Titanfall | Xbox One

21912289095166541092.jpg

با تشکر از kam110

استودیوی Respawn با همکاری EA در حال ساخت بازیی به نام Titanfall است که در مجله ی Gameinformer ماه July رونمایی شد.

همچنین یکی از کاربران سایت NeoGAF گفته است که این بازی برای PC,Xbox one (و X360 که توسط کس دیگری و به صورت شایعه در حال ساخت است) خواهد آمد و این بازی قرار است کمی از سیستم Cloud نیز استفاده کند.

در کاور این مجله ما خانومی رو در حال تیر اندازی به یک ماشین بزرگ میبنیم و بنا به شایعاتی که به ماه April بر میگردد این بازی در انحصار Xbox one و Xbox 360 خواهد بود و بخش چندنفره آن تنها به صورت آنلاین خواهد بود.این حالت از 16 نفر به اضافه ی تعدادی دشمن که توسط هوش مصنوعی کنترل میشود را داراست (این دشمنان ماشین هایی عظیم هستند و مبارزات همانند David .Vs Goliat خواهد بود.)
هر چند تعداد محدودی از این ماشین ها به درون بازی خواهند آمد و بازی کنان نیز وسایل مورد نیاز برای از بین بردن این ماشین ها در صورت نیاز را خواهند داشت.

به همراه این شایعات EA دامنه ای به این نام نیز در همان ماه ثبت کرده بود.
در صورتی که این بازی تنها برای دو کنسول مایکروسافت بیاید باید منتظر این بازی در کنفرانس مایکروسافت باشیم.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
نه دیگه این طوری هم نبود که بگیم "ضد حال". اتفاقا به نظر من تعداد تایتان ها کافی بود و همین سه تا تایتان هم تو خیلی از موارد بالانس نبودن به نظر من (اگه کلا یک تایتان داشت، من مشکلی نداشتم :d )
تعداد نقشه ها هم که کافی بود دیگه. 15 تا نقشه + 9 تا نقشه DLC
برای من که یکی از بهترین بازی های multiplayer امسال بود. :d
می دونم. خودمم الان معتادش شدم انقدر که خوبه ولی خوب انتظارم از قبل زیادی زیاد بود :d

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan
  1. 3 روزه دارم بازی میکنم 6 تا مپ بیشتر ندیدم که
  2. 3 تا کمه خوب. وقتی رو اسمش تایتان داره آدم انتظار داره خیلی تنوع ببینه ازشون دیگه
2LwYQ.gif

1. واقعاً نتونستم تشخیص بدم هدفت ترول بود یا جدی گفتی ! :| :D 6 تا مپ ؟! بی‌خیال ...
  2. کافیه دیگه :-/ 3 تا هستن که می‌تونی کاستومایز و اینا هم کنی دیگه :-" :D

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
2LwYQ.gif

1. واقعاً نتونستم تشخیص بدم هدفت ترول بود یا جدی گفتی ! :| :D 6 تا مپ ؟! بی‌خیال ...
  2. کافیه دیگه :-/ 3 تا هستن که می‌تونی کاستومایز و اینا هم کنی دیگه :-" :D
جدیه جدی گفتم :d حالا 6 تا نه ولی من هنوز 15 تا مپ مختلف ندیدم :d
خوب شکل ظاهری تایتان ها رو می شد بیشتر کرد دیگه خوب :d
من نمی گم بازیه بدیه که :((

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
دیشب بازی یهو پیام داد که اپدیت اومده حجمشم دقت نکردم ولی،فکر کنم زده بود 40 مگ! گذاشتم برای اپدیت ولی همش مینویسه updating و اون درصد نمیاد. برای شما هم اپدیت جدید اومده؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
سیزن پس تایتان فال برای Xbox One و Xbox 360 مجانی شد
Respawn Entertainment این کار را به مناسبت سالگرد عرضه این بازی انجام داده است

Its release was followed shortly by a trilogy of downloadable content packs, that were normally available separately for US$9.99 or as a Season Pass pack priced at US$24.99. The three map packs are currently available for free for both systems via the Xbox Games Store as the Season Pass bundle or as separate packs.
Second DLC pack Frontier's Edge offers three maps - Dig Site, Export and Haven - along with a slew of bugfixes, and a new feature called the Black Market. While IMC Rising, the final of the three Titanfall packs, features three maps called Backwater, Zone 18 and Sandtrap.

Titanfall Season Pass Content is Free on Xbox One and Xbox 360 - IGN

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
یکی از بهترین خبر های امسالم بود ♥ :d همش حسرت اینو میخوردم چرا dlc های تایتان رو نگرفتم که الان...وای چه کرد respawn با ما دمش گرم !

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
دوستان این بازی چجوریاس؟ ارزش خرید داره با اینترنت وایمکس میشه انلاین زد؟ بازی همش انلاینه ؟ یا بخش کو اپ هم داره؟ یه توضیح بدید ممنون

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,876
نام
حسين
دوستان این بازی چجوریاس؟ ارزش خرید داره با اینترنت وایمکس میشه انلاین زد؟ بازی همش انلاینه ؟ یا بخش کو اپ هم داره؟ یه توضیح بدید ممنون

من خودم دارم با وایمکس بازی میکنم به شدت توصیه میشه خریدش ! کلاً انلاین هست بازی ...

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
سلام من دیشب این بازیو گرفتم اکانتمم امریکاس.میشه تمام DLCهاشو دان کنم؟؟؟کلا چقد دانلود کنم تا همه DLCهاش و ابدیتاشو کامل داشته باشم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر