قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
در این تاپیک درباره قیمت Xbox One بحث می کنیم .از هر گونه تبلیغ مغازه ی یا شرکت جدا خودداری کنید

-----

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام PS4 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

با سپاس از همکاریتون
مدیریت بازی سنتر ( 1393/01/16 )

آخرین ویرایش:

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
بعید میدونم از 399 یوروی سونی بیشتر باشه ( حداقل در لانچ دی ) بجهت رقابت با سونی و البته یه مزیت بزرگ هم این که همراه خودش یه کینکت هم داره ...

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
بعید میدونم از 399 یوروی سونی بیشتر باشه ( حداقل در لانچ دی ) بجهت رقابت با سونی و البته یه مزیت بزرگ هم این که همراه خودش یه کینکت هم داره ...

احتمالا PS4 هم آی رو همراه خودش داره.منم فکر نمیکنم از کنسول سونی گرون تر باشه.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
با توجه به اینکه کینکت رو خود کنسول هست و دوربین کینکت فوق العاده هست نسبت به کینکت فعلی مطمئننا قیمت بالاتری میشه که ما فکر میکنیم و مطمئننا قیمتش بالاتر از PS4 خواهد بود.....

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این تاپیک تا یکی دوسال بعد از لانچ رسمی کنسول جزء مهم ترین تاپیکهای این تالار خواهد بود:d امیدوارم اوضاع رو به راه بشه و قیمتش طوری باشه که همه مون بتونیم بخریم کنسول جدید رو.

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
جدا از بحث قیمت,به نظرم خریدش حداقل توی 6 ماه اول درست نیست.باید معایبش دربیاد و اصلاح بشه.دقیقا مثله موبایل که سری اولا یه مشکلی دارن همیشه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
PS3 زمان لانچ 599 دلار بود 360 هم 499 دلار
اینکه کینکیت 2 هم همراهش هست انتظار زیر 499 دلار نداشته باشین..

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
انتظار میره با کینکت و ... 599 باشه ، حالا میتونید برای خرید ضرب در 5 بکنید ، بعد ضربتون بنده این پست رو ترک میکنم ! :d

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
انتظار میره با کینکت و ... 599 باشه ، حالا میتونید برای خرید ضرب در 5 بکنید ، بعد ضربتون بنده این پست رو ترک میکنم ! :d

داداش تو وضع اقتصادیه سال ۲۰۰۵ / ۵۹۹ دلار پولی نبود ولی الان واس خود اوناهم زیاده من ۴۹۹ دلار رو منصفانه تر میدونم

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر