تصاویر Tom Clancy's The Division

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
مگه من گفتم کدوم تو کجا ساخته میشه ؟ بلاخره شرکت مرکزی یوبی سافت با توجه به سیاستاش تعیین میکنه تو کدوم زمان میاد ، و هیچ موقع دو ip بزرگش تو ی زمان نمیده بیرون من اصلا چیکار دارم کدوم تو کجا ساخته میشه !!

publisher و developer دو تا چیز جدا هستن!! پابلیشر جفتشون یوبی سافت هست ولی Developer شون متفاوته!! بعد الان شما تاریخ انتشار Division را می دونید که می گید با واچ داگز تو یه زمان میاد؟:-/
اتفاقا اینکه کدوم کجا ساخته میشه هم مهمه:)
در ضمن قبل تر هم از این اتفاقها افتاده که دو بازی مهم یوبی سافت تو یه تاریخ نزدیک به هم منتشر بشن:)
(مراجعه شود به انتشار B G&E و PoP:SoT )

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
publisher و developer دو تا چیز جدا هستن!! پابلیشر جفتشون یوبی سافت هست ولی Developer شون متفاوته!! بعد الان شما تاریخ انتشار Division را می دونید که می گید با واچ داگز تو یه زمان میاد؟:-/
در ضمن قبل تر هم از این اتفاقها افتاده که دو بازی مهم یوبی سافت تو یه تاریخ نزدیک به هم منتشر بشن:)
باشه ، در اینده معلوم میشه حرف من درسته یا شما ، تمام.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین

عرضه ی بازی مستقیما مربوط به ناشر بازی میشه نه سازنده!
ناشر هم اینقدر دیوانه نیست که دوتا از بهترین بازیاش رو تو یک زمان یا فاصله خیلی کم عرضه کنه تا به فروش جفتشون لطمه بزنه!

اگه بازی هایی رو هم در یک بازه زمانی نزدیک عرضه کرده بازی هایی بودن که یا از لحاظ مسیر ساخت هزینه زیادی نبردن یا اینقدر شناخته شده بودن که هر کدوم طرفدارای خودشون رو داشتن

نه دوتا Ip جدید که هنوز فن بیس قوی ای ندارند!

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
عرضه ی بازی مستقیما مربوط به ناشر بازی میشه نه سازنده!
ناشر هم اینقدر دیوانه نیست که دوتا از بهترین بازیاش رو تو یک زمان یا فاصله خیلی کم عرضه کنه تا به فروش جفتشون لطمه بزنه!

اگه بازی هایی رو هم در یک بازه زمانی نزدیک عرضه کرده بازی هایی بودن که یا از لحاظ مسیر ساخت هزینه زیادی نبردن یا اینقدر شناخته شده بودن که هر کدوم طرفدارای خودشون رو داشتن

نه دوتا Ip جدید که هنوز فن بیس قوی ای ندارند!

من نگفتم تعیین تاریخ انتشار مربوط به سازنده است!! تاریخ انتشار هم ناشر تعیین می کنه. درسته. ولی اینکه کجا ساخته میشه هم مهمه!! یه بازی که تو Ubisoft Montreal ساخته میشه، با توجه به تعداد کارمندهاش احتمال اینکه تاخیر بخوره کمتره و احتمال زیاد تا تاریخ انتشار مشخص شده، بازی آماده میشه.
ولی بحث یه چیز دیگه بود!! یه دوستی از رو تاریخ انتشار یه بازی دیگه (واچ داگز) اومده میگه بازی ای که تاریخ انتشارش معلوم نیست (Division) تاخیر می خوره. بحث ها مون هم کردیم و تموم شد. بی خیال!!

Standal

کاربر سایت
Jun 2, 2015
9
"تروریست" و دیگر هیچ. آدم یاد "زامبی" و دنیای وسیعش میافته. این همه entertainment حول فقط یه موضوع خاص تولید کردن کاریه که شاید فقط از یوبیسافت، تام کلنسی و خبرگزاری Fox News بربیاد! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر