البته تمرکز اضلی بازی رو sphere Grid هست که بخش اصلی اون قسمته :d
یه جا هم خیلی مسخره بود با کلی پوا رسیدم یه قسمتی یارو اسلحه میفروخت کلی خرید کردم و اینا دقیقا قسمت بعدی
یه نفر دیگه بود اسلحه هاش خیلی قویتر وبهتر بود از شانس من قبلشم سیو زدم پولا پرید :|
ولی از نظر HD بودن واقعاً حرف نداره ;;)
من جفت بازیا رو یکی 1 ساعت بازی کردم کلا جفتشون انقدر حسه Nostalgic دادن بهم که یه جورایی منفجر شدم جلوی ویتا اصلا D:
نمیدونم چطوری همه cutscene ها رو خیلی زیبا 16:9 در اوردن !_! احتمالا Square از قدیم Source همه این جواهرات رو نگه داری نموده D: مگرنه خیلی کار میبره ...
اره بیشتر فکوسش روی Sphere Grid هست. اون قسمت Creature Creator توی X-2 هم من هنوز سر در نیوردم اما کلا جالب بود ×_× یعنی ادم باید چند ساعت بازی کنه تا دستش بیاد .
لول ×_×
من فعلا میرم همین X-1 رو بازی میکنم تا بعدی ...

واسه کسی که بیشتر از 300 ساعت گیم پلی داشته دیگه ارزش بازی کردن نداره. همونه فقط گرافیکش رفته یکم بالاتر.
واقعا بعد از نزدیکه 10 سال ارزش نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
300 ساعت که خیلی هست . همه نمیشن پای یه بازی انقدر D: من خودم نهایتا 150 ساعت برم و جمعش کنم D: لول .
اتفاقا همین که گرافیکش رفته بالا عالی هست چون یکی از بهترین HD REMASTER هایی هست که تا حالا دیدم ...
در کنارش امکاناته اضافه ای هم داره .... که اسپویل نمیشه کرد اما قبلا خوندم توی ign.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
یه سوال کاملا فنی از دوستان .... با نسخه دسته دوم بازی دیگه x-2 رو نمیتونی بگیری ؟؟؟؟

اگه نمیده که اکبندش رو بگیرم ...

اگه میده که ..............

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
من جفت بازیا رو یکی 1 ساعت بازی کردم کلا جفتشون انقدر حسه Nostalgic دادن بهم که یه جورایی منفجر شدم جلوی ویتا اصلا D:
نمیدونم چطوری همه cutscene ها رو خیلی زیبا 16:9 در اوردن !_! احتمالا Square از قدیم Source همه این جواهرات رو نگه داری نموده D: مگرنه خیلی کار میبره ...
اره بیشتر فکوسش روی Sphere Grid هست. اون قسمت Creature Creator توی X-2 هم من هنوز سر در نیوردم اما کلا جالب بود ×_× یعنی ادم باید چند ساعت بازی کنه تا دستش بیاد .
لول ×_×
من فعلا میرم همین X-1 رو بازی میکنم تا بعدی ...

واقعا بعد از نزدیکه 10 سال ارزش نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
300 ساعت که خیلی هست . همه نمیشن پای یه بازی انقدر D: من خودم نهایتا 150 ساعت برم و جمعش کنم D: لول .
اتفاقا همین که گرافیکش رفته بالا عالی هست چون یکی از بهترین HD REMASTER هایی هست که تا حالا دیدم ...
در کنارش امکاناته اضافه ای هم داره .... که اسپویل نمیشه کرد اما قبلا خوندم توی ign.

باید دید این چیزا که اضافه شده چیه. من که اصلا با x-2 حال نکردم. هموم موقشم یه کم بازی کردم پشیمون شدم. ولی اگه 12 رو اچ دی بسازن یه چیزایی هم اضافه کنن اینو هستم. حالا با اون هیولاهایی که تو x هست 300 ساعت هم کمه همش باید بگردی لول آپ بشی تا بتونی بزنیشون. گیم شارک هم میزدیم باز نمیشد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سوال کاملا فنی از دوستان .... با نسخه دسته دوم بازی دیگه x-2 رو نمیتونی بگیری ؟؟؟؟

اگه نمیده که اکبندش رو بگیرم ...

اگه میده که ..............
ببین توی جعبه یه کد داره برای نسخه X-2 . اگر کدش زده باشه که نمیشه گرفتش . توی استوره منم جدا جدا نمیفروشه . استورهای دیگه خبر ندارن .

باید دید این چیزا که اضافه شده چیه. من که اصلا با x-2 حال نکردم. هموم موقشم یه کم بازی کردم پشیمون شدم. ولی اگه 12 رو اچ دی بسازن یه چیزایی هم اضافه کنن اینو هستم. حالا با اون هیولاهایی که تو x هست 300 ساعت هم کمه همش باید بگردی لول آپ بشی تا بتونی بزنیشون. گیم شارک هم میزدیم باز نمیشد.
دو قسمت gameplay اضافه هست ظاهرا . یه سری Bonus content و ... اینا .
اتفاقا من با سیستم مبارزاتش خیلی حال میکردم D: مصخوصا کلا سیستم dance ها و spehre grid و ... عمقه خاصی دارن D: .
تو هرکدوم از این FF خلاصه یه boss این تیپی داشت دیگه D:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ببین توی جعبه یه کد داره برای نسخه X-2 . اگر کدش زده باشه که نمیشه گرفتش . توی استوره منم جدا جدا نمیفروشه . استورهای دیگه خبر ندارن .
هنوزم تو استور من خبری نیست اصلا. چرا استور uk اینقدر دیر میاد بازیا :|

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من میخوام نسخه فیزیکی رو بخرم ... از طریق فروش اینترنتی ... جای معتبر هست که الان بفروشه ؟؟؟

من جایی ندیدم بیاره برای همین دیجیتالی خریدم
هر دو رو به حجم 3 گیگ باید دانلود کنی:d

- - -ویرایش - - -

من الان به این حرف شما پی بردم :)) هر چی جلوتر میری سخت تر میشه
برای زدن 4 تا دشمن معمولی باید کلی وقت صرف کنی حالا اگه بخوای لول آپ کنی که دیگه هیچی
البته Boss ها تا اینجا که 15 ساعت بازی کردم راحت بودن ولی دشمنا واقعا زدنشون زجر آوره :|

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من جایی ندیدم بیاره برای همین دیجیتالی خریدم
هر دو رو به حجم 3 گیگ باید دانلود کنی:d

- - -ویرایش - - -

من الان به این حرف شما پی بردم :)) هر چی جلوتر میری سخت تر میشه
برای زدن 4 تا دشمن معمولی باید کلی وقت صرف کنی حالا اگه بخوای لول آپ کنی که دیگه هیچی
البته Boss ها تا اینجا که 15 ساعت بازی کردم راحت بودن ولی دشمنا واقعا زدنشون زجر آوره :|

من 12 گیگم هم پره ... هم نمیخوام دیگه هزینه ترافیک رو هم بدم و چند روز چشم انتظار دانلود 6 گیگ باشم ... بهترین کار برای من خرید نسخه فیزیکیه

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
الان اومده؟ زبونش چیه؟
اینی که قرار بیاد زبونش English هست؟

- - -ویرایش - - -

من نمیدونم بگیرم یا نه..تنها فینالیه که چندبار تا وسطاش رفتم بعد بیخیال شدم..;)

بگیر..کلا تو خرید هر final fantasy شک نکن :d
البته همشونم فوقالعاده نیستنا..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر