Rayman Legends | Vita

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
خب طبیعی وقتی اولش ترکوند یوبی مگه خره فقط واسه Wii U بده؟ اینطوری سودش چند برابره بازی هم گسترده تر شده.هم مولتی داره هم گرافیکش بسیار زیباتر شده
اولش همه گفتن فقط واسه Wii U چون نمیشه با کنسولای دیگه بازی کرد در صورتی که رو ویتا هم میشه اونطوری که رو Wii U هست بازی کرد و چیزی کم نداره و شایدم بهتر...!

با این قابلیت ها در اصل بازی انحصاریه ویتاست که برای وی یو هم پورت میشه :d .

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
میشه این بحث کنسول‌های دیگه رو بی‌خیال بشید نه اینجا تاپیک مقایست نه چیز دیگه تاپیک بحث درمورد بازی است نه بحث درمورد مولتی شدن و روی کدوم کنسول میاد و نمیاد

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
قیمتش مشخص نشده من چند روز پیش نسخه ی ps3 بازی البته دمو رو گرفتم با حال بود دموش تو p30day موجود البته گفته بزودی بازی کامل هم میزاره که فکر کنم تا حالا گذاشته تازه گفتن نسخه ی ویتای بازی تخیر خورده خیلی بد شد:((

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
قیمتش 40 دلار باید باشه ×_×
اینحجا 39.99 هست
نسخه ps3 اومده بود امروز ... کلی تو مغازه خودکشی کردم نگرفتمش ! فقط به هوای باحالتر بودنش توی ویتا
حالا تا 12 چیزی نیست !
:)

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
قیمتش 40 دلار باید باشه ×_×
اینحجا 39.99 هست
نسخه ps3 اومده بود امروز ... کلی تو مغازه خودکشی کردم نگرفتمش ! فقط به هوای باحالتر بودنش توی ویتا
حالا تا 12 چیزی نیست !
:)
کی میاد دقیقا؟
دموش رو بازی کردم رو PS3 اون قورباغه پرنده رو کنسولا سخته کنترلش! رو ویتا و Wii U میشه راحت کار کرد باهاش بیشتر وقتام عمل نمی کرد...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کی میاد دقیقا؟
دموش رو بازی کردم رو PS3 اون قورباغه پرنده رو کنسولا سخته کنترلش! رو ویتا و Wii U میشه راحت کار کرد باهاش بیشتر وقتام عمل نمی کرد...
اگه اشتباه نکنم 12 میاد ×_×
من زیاد با کنترلش مشکلی نداشتم
بازیش 10 برابر قبلی تو همه زمینه ها خارق العاده هست ...
واقعا منتظرشم !!!!!!
نمیدونم شایدم برم ps3 رو بگیریم لول

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اقا یه سوال جریان چیه یادش بخیر من رو pc ریمن رو بازی کردم به صورت سه بعدی بود مال 5 یا 6 سال پیش بود نمیدونم خیلی باحال بود توش خرگوش ها رو حالشون رو میگرفتی شوتشون میکردی تو دروازه و خیلی باحال تر اینکه صلاح ریمن از این چیزا که باهاشون دستشویی رو تمیز میکنن بود خیلی باحال بود ولی نمیدونم اون خرگوشا چی شدن سبکش چرا یهو دو بعدی شد عجب:d

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اقا یه سوال جریان چیه یادش بخیر من رو pc ریمن رو بازی کردم به صورت سه بعدی بود مال 5 یا 6 سال پیش بود نمیدونم خیلی باحال بود توش خرگوش ها رو حالشون رو میگرفتی شوتشون میکردی تو دروازه و خیلی باحال تر اینکه صلاح ریمن از این چیزا که باهاشون دستشویی رو تمیز میکنن بود خیلی باحال بود ولی نمیدونم اون خرگوشا چی شدن سبکش چرا یهو دو بعدی شد عجب:d
اون خرگوشا یه بازی جدا واسه خودشون گرفتن!
بهنظرم به ریمن همین دو بعدی بیشتر میاد:D

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اگه اشتباه نکنم 12 میاد ×_×
من زیاد با کنترلش مشکلی نداشتم
بازیش 10 برابر قبلی تو همه زمینه ها خارق العاده هست ...
واقعا منتظرشم !!!!!!
نمیدونم شایدم برم ps3 رو بگیریم لول

نه منظورم رو بد رسوندم :D یعنی کنترلش رو ویتا عالیه چون اون شخصیت دوم رو میتونی راحت کنترل کنی اما رو کنسول با دکمه زنی یکم سخته و احتمال اشتباه شدن و در نهایت مردن بیشتره :D
این بازی واقعا شاهکاره

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
علت تاخیر خوردنش و این خبر کلا کجا تایید شده؟ تو GS زده همون تاریخ کنسولا و تا الان PS3 بالاترین متا یعنی 92 رو داشته
چی رو جا انداخته بودن که یهو مجبور شدن 1 ماه عقب بندارن؟ همه اینا سواله عاقا :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
قضیه نداشتن 28 مرحله نسخه ویتا ظاهرا قطعی هست.
به نقل از کسانی که نسخه us رو خریدن این تایید شد
البته ubisoft هنوز واکنشی به این قضیه نشون نداده .
زمان اعلام rayman legends برای ویتا ubisoft تایید کرده بود که بازی همه مراحل legends رو شامل میشه به علاوه 5 مپ انحصاری .

بازیش انصافا قشنگه . امیدوارم اون 28 اضافه کنه تا پچ
من فعلا نسخه ps3 دستم هست باید بگم حرف نداره . از نظر gameplay و گرافیکی خیلی از قبلی بهتره.

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
دمو رو بازی کردم واقعا خوشم امد مخصوصا اهنگ و تاچ بازی! همیشه فکر میکردم ریمن چرت ولی نظرم عوض شد:dحتما میگیرمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر