تصاویر Tom Clancy's The Division

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
به نظرم گرافیک این بازی اینطور که نشون دادن اگر از بازی Watch Dogs بیشتر نباشه کمتر نیست! فقط صد حیف که فقط آنلاین و لن میشه بازیش کرد،حالا اگر Bot هم بشه ساخت و تکی بازیش کرد که دیگه محضر میشه،به همین Bot هم راضی ایم!! :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
نمایش های جدید و با اون نمایش تخیلی فضایی اولیه مقایسه کنید میفهمید.
اون بخاطر این بود که اولین بار بازی رو روی یک PC Very High End اجرا کردن با اون گرافیک و جزئیات وحشتناک بعد انتظارات ملت اینقدر از بازی بالا رفت که انتظار داشتن نسخه های دیگه هم به اندازه نسخه PC جزئیات و گرافیک عالیی داشته باشه که از آخرم یوبی سافت خودش اعلام کرد نسخه PC از بقیه نسخه ها بهتر هست!
دل کل همچین افتی عجیبی هم نداشتا :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اون بخاطر این بود که اولین بار بازی رو روی یک PC Very High End اجرا کردن با اون گرافیک و جزئیات وحشتناک بعد انتظارات ملت اینقدر از بازی بالا رفت که انتظار داشتن نسخه های دیگه هم به اندازه نسخه PC جزئیات و گرافیک عالیی داشته باشه که از آخرم یوبی سافت خودش اعلام کرد نسخه PC از بقیه نسخه ها بهتر هست!
دل کل همچین افتی عجیبی هم نداشتا :D
اصلا ربطی به PC و ... نداره. اون چیزی که اول نشون دادن ماورای تخیل بود. تصادف ریل تایم و کمک رسوندن یه عابر پیاده به یه تصادف زده و بعد پرسیدن حالش و ... ؟!!! Really؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اصلا ربطی به PC و ... نداره. اون چیزی که اول نشون دادن ماورای تخیل بود. تصادف ریل تایم و کمک رسوندن یه عابر پیاده به یه تصادف زده و بعد پرسیدن حالش و ... ؟!!! Really؟
هیج وقت یادم نمیره تا دو روز فکا همه باز مونده بود :-o

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

من ندیدمش میشه لینکشو بهم بدید.ممنون میشم

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,562
نام
حسین
57063368058180464878.jpg

جان من سایه ها رو ببین این گرافیکش کراسیس رو هم قورت میده خدا میدونی رو چند تا کارت اجرا شده وچه کارتی

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
لینک ندارم خودتون سرچ کنید. گفتم که اولین نمایشی که Watch dogs معرفی شد بود دیگه. کنفرانس یوبی سافت تو E3. یک سال قبل از معرفی کنسول ها.
»ن همون دیشب که گفتید یوتیوب و E3 رو زیرورو کردم همچین صحبتی نشنیدم.حالا نمیدونم باز..اگه منبعی چیزی باشه ممنون میشم.
گرافیکشم افت نداشته...
همه چی نرمال هست بجز...اینکه تمام اسکرین شات ها و تریلر ها از یه ناحیه هست!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
»ن همون دیشب که گفتید یوتیوب و E3 رو زیرورو کردم همچین صحبتی نشنیدم.حالا نمیدونم باز..اگه منبعی چیزی باشه ممنون میشم.
گرافیکشم افت نداشته...
همه چی نرمال هست بجز...اینکه تمام اسکرین شات ها و تریلر ها از یه ناحیه هست!
watch?v=Nwm46hiFNBQ
6:53 و اون حدود چک شود :D

بابا این دمو وفتی اومد به شکل عجیبی سر و صدا کرد از همین تصادف و این ها تا بارونش و اون دست های آیدن که تو جیبشن :D

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
به نظرم از اونجایی که Watch Dogs و Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist هر دو محصول یوبی سافت و استودیوی یوبی سافت مونترال در توسعه هر دوش نقش داره احتمالا از موتور بازی Watch Dogs برای این بازی هم استفاده کرده اند،یکبار برید تریلر های این دو تا بازی رو با دقت ببینید،شباهتها بسیار زیاده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر