The Last of Us | PSN

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
انصافا اینایی که بازی می کنن همشون از ده فرار کردن یه یوزر ساختن :| انگار زنبور تند تند دری وری طلاوت می کنن :D
من که انلاینشو جمعا 15 ساعتم بازی نکردم از بس پینگ خرابه. دوستان هم که خیلیییییی لطف کردن به جزع شما هیچکدومشون ادد نکردن جمعا 99 درصد ادد لیستم کال اف میزنن . منم که موندم
اون سری هم اومدم با شما بزنم هیشکی نبود . از اون روز بازی رو گذاشتم کنار خیلییییییی لطف کردید ادد کردیداااااا:-&:))

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
من که انلاینشو جمعا 15 ساعتم بازی نکردم از بس پینگ خرابه. دوستان هم که خیلیییییی لطف کردن به جزع شما هیچکدومشون ادد نکردن جمعا 99 درصد ادد لیستم کال اف میزنن . منم که موندم
اون سری هم اومدم با شما بزنم هیشکی نبود . از اون روز بازی رو گذاشتم کنار خیلییییییی لطف کردید ادد کردیداااااا:-&:))

بیخیال این بازی شو، یه سری دوستان هستند که نیومده انتظار دارن ما گاد آف TLOU باشیم!! :) هنوز فرق لگ دادن با بازی رو متوجه نمی‌شن...! کلا می گم تو هر بازی ای خواستی بری 2 تا دوست که بتونی باهاشون راحت باشی انتخاب کن. این از تجربه ما، خوددانی.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بیخیال این بازی شو، یه سری دوستان هستند که نیومده انتظار دارن ما گاد آف TLOU باشیم!! :) هنوز فرق لگ دادن با بازی رو متوجه نمی‌شن...! کلا می گم تو هر بازی ای خواستی بری 2 تا دوست که بتونی باهاشون راحت باشی انتخاب کن. این از تجربه ما، خوددانی.
به دل نگیر...

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
با سلام به همه دوستان ... آقایون و خانمها ی محترم این کسی اطلاع داره ایت آپدیت جدید برای چی بود ؟؟
New DLC Executions

Rifle (Semi-Auto, Burst Rifle, Full Auto, Variable Rifle, Scoped Semi Auto, Scoped Full Auto)Automatic Rifle (Assault Rifle, Specter)Sniper (Hunting Rifle, Military Sniper)BowRevolver (Revolver, El Diablo)Pistol (9mm, Enforcer)Ground Shiv (unarmed, pistol)Stealth Shiv (from-behind and smoke-stunned shiv executions)Shotgun (Shotgun, Double Barrel, Tactical Shotgun)

New DLC Weapons

Tactical ShotgunBurst PistolShort RifleCrossbow

New DLC Survival Skills

Lone WolfSecond ChanceJack of All TradesLucky BreakLethal Efficiency

New DLC Headgear

Viking HatPlague MaskSmiley MaskOutlaw MaskSki GogglesBroken Gas MaskUrban Camo HelmetBallistic Helmet

New DLC Gestures

Dust Myself OffEvil LaughGame OverIntimidationYou’re DoneCombat FormationStretchI’m Watching You

Fixes

Agility footsteps are now as almost completely silent, like they are on PS3Arrows now fly in the correct direction for players observing the firing playerImpact sounds from arrows are now audibleFixed a bug where a player could not send invitesFixed a bug that was kicking players who late-joined a game of SurvivorsShooting a downed player who is using Fortitude 2 now deals the proper amount of damage for all usersScavenger 1 now gives the proper amount of ammo to a Variable Rifle userFixed a crash that can occur when spectating your teammatesFixed several locations where graphics would drop out on High School and HometownFixed location where spawning on a teammate could result in getting stuck inside geometry on University and High SchoolFix for Late-Joiners possibly receiving more parts than intended when late-joining a gameFix for center supply box on University not spawning a 2×4 when opening in SurvivorsFixed an issue with players being dropped from the lobby while searching for a matchmaking gameFixed a bug for a player be awarded extra stats for defensive downs in InterrogationFixed a bug for a player be awarded extra stats for downing an attacker in Interrogations

Balance Changes

Weapon Balance

Silenced 9mm now costs one loadout point (was two)Full Auto Rifle now has a silencer option for two additional loadout pointsFull Auto Rifle upgrades now costs 300 / 600 parts (was 400 / 800)Machete now costs two loadout points instead of threeMachete now gets one additional durability when modded

Part Rewards

Winning 4-0 in Survivors (Absolute Victory) now gives an additional 1500 partsWinning 4-1 in Survivors (Decisive Victory) now gives an additional 500 part***ecuting an enemy who is on a streak now gives an additional 200 parts.* Players are considered to be on a streak when they have a total of six combined downs + executions without dying (e.g. downing and executing 3 players).Players late-joining into a game with unbalanced teams will receive additional 200 late-join parts for every missing player on their team

Interrogation Spawning

Added logic to Interrogation spawning so players who are being spawn-camped around their lockbox should spawn further away from itUpdated Interrogation spawn points to provide more spawning options for players defending their lockbox on the following maps: Checkpoint, Lakeside, Bill’s Town, University, High School, Downtown, The Dam, Bookstore, Hometown, Bus Depot, Suburbs

TDM/Interrogation Spawning

Adjusted some TDM/Interrogation spawns on certain maps that were causing players to spawn too far from the action

Bill’s Town

Removed spawns behind garage

Checkpoint

Removed spawns in back alley behind Theater building

High School

Removed most remote spawns in locker roomsRemoved most remote spawns in back of gymnasiumAdded spawns inside gym closer to front doorsRemoved most remote spawns in libraryRemoved most remote spawns above auto shop

University

Removed most remote spawns in administration buildings near upper start spawnRemoved duplicate set of spawns in upstairs sniper perch room above fountainRemoved most remote spawns in back of science buildingRemoved spawns on second floor walkway in science building (behind windows)

Water Tower

Water Tower item caches (uphill & downhill) have been move to safer locations

Cover Additions

Added selective cover to certain map locations which needed additional protection or sightline blocking for balance.Checkpoint: low cover added to the ambulance outside the theaterLakeside: low cover added next to the shed by the boat facing the gazeboLakeside: low cover added at the back of the building facing the supply box behind the general storeUniversity: low cover added in both hallways where supply boxes are locatedHigh School: low cover added behind the school bus facing the supply box outside next to the flagpoleHigh School: folded tables next to hallway supply box had the gaps at the bottom covered up; same with the folded table near the library spawnBill’s Town: truck at the bottom of the street had the open door and gaps below the truck blocked

Supply Box Adjustments

Adjusted supply box locations closest to each team spawn on Water Tower to provide more cover / defensibility

Patch 1.11 for*The Last of Us*on PS3 features all the same notes as the patch on PS4, except there are six DLC executions categories instead of nine. Here’s all the details:

New DLC Executions

Sniper (Hunting Rifle, Military Sniper)BowRevolver (Revolver, El Diablo)Pistol (9mm, Enforcer)Stealth Shiv (from-behind and smoke-stunned shiv executions)Shotgun (Shotgun, Double Barrel, Tactical Shotgun)

Additional Fixes

Fix for Interrogation lockbox unlocking too quickly early in the matchFix for the Launcher not awarding Long Range downsFixed a typo on the Emblem selection screen

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
با سلام به همه دوستان ... آقایون و خانمها ی محترم این کسی اطلاع داره ایت آپدیت جدید برای چی بود ؟؟
سلام بشیر:d بیا به یاد قدیما چند دستی بزن شیومون کن تا جیگرمون حال بیاد:d(شایدم شاگرد حال استاد ایندفعه بگیره:-":D) 2تا ویدئو پایین ببین چیزایی که توی این dlc اضافه میشن نشون میده مخصوصا اولی که اخ اخ خوراک خودته!:>
The Last of Us DLC Gameplay- Tactical Shotgun and New SHIV animations
The Last of Us NEW DLC- Gestures, Masks, Hats and Load out Menu screens
/
عرفان با خطوط قرمز من بازی نکن مردک:-w وگرنه کلا محوت میکنم>:)...:d
/
اقا امروز با 1نفر توی سرچ افتادیم به معنای واقعیه کلمه مثله تراکتور همرو شخم میزد!!!:| من بودم,عرفان62 و حامد گیگا که طرف توی دست اول 18تا down گرفت 20تا execution!!!:|:|:| بعد اون یارو با 3تا لول 5-6 افتاده بود اونا هم بازیشون در حده پت و مت بود!! و اون داشت عملا 1به4 بازی میکرد:| یعنی توی دست اول زد ما تار و مار کرد تنهایی ولی توی 3دست بعد تونستیم بزنیمش در حالیکه فقط داشت تنها بازی میکرد و یاراش اگر نبودن شاید ما میبرد:|(تقریبا توی هر دست بالای 14تا down داشت!) چون اونا هی میمردن و از تعداد دفعات کلی کم میشد....
درکل بازیش خیلی خَرَکی بود:d با اسنایپ زیره 1ثانیه میزد اونم وقتی داشتی میدویدی! 1بار منُ از فاصله 1متریش وقتی داشتم طرفش میدویدم هدشات کرد کُرکُ پرم ریخت8-| اَدِش کردیم باهاش بازی کردیم فکر میکردم چیتره ولی وقتی بازیش از دید خودش دیدم(وقتی execution شدم) فهمیدم اصلا چیترم دیگه اینطوری نمیتونه بزنه دقیقا هد میزد اونم زیره 1-2ثانیه! اصلا هم نمیشد از روبرو داونش کرد حداقل باید 3نفری بریزیم سرش تا فرار کنه:| طرف ژاپنی بود...

حالا یا این خیلی خدا بود یا ما خیلی جوجو:d اونوقت جالبه همراه ما بود هی Tبگ میرفت با عرفان مسخره بازی در میاورد بعد 1دفعه تنهایی میزد هر 4نفر توی گروه مقابل میترکوند اونا هم لفت میدادن!(لولاشون 300 به بالا بود!)خلاصه این ژاپنیا بعضیاشون از 100تا چیتر وحشیترن lol

1چیزه جالبتر این بود که طرف وقتی میرفت توی سرچ و لیدر بود 5ثانیه میگذشت بک میداد 2باره سرچ میزد فکر میکرد سرورا مشکل دارن و پیدا نمیکنه:)) بعد چند باری که بک داد حامد 1جورایی بهش فهموند مشکل از ماست اینقدر بک نده منُ عرفانم پخش زمین شده بودیم=)) بعدش دیگه بک نداد و به پای ما سوخت تا 4تا توی سرچ پیدا کرد:lol:(بریم بمیریم با این نت:/!)

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام بشیر:d بیا به یاد قدیما چند دستی بزن شیومون کن تا جیگرمون حال بیاد:d(شایدم شاگرد حال استاد ایندفعه بگیره:-":D) 2تا ویدئو پایین ببین چیزایی که توی این dlc اضافه میشن نشون میده مخصوصا اولی که اخ اخ خوراک خودته!:>
/
/
اقا امروز با 1نفر توی سرچ افتادیم به معنای واقعیه کلمه مثله تراکتور همرو شخم میزد!!!:| من بودم,عرفان62 و حامد گیگا که طرف توی دست اول 18تا down گرفت 20تا execution!!!:|:|:| بعد اون یارو با 3تا لول 5-6 افتاده بود اونا هم بازیشون در حده پت و مت بود!! و اون داشت عملا 1به4 بازی میکرد:| یعنی توی دست اول زد ما تار و مار کرد تنهایی ولی توی 3دست بعد تونستیم بزنیمش در حالیکه فقط داشت تنها بازی میکرد و یاراش اگر نبودن شاید ما میبرد:|(تقریبا توی هر دست بالای 14تا down داشت!) چون اونا هی میمردن و از تعداد دفعات کلی کم میشد....
درکل بازیش خیلی خَرَکی بود:d با اسنایپ زیره 1ثانیه میزد اونم وقتی داشتی میدویدی! 1بار منُ از فاصله 1متریش وقتی داشتم طرفش میدویدم هدشات کرد کُرکُ پرم ریخت8-| اَدِش کردیم باهاش بازی کردیم فکر میکردم چیتره ولی وقتی بازیش از دید خودش دیدم(وقتی execution شدم) فهمیدم اصلا چیترم دیگه اینطوری نمیتونه بزنه دقیقا هد میزد اونم زیره 1-2ثانیه! اصلا هم نمیشد از روبرو داونش کرد حداقل باید 3نفری بریزیم سرش تا فرار کنه:| طرف ژاپنی بود...

حالا یا این خیلی خدا بود یا ما خیلی جوجو:d اونوقت جالبه همراه ما بود هی Tبگ میرفت با عرفان مسخره بازی در میاورد بعد 1دفعه تنهایی میزد هر 4نفر توی گروه مقابل میترکوند اونا هم لفت میدادن!(لولاشون 300 به بالا بود!)خلاصه این ژاپنیا بعضیاشون از 100تا چیتر وحشیترن lol

1چیزه جالبتر این بود که طرف وقتی میرفت توی سرچ و لیدر بود 5ثانیه میگذشت بک میداد 2باره سرچ میزد فکر میکرد سرورا مشکل دارن و پیدا نمیکنه:)) بعد چند باری که بک داد حامد 1جورایی بهش فهموند مشکل از ماست اینقدر بک نده منُ عرفانم پخش زمین شده بودیم=)) بعدش دیگه بک نداد و به پای ما سوخت تا 4تا توی سرچ پیدا کرد:lol:(بریم بمیریم با این نت:/!)

عجب داستانی بود...
قصه خاله پیرزن هم تعریف کن:|
همون که دوباره باز منو میخوای تنها بزاری....
ایتبار منو تنها بزاری قلم پاتو خرد میکنم خوشکلم/:)

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
سلام به بچه های گل فقط میخواستم بگم خوندن نتیجه هم داره رتبه ۷ شدم تو کشور تو کنکور آزمایشی قلم چی :d فکر نکن ۵۰ نفر دورهمی شرکت میکنن ۱۵۰۰۰ نفر تا الان اکثرشون هم رقیبای خوبین !

اینم لینکش :d

نفرات برتر كنكوري‌ها > چهارم انساني > 21 آذر 1393

( سید علی قادری )

حالا رضا هی هدشات کن آخرش که چی ؟؟ :d ( دلم لک زده واسه یه هدشات اونم به خصوص از نوع محسنش :d )

راستی رضا نتایج تیمم تو حلقت :d امیدوارم عمرم برسه باختشو ببینم :d

بچه ها دعا کنیم واسم فعلا تا بعد !

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
/
/

داستانش قشنگ بود:-b
طرف با پینگ خدا میاد تو بازی اونوقت نزنه بهش میگن نوب. حالا ما که با ایران تک خطیم دسته ترکیده داریم و میزنیم چی هستیم؟
خداییش تو کف هدشاته موندم عجب زدم طرف رو هوا بود . فک کنم دگ بازی نکنه خخخ
[/QUOTE]

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
/
/

آقا رضا ممنون ... من که هستم معمولا ساعت 8 تا 10 میام ... هر وقت دیدی من بازی میکنم حتما invite بده میام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر