انتقال به سرور جدید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دستتون درک نکنه. اینقدر خوب کار میکنه اشک تو چشمام جم شده الان :D.

فقط ویرایشگر بعضی وقتا قاطی میکنه نمیشه پست داد یا 20 خط نوشتی پست رو خالی ارسال میکنه.

ممنون

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
فقط ویرایشگر بعضی وقتا قاطی میکنه نمیشه پست داد یا 20 خط نوشتی پست رو خالی ارسال میکنه.
مشکل ویرایشگر ربطی به سرور نداره (البته به سرعت اینترنت خود کاربر ربط داره). در کل این مشکلی که می گی مال خود ادیتور vb هست و متاسفانه تا موقعی هم که پچ براش نیاد باید باهاش کنار اومد.

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
خداروشکر عزیزمون "بازیسنتر" بالاخره برگشت [-o< این چند روزه که سرورا ترکیده بود قشــــــــنگ یه خلاء بزرگی حس میکردم امیدوارم سایت دیگه مشکل جدی پیدا نکنه ؛ از مدیران گل هم تشکر میکنم که سایت رو سرپا نگه داشتن واسه ماها
بازم مُچکریم :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من الان پست اول رو خوندم..

واقعا جای تشکر داره از مدیرها..

راهی نداره سرور رو تو ایران بر پا کنید که این مشکلات پیش نیاد..؟

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
سلام...........به همه دیگه داشتیم دیونه میشدیم....چه وقتی هم دان شد سرور درست شروع اول مراسم Sony بود که سایت رفت در حق فن های سونی ظلم شد خدایش اما ما میگزریم............#:-s

بد ما ایرانی ها همیشه همه چیز رو میزاریم دقیقه ی 90 درست کنیم کاش زودتر انقال انجام میشد به یه دیتا سنتر بهتر چون توی این 1 سال اخیر دیدیم بارها سرور برای ساعت ها و روز ها دان شده بود و ما زندگی مون اینجا سپری میشه.......;)

باز هم ممنون از مدیران عزز که سایت امد.......:d

پیروزی تیم ملی رو هم تبریک میگم............:bighug:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
خداییش خیلی حال کردم وقتی دیدم اون بالا توی تب کروم مشخص شد که سایت داره لود میشه!!
این چند روزه اصن یه خلاء بزرگی رو توی زندگیم حس کردم!!:-)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
من واقعا متوجه نمیشم به این واضحی توی پست اول توضیح داده شده که اگر مشکلات مالی با سرویس دهنده و دیتاسنتر به وجود نمیومد انتقال به سرور جدید بعد از E3 انجام میشد. اختلاف مالی و تغییر سرور سایت 2 تا مقوله‌ی کاملا جدا از هم هستن که به طور اتفاقی باهم همزمان شدن
پس لطفا انقدر نپرسید که چرا ما گذاشتیم سر E3 این کارو انجام بدیم

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
من واقعا متوجه نمیشم به این واضحی توی پست اول توضیح داده شده که اگر مشکلات مالی با سرویس دهنده و دیتاسنتر به وجود نمیومد انتقال به سرور جدید بعد از E3 انجام میشد. اختلاف مالی و تغییر سرور سایت 2 تا مقوله‌ی کاملا جدا از هم هستن که به طور اتفاقی باهم همزمان شدن
پس لطفا انقدر نپرسید که چرا ما گذاشتیم سر E3 این کارو انجام بدیم
اگر هزینه های سرور زیاده که حتما هم هست و کار به جایی رسیده که ادمین محترم میگن میخواستیم کلا سایت رو تعطیل کنیم، چرا Donation نمیزارین ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر