پرسش و پاسخ Xbox One

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام.
موقع لوگین کردن به اکانتم از 12 ساعت گذشته ارور 0x80A40019 دریافت می کنم، هر کاریم کردم مشکل حل نشده.
راه حل سایت xbox, پشتیبانی آنلاین خودشون، ست کردن دی ان اس. یکی راهنماییم کنه لطفااااااا.
مال همه اینطوریهصبر کن درس میشه یکی از دوستان هم dns گذاشته بود میتونی عوض کنی
اگه افلاین یازی میکنی از تنظیمات شبکهgo oflline بزن بعد میتونی بازی کنی

• Like
Reactions: tpouria

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
برای حل مشکل کانکت شدن DNS به آدرس زیر تغییر دهید:
178.22.122.100

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
جواب نمیده کسی جواب گرفته با dns عوض کردن؟فکر نکنم با dns عوض کردن درست بشه کلا بستنش

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
برای منکه ج نداد
برای منم همینطور اما به احتمال ۹۰درصد مشکل از داخله چون شرکت بزرگی مثل مایکروسافت نمیاد مشترکاشو ۴ یا ۵ یا ۱هفته معطل کنه اونم بخاطر خرابی یا هرچی مگه ایرانه تو رو یک هفته سرگردون کنن به سرورهاش حمله میشه زیر ۳ یا ۴ ساعت مشکل رو حل میکنن بعد بخاطر یه دستکاری کوچیک توی لایو یک هفته همه رو معطل کنن!نه شک نکنید مشکل از داخله و گریبان همه سرویسهای گیم رو میگیر خاک بر سر باعثو بانیش من که از آدم بودنم اینجا سیرم

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
جواب نمیده کسی جواب گرفته با dns عوض کردن؟فکر نکنم با dns عوض کردن درست بشه کلا بستنش
برای من مشکلی نیست و راحت وصل میشه با این dns
به تمام دوستام هم که دادم، مشکلشون حل شد و وصل شدن
چند دست هم تایتانفال2 رفتم، مثل همیشه بود :D

• Like
Reactions: tpouria

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
سلام دوستان من قست خرید گیم پس ایکس باکس داشتم خواستم بدونم چطوری هست ؟ یعنی بعد از خرید تمام بازی های گیم پس میشه بازی کرد یا دانلود کرد حتی بازی های ایکس 360 ؟! من بیشتر برای بازی فورزا هاریزون 4 میخوام بخرم... کسی اگر داره راهنمایی کنه لطفا

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
سلام دوستان من قست خرید گیم پس ایکس باکس داشتم خواستم بدونم چطوری هست ؟ یعنی بعد از خرید تمام بازی های گیم پس میشه بازی کرد یا دانلود کرد حتی بازی های ایکس 360 ؟! من بیشتر برای بازی فورزا هاریزون 4 میخوام بخرم... کسی اگر داره راهنمایی کنه لطفا
اره همش تا زمان که سرویس هست می شه بازی کرد خیلی هم زیاده

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
دوستان یک جا هست گیم پس 1 ماه تریال یا همون ازمایشی ارزون میده خاستم بدونم میتونم چنتا 1 ماه تریال بگیرم و کدشو وارد کنم ؟!

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
دوستان سلام بنده قصد دارم هارد ایکس باکسم رو که ۵۰۰ گیگ هست به ۱ ترابایت ارتقا بدم چه نوع هاردی باید بخرم حتما باید برند یا نوع خاصی باشه یا تفاوتی نداره
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

simore

کاربر سایت
Apr 8, 2014
42
من خودم با همین dns دارم بازی میکنم هیچ مشکلی ندارم نه از نظر دانلود دیتا نه لاگین شدن نه بازی سرویس ips اسیاتک سرعت2 مگ

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
این بازیهایی که به اسم کپی -اکانتی یا هرچیزی که اسمش هست نصب میکنن تو محیط هوم رو نمیشه با اکانت خودمون ساین کنیم بازی کنیم؟ یعنی فقط آفلاین و فقط در هوم باید پلی کرد؟ اچیومنت ها پَر؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر