PlayStation Warframe | PS4

promo_2328.jpg

warframe_preview_1.jpg

این بازی هم که قبلا به صورت free2play برای windows عرضه شده بود و ازش استقبال خیلی خوبی هم کرده بودن قراره برای ps4 عرضه بشه.رزلوشن بازی هم 1080p هست.
گرافیک بازی روی ps4 احتمالا چیزی در این حد هست:http://static.giantbomb.com/uploads/original/15/153488/2415091-iTEXa.jpg

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
اگه گرافیک ps4 مثل اون عکسی باشه که احتمال دادید واقعا فوق العادس به نظر بازی خوبی هم میاد یه لحظه رفتم تو فکر مس افکت

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
سلام
اگه گرافیک ps4 مثل اون عکسی باشه که احتمال دادید واقعا فوق العادس به نظر بازی خوبی هم میاد یه لحظه رفتم تو فکر مس افکت
بازی به صورت co-op چهار نفره هست که یه جورایی کپی برابر اصل مولتی mass effect3 هست:d.ولی گرافیک بازی واقعا عالی هست مخصوصا رو dx11. روی ps4 هم قائدتا باید بتونن همچین چیزی رو پیاده کنن.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
این کار سازنده خیلی جالبه، ما مدتیه رو PC با گرافیک ذکر شده برای PS4 داریم میریم...
اما اومدن این بازی و Planetside 2 که هردو F2P هستند برای یک کنسول نشون میده نسل بعد حجمه ی قابل توجهی از این دست بازی ها رو باید برای کنسول ها شاهد باشیم.
بد هم نیست خیلی عالی!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
خداکنه وضع اینترنتمون تا سال دیگه یه کم بهتر بشه لااقل اگه نتونستیم پول بازی بدیم بتونیم این عناوین F2P رو بازی کنیم :D
اگه اینترنت قرار باشه همینطوری بمونه نمیشه رو این بازی های آنلاین حساب باز کرد . ( حیف :( )

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با اینکه خیلی تو جو این تیپ فضایی بازی ها نیستم ولی اون عکس آخری حس بس عجیبی داد :D
بعضی اسلحه هاش به شدت فان هستن. مثلا یکی هست (Ultra RARE ـه به شدت :D) که کاز اسیدی تولید میکنه و مثل خون آشامی که 2000 ساله خواب بوده، خون دشمن رو کم میکنه :D.

بازی خیلی خوبی هست توی یک از سایت خبری ملت pc Fanboy کامنتهای گذاشته بودن بس خواندنی. داشتن خون گریه میکردن که این بازی دیگه انحصاری pc نیست :D.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من اين رو pc بازي كردم يعني كاملا فاجعه هستش.طراحي مراحلش copy /paste هست، همه ي مپ هاش شبيه همه.اينقدر شبيه هست كه گاهي اوقات گم ميشيد:d
من ٢ ساعت بازي ميكردم حالم بهم خورد:d.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
سلام.دوستان یکی از دوستام بازی رو دانلود کرده ولی میگه موقع کانکت شدن به سرورهای بازی اصلا کانکت نمیشه.بنظر شما مشکل از چیه!!:-/

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سلام.دوستان یکی از دوستام بازی رو دانلود کرده ولی میگه موقع کانکت شدن به سرورهای بازی اصلا کانکت نمیشه.بنظر شما مشکل از چیه!!:-/

پینگش بالاست....من امروز کل روز خیلی راحت بازی کردمش....گاهی اوقات پینگت بد باشه یکم سخت میشه بازی چون یهو یارت از یه تیکه میپره یه تیکه دیگه ولی کلا سرور هاش چون Region based هستن مشکلی ایجاد نمیشه....

سوال من اینه که اصلا کسی از بچه های بازیسنتر اینو بازی میکنه؟ من امروز دانلودش کردم و نشستم یه دل سیر بازیش کردم، فقط وقتی فهمیدم برای Customise کردن کاراکتر فقط باید پلاتینیوم رو بخری خیلی ضد حال خوردم! کثافت پکیج های پلاتینیومش هم خیلی گرونن!!!!4 پوند تا 109 پوند!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر