Xbox Ryse: Son of Rome

درود

f4ff2bfd9618e34c1.png

در سایت کرایتک شمارش معکوس نمایش بازی Ryse که انحصاری XBOX ONE نشان داده شروع شده است.
از ویژگی های این بازی پشتیبانی از کینک در کنار کنترولر است.
زمان نمایش 10 ژوئن ... (در کنفراس خبری مایکروسافت).

Developer: Crytek Frankfurt

Publisher: Microsoft Studios

Platforms:
1a1dbad3cb9f630b1.png
Only

Gener: Hack and slash, action-adventure

Modes: Single-player, Multiplayer

Release dates: November 22, 2013

آخرین ویرایش:

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
دوستان سلام من بازیرو قبلا اپدیت کردم امروز اومدم بازی کنم دوباره ازم اپدیت7.2 گیگ میخواد این اپدیت جدیده ؟
اره جدیده،برا منم پیغام ابدیت داده ولی برا من ۶.۵گیگه!حالا چرا برا تو ۷گیگه یکم عجیبه،
اینجوری هم که دوستان گفتن مربوط به بخش انلاین و مولتی پلیر.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
شما دوستانی که بازی رو افلاین نصب کردین نباید دوباره برای انجام دادن بازی انلاین بشید خوب اونجوری باید اپدیتها رو بگیرید

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
خوب بازی رو روی هارد تموم کردم باید بگم فوق العاده بود،به هیچ وجه امتیازاتی که گرفت منصفانه نبودن،امتیازی که من به بازی میدم 8.
الانم می خوام رو درجه سختی legendry یبار دیگه بازی رو برم.
فقط داشتم تیتراژ پایانی بازی رو میدیدم که یهو چشمم به گرافیست معروف ایرانی،استاد (حبیب زرگر پور) خورد.
باعث افتخاره که یه ایرانی جزو بازیسازان بازی مثل ryse بوده و با شرکتی همچون کرای انجین کار کرده.
راستی سایت بازیسنتر چرا یه مصاحبه با ایشون نمیکنه؟

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
سلام دوستان من تاحالا دوبار برام آپدیت اومده هر بار با توجه به اینکه وقتی با کامپیوتر دانلود میکنم سرعتش حدود۲۶۰kb هست ولی با xbox خیلی طول میکشه بعد از یه مقدار که دانلود کرد میزنه میتونی بازی رو انجام بدی ولی وقتی میری تو بازی میبینی که هنوز در حال نصبه .جالب اینکه دانلود ۱۰۰٪ هم که میشه تا حدود نیم ساعت هنوز داره نصب میکنه و نمیتونی بازی کنی شماهم همین مشکل رو دارید؟درضمن چرا وقتی رو حالت instant on میذارم با وجود اینکه تیک دانلود آپدیتها رو زدم ولی عملا دانلود قطع میشه؟

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
با سلام.
من تو بازی گرفتار یه باگ عجیب شدم.درجه سختی soldier هشتاد درصد بازی رو رفتم ولی اون قسمتی که باید دکمه مناسب زده بشه دکمه ها عمل نمیکنن!!!
1-کسی تا حالا همچین مشکلی داسته؟؟؟
2-این آپدیت ها باگ های بازی رو هم برطرف میکنن؟؟؟
3-یه بار بازی رو تموم کردم.به نظرتون میارزه این همه آپدیت رو دانلود کنم؟؟؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
دوستان سلام ایا راهی هست که زمان زنده بودن رایز رو زیاد به اصتلاح جونشو بیشتر کرد ممنونم

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

وقتی ادم میکشی میبینی که X پی میده دکمه استارت رو میزنی بخش اپگرید همون قسمت که عکس یک قلب یک + اون رو خونه هاشو رو باید باز کنی

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
وقتی ادم میکشی میبینی که X پی میده دکمه استارت رو میزنی بخش اپگرید همون قسمت که عکس یک قلب یک + اون رو خونه هاشو رو باید باز کنی

ممنونم دوست عزیز شرمنده متوجه نشدم دکمه استارت که فرمودین دقیقا کجای دسته هستش اگه ممکنه یه مقدار ساده تر توضیح بدین بنده تازه کارم

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
ممنونم دوست عزیز شرمنده متوجه نشدم دکمه استارت که فرمودین دقیقا کجای دسته هستش اگه ممکنه یه مقدار ساده تر توضیح بدین بنده تازه کارم

همون وسط دسته یکی چپه که چند خطه یکی دو تا مربع یکی از همون ها رو فشار میدید بعدش بخش اپگرید قسمت لایف عکس یک قلب و + هست اون قسمت چند خونه هست که با اون XP های دریافتی هر دست میتونی چند تاش باز کنی

aymr7tbbc4nlg0v7ot5g.jpg

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
ممنونم سورنا جان من هر کاری میکنم نمیشه اون قسمتی که فرمودین برا من این شکلی هست بعد از اپگرید ۴ تا گزینه هست کدوم رو بزنم شرمنده عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر